Hrvatska košarkaška reprezentacija

123
...
116911701171
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.447
danas u 14:03

za ovu, ponovno su maksimalno hendikepirani bez avdije,blatta, leafa, wolffa, sarafa

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 14:04]
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 571
danas u 14:04

štefek je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Adam Ariel, Netanel Artzi, Ethan Burg, Lior Carreira, Khadeen Carrington, Ilay Dolinski, Tomer Ginat, Yotam Hanochi, Yair Kravits, Yam Madar, Guy Palatin, Roman Sorkin, Benayu Sror, Joaquin Szuchman, Noam Yaacov (Announcement)

 

Roster izraela i sad ce netko tu uvjeravat da je podvig dobiti ove... realno je pobjeda imperativ kad usporedimo nas i njihov kadar

Vidi cijeli citat

To im je roster sad za ovu utakmicu ili je to onaj koji smo pobjedili već?

Vidi cijeli citat


Koji god da je nikad čuo za nikoga. Oni su pak da ga jbš morali čuti za naša 2/3. Dakle, pobjeđujemo +17.

[uredio Kuki Route 66 - 25. lipnja 2026. u 14:06]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.516
danas u 14:04

Znači nema Avdije. Dobro je. Iako me nakon Italije strah i ovog Carringtona. Taj je dobar bek ,a mi imamo jednog beka.

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.516
danas u 14:08

Kuki Route 66 je napisao/la:

štefek je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Adam Ariel, Netanel Artzi, Ethan Burg, Lior Carreira, Khadeen Carrington, Ilay Dolinski, Tomer Ginat, Yotam Hanochi, Yair Kravits, Yam Madar, Guy Palatin, Roman Sorkin, Benayu Sror, Joaquin Szuchman, Noam Yaacov (Announcement)

 

Roster izraela i sad ce netko tu uvjeravat da je podvig dobiti ove... realno je pobjeda imperativ kad usporedimo nas i njihov kadar

Vidi cijeli citat

To im je roster sad za ovu utakmicu ili je to onaj koji smo pobjedili već?

Vidi cijeli citat


Koji god da je nikad čuo za nikoga. Oni su pak da ga jbš morali čuti za naša 2/3. Dakle, pobjeđujemo +17.

Vidi cijeli citat

A trebao bi Zubac to sam dobiti ali strah me bilo koga nakon onog sinoć. Naša obrana je u stanju od polovnih igrača napravit Currye.

Mihael19
Mihael19
Mali dioničar
Pristupio: 06.06.2020.
Poruka: 5.310
danas u 14:30

xxx01 je napisao/la:

za ovu, ponovno su maksimalno hendikepirani bez avdije,blatta, leafa, wolffa, sarafa

Vidi cijeli citat


Čudno mi je za Izraelce da imaju toliko otkaza glavnih igrača, bar sam za njih mislio da briju na patriotizam, ali ko ih jebe, bolje za nas...

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.073
danas u 15:12

Kuki Route 66 je napisao/la:

Waiter je napisao/la:

Rotacija Smitha, Mavre, Badžima, Heza, Škare, Šarića, Zubca, ostali nek griju klupu.

Vidi cijeli citat


S Mavrom, Badžimom i Škar(e)om među 7 najrotacionijih se moš jbt protiv reprezentacija u kojima isti ne bi bili ni među 15 ukoliko bi im roster bio najbolji mogući. Da ih sad ne nabrajam. 

Vidi cijeli citat

Oprosti Kuki, ali jesi li ijednom pogledao Mavru u acb ligi?

 

Jučerašnja izvedba je bila kudikamo sporija u odnosu na ritam ("pace") igre u Španjolskoj, u čemu se Mavra odlično snalazi i visoko je na ljestvici dodavača.

 

On se tek treba uklopiti u "asimetričan" roster gdje su udarni igrači "visoki", gdje Šarić traźi kreaciju s visokog posta a ne da odmah realizira Mavrina dodavanja. Kad se u idućem prozoru priključi Matković, možemo očekivati i više Mavrinih asista. 

 

Škara je iznimno zahvalan EC rang igrača u oba smjera, nemoj mi njega kritizirati.,

 

Badžim je izgleda jedini kod nas koji može nanizati 2-3-4 trice u malo vremena.

 

A tu je onda i kemija. Ovih "15" ne moraju nužno biti tako "uklopljivi". Kod nas jedino treba više nastojati oko Mavrinog uklapanja jer u Breoganu uglavnom poslužuje realizatore, a ne one koji bi i sami nešto "gradili".

obećao sam adminu da ću biti dobar
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.073
danas u 15:20

Nagradno pitanje - koga je vodio Duda Ivković kad je s bivšom jugom osvajao medalje na Oi 1998., EP 1989.

 

Sigurno nekog iz kupa prvaka (sampiona).

 

Ups, nije nego KK Vojvodinu.

 

Imam dojam da neki ovdje drukaju za loš rezultat da bi se potvrdio njihov "point", bolesno do srži

[uredio Jotojoto - 25. lipnja 2026. u 15:20]
obećao sam adminu da ću biti dobar
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 571
danas u 15:24

Jotojoto je napisao/la:

Nagradno pitanje - koga je vodio Duda Ivković kad je s bivšom jugom osvajao medalje na Oi 1998., EP 1989.

 

Sigurno nekog iz kupa prvaka (sampiona).

 

Ups, nije nego KK Vojvodinu.

 

Imam dojam da neki ovdje drukaju za loš rezultat da bi se potvrdio njihov "point", bolesno do srži

Vidi cijeli citat


Jako dobro znam koga je Duda vodio tih godina. Iz prostog razloga jer sam igrao za ekipu koja je igrala protiv "njegove" Vojvodine za koju su tada igrali Slobodan Nikolić, poznatiji iz Zvezde, isto tako Karadzić, na playu Mavrenski, bio je tada tamo i Obad iz Zadra. Ali, nemoj me uvjeravati da je Mavra neki jaki play u kontekstu europske vrhunske košarke. Jer nije.

[uredio Kuki Route 66 - 25. lipnja 2026. u 15:26]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.053
danas u 16:04

nekima vrucina udarila na mozak... uuuuu  vidi cuda Saric koji prakticno ne igra zadnje tri godine baca cigle ...... bekovi su srot.... trener nema pojma..... armagedon ceka iza ugla.... sve to smo naucili iz pripremne tekme koji smo izgubili sa mrvu vise od 10 razlike....

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 571
danas u 16:13

replicant je napisao/la:

nekima vrucina udarila na mozak... uuuuu  vidi cuda Saric koji prakticno ne igra zadnje tri godine baca cigle ...... bekovi su srot.... trener nema pojma..... armagedon ceka iza ugla.... sve to smo naucili iz pripremne tekme koji smo izgubili sa mrvu vise od 10 razlike....

Vidi cijeli citat


Mogli smo tekmu i dobiti ne bi promijenio mišljenje o 2. pomočnom treneru Efesa. Ni o bekovima naravno kad se gledaju u kontekstu jakih utakmica. Da Šarić baca cigle nisam ja pisao.

[uredio Kuki Route 66 - 25. lipnja 2026. u 16:15]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
123
...
116911701171
  • Najnovije
  • Najčitanije