HKS

vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.612
05. lipnja 2026. u 22:28

xxx01 ne seri! ovo se ne smi tolerirat i tocka. zbog ovakvih gadarija treba praznit tribine i naplacivat masne kazne

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.463
05. lipnja 2026. u 22:28

Fabjan je napisao/la:

Kaznit novčano Cibonu i ubuduće praznit tribinu.

 

Vidi cijeli citat

Ma daj molim te... onda ce se u zadru praznit tribina od prve minute s obzirom sto se sve vic3 i sto dobijes od toga? Cirkus 

[uredio xxx01 - 05. lipnja 2026. u 22:29]
Gossip Tesar
Gossip Tesar
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.01.2026.
Poruka: 467
05. lipnja 2026. u 22:28

xxx01 je napisao/la:


A sto ce poduzet? To je dio folklora, masa vice i mos se slikat

Vidi cijeli citat

Zašto su nas kaznili zbog jebem te cibono? 

tu san da pišen
tu san da pišen
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.06.2025.
Poruka: 453
05. lipnja 2026. u 22:30

Gossip Tesar je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:


A sto ce poduzet? To je dio folklora, masa vice i mos se slikat

Vidi cijeli citat

Zašto su nas kaznili zbog jebem te cibono? 

Vidi cijeli citat

Sidni koji put na jug pa slušaj šta se viče protivniku, ajde molin te

Gossip Tesar
Gossip Tesar
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.01.2026.
Poruka: 467
05. lipnja 2026. u 22:32

tu san da pišen je napisao/la:


Sidni koji put na jug pa slušaj šta se viče protivniku, ajde molin te

Vidi cijeli citat

Sidin dovoljno blizu i sve čujem i to opet ne objašnjava zašto nas kažnjava zbog jebem te cibono a ne zbog nekih drugih vratolomija. Po tom kriteriju tirba višestruko kaznit ubij tovara i ne preseravaj se da nije tako

[uredio Gossip Tesar - 05. lipnja 2026. u 22:33]
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.463
05. lipnja 2026. u 22:34

Ma nema vam nista od kazni dok god se kaznjava klub a ne pojedinci

Ušljo
Ušljo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.11.2018.
Poruka: 1.386
05. lipnja 2026. u 22:46

Fabjan je napisao/la:

Svi vrijeđaju ali, nitko, osim Zagrebačkih i Riječkih navijača ne poziva na ubojstvo.

Vidi cijeli citat

Pozdrav, kome bi se moglo prijaviti sanjanje mrtvih navijača protivničkog kluba ili makar poziv na batinanje istih? Pitam za prijatelja.

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.985
05. lipnja 2026. u 23:53

Više pizdarije može biti od zapaljene baklje u dvorani nego od povika nekih 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.463
06. lipnja 2026. u 12:14

https://www.hks-cbf.hr/reprezentacije/2026/hrvatska-reprezentacija-u-borbi-za-svjetsko-prvenstvo-ulaznice-za-osijek-u-prodaji/

ko je tu lud? kako je  simon dosa do osijeka da mi je samo znati... jedino kod nas rprezentcija igra u punom sastavu u dvorani od 3,5 tisuce...

[uredio xxx01 - 06. lipnja 2026. u 12:16]
LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.222
06. lipnja 2026. u 12:19

Izgleda da je Zadar pasa samo kad im je gorilo pod nogama i kad je tribalo napraviti potrese u košarkaškom Zadru.

Lito, grad košarke i krcati grad turista i mozda odlučujuća utk. za mundobasket i ti priskočiš Krešinu pa ko je tu lud ???

[uredio LazialZD - 06. lipnja 2026. u 12:19]
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
  • Najnovije
  • Najčitanije