Hrvatska reprezentacija za SP 2014.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.08.2014.
Poruka: 3.469
Lynx17
Lynx17
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 20.12.2005.
Poruka: 24.571
20. kolovoza 2014. u 20:54
Ali ozbiljno imam glavobolje od ovog glupson rezisera.  Pa tko normalan tako snimi?!?!




promatrac67
promatrac67
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.12.2010.
Poruka: 1.938
20. kolovoza 2014. u 20:55
Pazi ti imbecila, oni igraju a on ladno snimke pusta
... eγώ θα φύγω ...
litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
20. kolovoza 2014. u 20:56
opet Tomić s loptom na 7 metara
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
lacas
lacas
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.07.2012.
Poruka: 2.090
20. kolovoza 2014. u 20:56
di je defanzivni skok alooooo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 20:57
Tomic nastavlja kao na turniru nedavno, dijeli lopte protivnicma, ajme tko je nama prvi centar... zaista taj decko meni nije jasan
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.632
20. kolovoza 2014. u 20:58
sta ovo jos stoji kostarikansa zastava dolje 
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
20. kolovoza 2014. u 20:58
Tomić mučki zavarava suparnika. U polufinalu će ih gaziti...
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.06.2014.
Poruka: 212
20. kolovoza 2014. u 20:59
volio bih samo uc da poderem u duelu Navara da bude faul faulom,ne ovako ko picka se trza cigan
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:00
ovu pizdu od Gasola suci cuvaju ko da ih je ista mater rodila
  • Najnovije
  • Najčitanije