Hrvatska reprezentacija za SP 2014.

schmelzer
schmelzer
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.11.2011.
Poruka: 1.128
20. kolovoza 2014. u 21:55
raprock je napisao/la:
ma imaju li uopće srama i suci i igrači i ti španjolci? od onog beograda ne mogu ih smislit, a ne da se nisu promijenili, očito im je ovo plan B postao
Vidi cijeli citat

plan A meni se čini
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.460
20. kolovoza 2014. u 21:56
dimnjacar je napisao/la:
pratio sam bas, svaki ali SVAKI napad, ako ne daju kos, dobiju faul... ako daju, jos bolje, imaju dodatno, ili tehnicku, ili neko slicno sranje
Vidi cijeli citat


je ali niko nan nije kriv sto tomic nije zagradia gasola, sto je rudez napravia 2 glupa faula itd itd
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.02.2010.
Poruka: 3.361
20. kolovoza 2014. u 21:56
Jel ima netko stream gdje komentatori nisu pola minute ispred slike?
raprock
raprock
Mali dioničar
Pristupio: 06.07.2009.
Poruka: 5.309
20. kolovoza 2014. u 21:57
34-9 u bacanjima, ma mrššš smećad! šta su sad svirali, ovo je čisti faul za španjolce u njihovom napadu, ma šta čisti, tehnička
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
20. kolovoza 2014. u 21:57
ma daj... pa sta je ovo
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.04.2014.
Poruka: 2.882
20. kolovoza 2014. u 21:57
E usrali smo sada sve. -8
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.06.2010.
Poruka: 2.743
20. kolovoza 2014. u 21:57
sta su sad Saricu sudili da mi je znat?
Master Yoda
Master Yoda
Dokazano ovisan
Pristupio: 12.10.2010.
Poruka: 16.069
20. kolovoza 2014. u 21:58
kraj treće četvrtine, slobodna bacanja

španjolska 23/31
hrvatska 6/9

Virujmo struci
raprock
raprock
Mali dioničar
Pristupio: 06.07.2009.
Poruka: 5.309
20. kolovoza 2014. u 21:58
nema ovdje svrhe, hvala nam gostoprimstvu ali ne hvala više!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.11.2005.
Poruka: 2.515
20. kolovoza 2014. u 21:58
angelus je napisao/la:
sta su sad Saricu sudili da mi je znat?
Vidi cijeli citat


I meni. Sudac ispod koša nije pokazao liniju, dakle faul??
  • Najnovije
  • Najčitanije