Hrvatska košarkaška reprezentacija

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
jučer u 21:10

Nikako pronać nekog beka koji može obranu igrati. 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
jučer u 21:10

Mijatović poludio i udarao bilježnicom po reklamama.

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
jučer u 21:11

narada108 je napisao/la:

mozda se boje ozljeda, sto je realno, ali cemu onda ova utakmica?

Vidi cijeli citat

To je dobro pitanje. A valjda da vidimo jer imamo još koga na lageru od igrača koji nam može pomoć. Eto danas smo vidli da nemamo. 

vakula
vakula
Mali dioničar
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 5.608
jučer u 21:13

nisan gleda prve 3/4. jel Mijatovic proba igrat sa Saricen na 4?

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.436
jučer u 21:13

ma saric je van forme, on tu sad forsira i pokusava nac neki svoj ritam al nmz nista na silu

[uredio xxx01 - 24. lipnja 2026. u 21:14]
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
jučer u 21:14

vakula je napisao/la:

nisan gleda prve 3/4. jel Mijatovic proba igrat sa Saricen na 4?

Vidi cijeli citat

Je. Cijelo prvo poluvrijeme. 

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.540
jučer u 21:14

Ono što brine je Božićev pristup, Šarićeva realizacija i uzimsnje puno lopti s obzirom na istu. Škari skidam kapu, zaista aslužuje biti tu. Hezonja je naprosto razina više u odnosu na sve, Zubac očito malo predugo odmarao, ali ne sumnjam. Smith i Mavra solidno, Badžim treba ozbiljne minute i zaslužuje ih. Jesam koga zaboravio. Uglavnom previše primljenih poena čak i za ovu razinu

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.511
jučer u 21:17

joke1505 je napisao/la:

Ono što brine je Božićev pristup, Šarićeva realizacija i uzimsnje puno lopti s obzirom na istu. Škari skidam kapu, zaista aslužuje biti tu. Hezonja je naprosto razina više u odnosu na sve, Zubac očito malo predugo odmarao, ali ne sumnjam. Smith i Mavra solidno, Badžim treba ozbiljne minute i zaslužuje ih. Jesam koga zaboravio. Uglavnom previše primljenih poena čak i za ovu razinu

Vidi cijeli citat

Ne bih se složio da je Hezonja razina više u odnosu na sve. Posebno nakon današnje utakmice. Da je onda bi danas zabio 40 poena. ALi ne on se u obrani također sunčao danas kao i ostali. Osim Škare, Zubca i SMitha ostali neka plivaju do Opatije. 

John Q
John Q
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2025.
Poruka: 1.981
jučer u 21:19

Prijateljske su tu da se pojedinci koji manje igraju pokažu..Neka im ovo bude škola za dalje 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
jučer u 21:20

Smith samozatajan kad igraju Hezonja i Šarić.

[uredio Waiter - 24. lipnja 2026. u 21:21]
  • Najnovije
  • Najčitanije