Hrvatska košarkaška reprezentacija

123
...
117211731174
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
danas u 20:59

Kako ste naporni da to nije normalno 🙈

 

Toliko je bilo očito (po minutaži Zupca, Hezonje i Smitha), da se ne igra na rezultat.

 

U jednom od članaka jučer na internetu (ne znam vise na kojem portalu) je netko iz kruga repeezentacije izjavio da su noge bile teške od intenzivnih treninga prošlih dana. Ako je istina, onda je to klasika za razdoblje početka priprema, kao i drvene ruke.

 

S druge strane, Šiši nije igrao od veljače (tada je barem došao friško iz klupskog okruženja pa je valjda i trenirao) Zubac i Hezonja odradili doslovno 2 zajednička treninga, i vi sada čupate kose zbog poraza u pripremnoj.

 

A da smo dobili 20 razlike sa 35 minuta Zupca, Hezonje i Smitha ne bi sigurno ni tada valjalo "zašto se drugima ne da šansa da se okušaju", "zašto stalno igramo sa 5-6 igrača, zašto ne širimo rotaciju".

 

Ovo je bio pokus. Sjetite se samo +30 protiv Litve na pripremama pred EP 2015 i kako smo prošli na pravom natjecanju. A euroligaški (prvi) trener na klupi 🤔

[uredio Jotojoto - 25. lipnja 2026. u 21:00]
obećao sam adminu da ću biti dobar
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.528
danas u 21:01

Ok. Problem je samo što je naša košarka u takvoj banani da pušemo i na hladno.  Tomica je sam bio govorio da ide na pobjedu u svakoj tekmi. Očito je promjenio sad priču. No nebitno će ovo biti ako pobjedimo Izrael i elegantno se plasiramo na Svjetsko.

[uredio štefek - 25. lipnja 2026. u 21:02]
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
danas u 21:10

Ne sudim mijatovicu na osnovu poraza od italije, to je vise manje skroz nebitna utakmica al po onome sto san gleda efesa a i sad hrvatsku protiv njemacke, on mi jednostavno nije kapacitet za ovu funkciju i realno je on tu dosa na osnovu prijateljstva s simonom a ne na racun njegove kvalitete

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 21:10]
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.320
danas u 22:01

xxx01 je napisao/la:

narada108 je napisao/la:

zasto je poraz od svjetskih i evropskih prvaka u gostima, pred njihovim sa razlogom fanaticnim navijacima blamaza???

Vidi cijeli citat

Od svjetskuh prvaka je samo jedan bia na terenu da podcrtamo 

Vidi cijeli citat

dva sa SP-a (Thiemann, Krämer), tri sa EP-a (Kratzer, Thiemann, O.da Silva), Njemacka je danas sta je kolega gore opisao za YU 1988/89

[uredio narada108 - 25. lipnja 2026. u 22:05]
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
danas u 22:23

Kratzer ne igra uopce kad su kompletni, a ni kramer generalno .... ma pretjerujete, oni su realno bez problema mogli izgubit od turaka finale al eto obst je ispogada izuzetno teske trice u zavrsnici, turci svoje falili i tjt 

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 22:24]
vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.611
danas u 22:30

cinjenica je da Njemacka ne dominira slucajno zadnjih godina, nego zato sta imaju vrhunski sistem i dobar roster, koji ce bit paklen i narednih 10 godina.

RealLabel19
RealLabel19
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.09.2024.
Poruka: 178
danas u 22:36

xxx01 je napisao/la:

Ne sudim mijatovicu na osnovu poraza od italije, to je vise manje skroz nebitna utakmica al po onome sto san gleda efesa a i sad hrvatsku protiv njemacke, on mi jednostavno nije kapacitet za ovu funkciju i realno je on tu dosa na osnovu prijateljstva s simonom a ne na racun njegove kvalitete

Vidi cijeli citat


Kruh te jebo prije godinu dana smo igrali s austrijom i danskom predkvalifikacije, a sad govoris da SMO LOSE ODIGRALI PROTIV EUROPSKIH I SVJETSKIH PRVAKA IAKO SMO DOBILI

Pa i da je jedan igrac (a nije nego vise) igro iz tog rostera, uspjeh je. Ljudi su poslozili najbolji reprezentativni sustav na svijetu i stancaju mlade igrace za repku.

ajde mani me se drzi se zadra i idi tamo nabijaj ludilo, nije ni čudo da ste jusupa otjerali ako vam je ovakva glava

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.320
danas u 22:37

vakula je napisao/la:

cinjenica je da Njemacka ne dominira slucajno zadnjih godina, nego zato sta imaju vrhunski sistem i dobar roster, koji ce bit paklen i narednih 10 godina.

Vidi cijeli citat

hvala, to pokusam istaknuti ovima koji misle da se Njemacka u C sastavu treba dobit samo tako...cak bi rekao da nema brige narednih 30 godina...svi ti migranti u Berlinu, i drugim centrima kosarke, ili igraju nogomet ili kosarku (ili se ne bave sportom uopce)

[uredio narada108 - 25. lipnja 2026. u 22:39]
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.528
danas u 22:42

AJde da vidimo baš kako će odigrati njemci bez svojih najboljih španera ove kvale. Nije stvar izgubiti od treće ekipe Njemačke nego načina na koji smo izgubili dobivenu tekmu. 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
danas u 22:43

RealLabel19 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Ne sudim mijatovicu na osnovu poraza od italije, to je vise manje skroz nebitna utakmica al po onome sto san gleda efesa a i sad hrvatsku protiv njemacke, on mi jednostavno nije kapacitet za ovu funkciju i realno je on tu dosa na osnovu prijateljstva s simonom a ne na racun njegove kvalitete

Vidi cijeli citat


Kruh te jebo prije godinu dana smo igrali s austrijom i danskom predkvalifikacije, a sad govoris da SMO LOSE ODIGRALI PROTIV EUROPSKIH I SVJETSKIH PRVAKA IAKO SMO DOBILI

Pa i da je jedan igrac (a nije nego vise) igro iz tog rostera, uspjeh je. Ljudi su poslozili najbolji reprezentativni sustav na svijetu i stancaju mlade igrace za repku.

ajde mani me se drzi se zadra i idi tamo nabijaj ludilo, nije ni čudo da ste jusupa otjerali ako vam je ovakva glava

Vidi cijeli citat

S kojim igracima pogledaj pa dodi raspravljat, ko te dira? Tu mi dolazis prodavati muda pod bubrege o nekoj pobjedi protiv svjetskih prvaka a jedan jedini njihov  igrac je igra ovu utakmicu. Takoder, ova ekipa njrmacke u ovom/slicnom rosteru je gubila od jebene bugarske bez vazenkova i svedske. Eto toliko o toj velesili u ovom ili slicnom sastavu, znaci da ponovim bugari bez vazenkova i mi sad tribali slaviti naseg phila jacksona jer s najbolji igracem eurolige dobia jednu utakmicu protiv takve velesile...

[uredio xxx01 - 25. lipnja 2026. u 22:49]
123
...
117211731174
  • Najnovije
  • Najčitanije