Hrvatska košarkaška reprezentacija

123
...
117111721173
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.011
danas u 19:35

A čekaj, nisma u toku: zasto njima ne igraju svi?

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.307
danas u 20:24

Jotojoto je napisao/la:

Nagradno pitanje - koga je vodio Duda Ivković kad je s bivšom jugom osvajao medalje na Oi 1998., EP 1989.

Vidi cijeli citat

* OI 1988.

a usporedba ne stoji jer smo imali bazu ohoho, a nije da su kosarku igrali svi kao danas, za YU su igrali igraci iz Cibone koja je bila top klub u Evropi, Split je bio vladajuci klubski prvak prije EP-a, slag na tortu...Drazen, Toni, Rada, svaka usporedba sa rosterima sa tim imenima mora da je kriva

[uredio narada108 - 25. lipnja 2026. u 20:42]
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.525
danas u 20:28

Mavrin problem je kao i problem svih naših bekova nemogućnost igranja bilo kakve ozbiljnije obrane. No to već svi znamo napamet kao pjesmu. Samo jebi ga mene svaki put boli kad vidim kako nas pune sa vanjskih pozicija. No i takav Mavra je bitan u našoj repki jer boljih nemamo. Uđe na 10 minuta i doda par lopti Brankoviću. Još pošto igra tih desetak minuta neka napravi i 5 faula u obrani i tako bar zaustavi suparničke bekove. 

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.525
danas u 20:29

Bananeros je napisao/la:

A čekaj, nisma u toku: zasto njima ne igraju svi?

Vidi cijeli citat

Zbog novca. Jednostavno su došla takva vremena kad je novac bitniji od slave i otađbine. 

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.525
danas u 20:31

Jotojoto je napisao/la:

Nagradno pitanje - koga je vodio Duda Ivković kad je s bivšom jugom osvajao medalje na Oi 1998., EP 1989.

 

Sigurno nekog iz kupa prvaka (sampiona).

 

Ups, nije nego KK Vojvodinu.

 

Imam dojam da neki ovdje drukaju za loš rezultat da bi se potvrdio njihov "point", bolesno do srži

Vidi cijeli citat

Duda Ivković je ovdje spomenut u kojem kontekstu točno? 

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
danas u 20:34

Konteksta klupskog statusa izbornika reprezentacije

obećao sam adminu da ću biti dobar
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.525
danas u 20:41

Pa dobro onda treba reći da je ipak bio prvi trener te momčadi koja je ušla u prvu ligu. Tomica je službeno vodio par utakmica u Ciboni, par u Efesu i sad par u repki. Nakon blamaže u Njemačkoj i raspada jučer mu se dogodila još jedna blamaža. Nadajmo se da je zadnja. No složit ćemo se svi da neće imat ni blizu karijeru kao Duda Ivković. 

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.307
danas u 20:53

zasto je poraz od svjetskih i evropskih prvaka u gostima, pred njihovim sa razlogom fanaticnim navijacima blamaza???

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.450
danas u 20:54

narada108 je napisao/la:

zasto je poraz od svjetskih i evropskih prvaka u gostima, pred njihovim sa razlogom fanaticnim navijacima blamaza???

Vidi cijeli citat


Od svjetskuh prvaka je samo jedan bia na terenu da podcrtamo 

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.525
danas u 20:57

narada108 je napisao/la:

zasto je poraz od svjetskih i evropskih prvaka u gostima, pred njihovim sa razlogom fanaticnim navijacima blamaza???

Vidi cijeli citat

Zato jer im je to bila 3 ekipa i imali smo pobjedu u rukama. 

123
...
117111721173
  • Najnovije
  • Najčitanije