Kuki Route 66 je napisao/la:
Waiter je napisao/la:
Rotacija Smitha, Mavre, Badžima, Heza, Škare, Šarića, Zubca, ostali nek griju klupu.
Vidi cijeli citat
S Mavrom, Badžimom i Škar(e)om među 7 najrotacionijih se moš jbt protiv reprezentacija u kojima isti ne bi bili ni među 15 ukoliko bi im roster bio najbolji mogući. Da ih sad ne nabrajam.
Vidi cijeli citat
Oprosti Kuki, ali jesi li ijednom pogledao Mavru u acb ligi?
Jučerašnja izvedba je bila kudikamo sporija u odnosu na ritam ("pace") igre u Španjolskoj, u čemu se Mavra odlično snalazi i visoko je na ljestvici dodavača.
On se tek treba uklopiti u "asimetričan" roster gdje su udarni igrači "visoki", gdje Šarić traźi kreaciju s visokog posta a ne da odmah realizira Mavrina dodavanja. Kad se u idućem prozoru priključi Matković, možemo očekivati i više Mavrinih asista.
Škara je iznimno zahvalan EC rang igrača u oba smjera, nemoj mi njega kritizirati.,
Badžim je izgleda jedini kod nas koji može nanizati 2-3-4 trice u malo vremena.
A tu je onda i kemija. Ovih "15" ne moraju nužno biti tako "uklopljivi". Kod nas jedino treba više nastojati oko Mavrinog uklapanja jer u Breoganu uglavnom poslužuje realizatore, a ne one koji bi i sami nešto "gradili".