Hrvatska košarkaška reprezentacija

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
jučer u 19:59

Ne pamtim kad smo ovako loše igrali. Jednostavno smo toliko tromi da je to milina. I nogometaši bi nam pozavidjeli na ovoj sporosti.

Lionheart
Lionheart
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.09.2025.
Poruka: 816
jučer u 19:59

Igramo kao da nemamo trenera 

Franjo
Franjo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 16.09.2009.
Poruka: 2.187
jučer u 20:02

Vjerojatno je i vožnja busom ostavila svoj danak, ali mi u ovakvom run and gunu nemamo što tražiti jer imamo visoku i teretnu momčad. Naš jedini recept je smanjiti broj posjeda, kontrola skoka i lopte.

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
jučer u 20:11

Badžim , Škara i Zubac su odlučili da je dosta zajebancije. 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
jučer u 20:17

jel igra hezonja

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
jučer u 20:19

xxx01 je napisao/la:

jel igra hezonja

Vidi cijeli citat

Igraju svi naši najbolji igrači osim Matkovića. Zubac radi šta hoće i da nam treba pobjeda on bi ih sam pobjedio. Razvalit ćemo Izralece 40 razlike. 

Kosarkoznalac
Kosarkoznalac
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.01.2019.
Poruka: 745
jučer u 20:26

Zubac kao na igralištu realno.

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
jučer u 20:28

Ja bi ga stavio na klupu sad u drugom poluvremenu da se bezveze ne umara i da ga čuvamo za Izraelce. 

Kosarkoznalac
Kosarkoznalac
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.01.2019.
Poruka: 745
jučer u 20:30

Jel ima neko statistiku. Meni se čini da je u 10 minuta napravio double double 

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.305
jučer u 20:53

eto odose na +7, +9....ne znam sta nasi rade

[uredio narada108 - 24. lipnja 2026. u 20:53]
  • Najnovije
  • Najčitanije