Hrvatska košarkaška reprezentacija

jupeheroj
jupeheroj
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
20. lipnja 2026. u 15:07

Jotojoto je napisao/la:

jupeheroj je napisao/la:

U Vecernjem je Kruno Simon u nedostatku znanja i praćenja mlađih kategorija spomenuo sina od Rudeža u kontekstu talenata Ukica i Garme. 

To je HR šef struke !!!

Vidi cijeli citat

Spomenuo je on i Vlaića i Jurića i Šarina u tom kontekstu, ali istina, kao "jako dobrog" spomenuo i "sina trenera Cibone".

Vidi cijeli citat


Ja ne poznajem nikoga iz kosarke tko imalo zna o kosarci da misli da je Rudežov sin ikakav talent.

Tko god je ikada pogledao 10 minuta kosarke od Rudezovog sina zna o cemu pricam.

Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.071
20. lipnja 2026. u 16:07

Ima on svojih dobrih strana, ali da se stavlja u kontekst ponaboljih u generaciji, to istina baš i ne ide.

obećao sam adminu da ću biti dobar
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.071
20. lipnja 2026. u 16:21

Stiga i Luka Božić i odradio prvi trening 💪

[uredio Jotojoto - 20. lipnja 2026. u 16:21]
obećao sam adminu da ću biti dobar
jupeheroj
jupeheroj
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 44
20. lipnja 2026. u 16:30

Jotojoto je napisao/la:

Stiga i Luka Božić i odradio prvi trening 💪

Vidi cijeli citat


Jel ponio i knjigu mjeseca s sobom :) ?

highlight
highlight
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.12.2025.
Poruka: 335
20. lipnja 2026. u 19:59

jupeheroj je napisao/la:

Jotojoto je napisao/la:

jupeheroj je napisao/la:

U Vecernjem je Kruno Simon u nedostatku znanja i praćenja mlađih kategorija spomenuo sina od Rudeža u kontekstu talenata Ukica i Garme. 

To je HR šef struke !!!

Vidi cijeli citat

Spomenuo je on i Vlaića i Jurića i Šarina u tom kontekstu, ali istina, kao "jako dobrog" spomenuo i "sina trenera Cibone".

Vidi cijeli citat


Ja ne poznajem nikoga iz kosarke tko imalo zna o kosarci da misli da je Rudežov sin ikakav talent.

Tko god je ikada pogledao 10 minuta kosarke od Rudezovog sina zna o cemu pricam.

Vidi cijeli citat

Nista novo i Simon se uklopio u sustav i stari nacin kako neke gurati i stvarati pricu o njima( mali Rudez). Tako se prica zakotrlja i onda nema problema pa onda ide a kako je pametan, a odgojen a koji IQ, ma genijalan. Spominjati tog malog u kontekstu Ukica, Garme... nevjerovatno.

[uredio highlight - 20. lipnja 2026. u 21:04]
John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.981
20. lipnja 2026. u 20:06

Jel ima netko tko će zadovoljiti forumsku struku ? A da pustimo čovjeka da oradi svoj posao i da vidimo rezultate ? Nakon Bonna je Mijatović bio problem ...pustimo ljude neka odrade svoje i onda donositi zaključke 

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 820
20. lipnja 2026. u 20:54

John Q je napisao/la:

Jel ima netko tko će zadovoljiti forumsku struku ? A da pustimo čovjeka da oradi svoj posao i da vidimo rezultate ? Nakon Bonna je Mijatović bio problem ...pustimo ljude neka odrade svoje i onda donositi zaključke 

Vidi cijeli citat


A pisanje na forumu ga sprijecava da obavlja svoj posao?

Blast
Blast
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.07.2018.
Poruka: 2.349
20. lipnja 2026. u 22:02

jupeheroj je napisao/la:

U Vecernjem je Kruno Simon u nedostatku znanja i praćenja mlađih kategorija spomenuo sina od Rudeža u kontekstu talenata Ukica i Garme. 

To je HR šef struke !!!

Vidi cijeli citat


Nije spomenou u tom kotekstu. SMo ke rekao da je dobar. I jasno je naglasio da je samo jedan vanserijski talent. I slazem se njegov pogled na Luku. Samo nisam pobornik da ga se tako najavljuje. Nemojte izvlačiti iz konteksta što je rekao

[uredio Blast - 20. lipnja 2026. u 22:02]
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
20. lipnja 2026. u 22:58

jupeheroj je napisao/la:

Jotojoto je napisao/la:

Stiga i Luka Božić i odradio prvi trening 💪

Vidi cijeli citat


Jel ponio i knjigu mjeseca s sobom :) ?

Vidi cijeli citat


 

Zanimljiva knjiga u sklopu pripreme za utakmice s Izraelom

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.052
21. lipnja 2026. u 09:26

...izraelci bez avdije  ( i ostalih nba igraca) je muzika za moje usi... nas su fiba pravila prcila godinama...nek sad malo prce nekog drugog.....

  • Najnovije
  • Najčitanije