jupeheroj je napisao/la:
Jotojoto je napisao/la:
jupeheroj je napisao/la:
U Vecernjem je Kruno Simon u nedostatku znanja i praćenja mlađih kategorija spomenuo sina od Rudeža u kontekstu talenata Ukica i Garme.
To je HR šef struke !!!
Vidi cijeli citat
Spomenuo je on i Vlaića i Jurića i Šarina u tom kontekstu, ali istina, kao "jako dobrog" spomenuo i "sina trenera Cibone".
Vidi cijeli citat
Ja ne poznajem nikoga iz kosarke tko imalo zna o kosarci da misli da je Rudežov sin ikakav talent.
Tko god je ikada pogledao 10 minuta kosarke od Rudezovog sina zna o cemu pricam.
Vidi cijeli citat
Nista novo i Simon se uklopio u sustav i stari nacin kako neke gurati i stvarati pricu o njima( mali Rudez). Tako se prica zakotrlja i onda nema problema pa onda ide a kako je pametan, a odgojen a koji IQ, ma genijalan. Spominjati tog malog u kontekstu Ukica, Garme... nevjerovatno.
[uredio highlight - 20. lipnja 2026. u 21:04]