xxx01 je napisao/la:
RealLabel19 je napisao/la:
xxx01 je napisao/la:
Ne sudim mijatovicu na osnovu poraza od italije, to je vise manje skroz nebitna utakmica al po onome sto san gleda efesa a i sad hrvatsku protiv njemacke, on mi jednostavno nije kapacitet za ovu funkciju i realno je on tu dosa na osnovu prijateljstva s simonom a ne na racun njegove kvalitete
Vidi cijeli citat
Kruh te jebo prije godinu dana smo igrali s austrijom i danskom predkvalifikacije, a sad govoris da SMO LOSE ODIGRALI PROTIV EUROPSKIH I SVJETSKIH PRVAKA IAKO SMO DOBILI
Pa i da je jedan igrac (a nije nego vise) igro iz tog rostera, uspjeh je. Ljudi su poslozili najbolji reprezentativni sustav na svijetu i stancaju mlade igrace za repku.
ajde mani me se drzi se zadra i idi tamo nabijaj ludilo, nije ni čudo da ste jusupa otjerali ako vam je ovakva glava
Vidi cijeli citat
S kojim igracima pogledaj pa dodi raspravljat, ko te dira? Tu mi dolazis prodavati muda pod bubrege o nekoj pobjedi protiv svjetskih prvaka a jedan jedini njihov igrac je igra ovu utakmicu. Takoder, ova ekipa njrmacke u ovom/slicnom rosteru je gubila od jebene bugarske bez vazenkova i svedske. Eto toliko o toj velesili u ovom ili slicnom sastavu...
Vidi cijeli citat
Jel ti jasno da je do razvoja cijelog sustava koji izbacuje te igrace kao na traci, a ne do pojedinaca? Jel ti mislis da nije uspjeh dobiti njemacku bez sredera wagnera i ekipe jer eto nema im zvijezdi?
Njemci imaju sve sto mi nemamo, jebes igrace, to je cijela traka proizvoda (uz veci pool). Sad cu citat "lako njemcima uz te crnce i ostale" i druge izlike
Zbog takvih mentalnih rusevina i podcjenjivackih mindseta popit tebe, u nasoj kosarci ta traka proizvodi sve manje i sve sporije
Imamo drugaciji pogled i to je to, ja njemačku izuzetno cijenim zbog infrastrukture, akademija (ulm, bonn, alba, itd) i koliko su spustili glavu radili i napredovali u zadnjih 10-15 god bez nekih EKSTREMNIH talenata (ako wagnera mozemo nazvat takvim)
[uredio RealLabel19 - 25. lipnja 2026. u 22:55]