Kako ste naporni da to nije normalno 🙈
Toliko je bilo očito (po minutaži Zupca, Hezonje i Smitha), da se ne igra na rezultat.
U jednom od članaka jučer na internetu (ne znam vise na kojem portalu) je netko iz kruga repeezentacije izjavio da su noge bile teške od intenzivnih treninga prošlih dana. Ako je istina, onda je to klasika za razdoblje početka priprema, kao i drvene ruke.
S druge strane, Šiši nije igrao od veljače (tada je barem došao friško iz klupskog okruženja pa je valjda i trenirao) Zubac i Hezonja odradili doslovno 2 zajednička treninga, i vi sada čupate kose zbog poraza u pripremnoj.
A da smo dobili 20 razlike sa 35 minuta Zupca, Hezonje i Smitha ne bi sigurno ni tada valjalo "zašto se drugima ne da šansa da se okušaju", "zašto stalno igramo sa 5-6 igrača, zašto ne širimo rotaciju".
Ovo je bio pokus. Sjetite se samo +30 protiv Litve na pripremama pred EP 2015 i kako smo prošli na pravom natjecanju. A euroligaški (prvi) trener na klupi 🤔
[uredio Jotojoto - 25. lipnja 2026. u 21:00]