Hrvatska košarkaška reprezentacija

123
...
117211731174
quiksilver
quiksilver
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.12.2025.
Poruka: 417
jučer u 22:54

Ne kuzim u cemu je problem ako se kaze da nismo bili dobri a to i rezultat kaze. I to je to. Bude bolje i s pravom sam ocekivao pobjedu ali nije bila i sve 5. Ne kuzim ove bolesne upise da se neki vesele, sretni  jer se izgubilo, ma dajte sramotno za pomislitia tek napisati. Pa nije repka sveta krava, ljudi pisu sto zele  ili misle i idemo dalje. Svi zele konacno pomak i uspjeh repke.

RealLabel19
RealLabel19
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2024.
Poruka: 178
jučer u 22:54

xxx01 je napisao/la:

RealLabel19 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Ne sudim mijatovicu na osnovu poraza od italije, to je vise manje skroz nebitna utakmica al po onome sto san gleda efesa a i sad hrvatsku protiv njemacke, on mi jednostavno nije kapacitet za ovu funkciju i realno je on tu dosa na osnovu prijateljstva s simonom a ne na racun njegove kvalitete

Vidi cijeli citat


Kruh te jebo prije godinu dana smo igrali s austrijom i danskom predkvalifikacije, a sad govoris da SMO LOSE ODIGRALI PROTIV EUROPSKIH I SVJETSKIH PRVAKA IAKO SMO DOBILI

Pa i da je jedan igrac (a nije nego vise) igro iz tog rostera, uspjeh je. Ljudi su poslozili najbolji reprezentativni sustav na svijetu i stancaju mlade igrace za repku.

ajde mani me se drzi se zadra i idi tamo nabijaj ludilo, nije ni čudo da ste jusupa otjerali ako vam je ovakva glava

Vidi cijeli citat

S kojim igracima pogledaj pa dodi raspravljat, ko te dira? Tu mi dolazis prodavati muda pod bubrege o nekoj pobjedi protiv svjetskih prvaka a jedan jedini njihov  igrac je igra ovu utakmicu. Takoder, ova ekipa njrmacke u ovom/slicnom rosteru je gubila od jebene bugarske bez vazenkova i svedske. Eto toliko o toj velesili u ovom ili slicnom sastavu...

Vidi cijeli citat


Jel ti jasno da je do razvoja cijelog sustava koji izbacuje te igrace kao na traci, a ne do pojedinaca? Jel ti mislis da nije uspjeh dobiti njemacku bez sredera wagnera i ekipe jer eto nema im zvijezdi? 

Njemci imaju sve sto mi nemamo, jebes igrace, to je cijela traka proizvoda (uz veci pool). Sad cu citat "lako njemcima uz te crnce i ostale" i druge izlike

Zbog takvih mentalnih rusevina i podcjenjivackih mindseta popit tebe, u nasoj kosarci ta traka proizvodi sve manje i sve sporije

Imamo drugaciji pogled i to je to, ja njemačku izuzetno cijenim zbog infrastrukture, akademija (ulm, bonn, alba, itd) i koliko su spustili glavu radili i napredovali u zadnjih 10-15 god bez nekih EKSTREMNIH talenata (ako wagnera mozemo nazvat takvim)

[uredio RealLabel19 - 25. lipnja 2026. u 22:55]
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
jučer u 23:04

Te price mozes prodavat nekome drugome, meni koji zivin od kosarke tesko i nikako... ta ista njemacka bi bila u ogromnim problemima da im njihovi klubovi iz eurolige nisu ustupali igrace ko sto smo mi bili dok hezonja nije moga igrat kvale... kakav uspjeh? Pa bia bi neuspjeh da nismo barem jednu dobili s obzirom na sastave u tim utakmicama, njima da silva uopce nije igra prvu... njemacka ima jebenih 85 miljuna stanovnika dok hrvatska ima tri ipo, oni su s obzirom na broj stanovnika te uvjete morali biti u samom vrhu zadnjih 20-30 god. Ma necu se uopce spustat na tvoju razinu, odi tamo s tomicom na cugu pa slavi pobjedu protiv te velesile koja je izgubila od bugara bbez vazenkova

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 23:09]
123
...
117211731174
  • Najnovije
  • Najčitanije