KK Dinamo

123
...
105106107
sportskiznalac
sportskiznalac
Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2025.
Poruka: 906
25. svibnja 2026. u 12:04

Dinamova skola kosarke je losija nego u doba Rudesa. Kolko znam Kukic je tada dosta stvari tamo radio, osnovao je cak i mini ligu tada tako da nije ni cudo sta ga je CJ tada uzela i prepoznala potencijal.

Meni je sramotno da oni kao Premijerligas nemaju niti jednog igraca iz svoje skole koji moze participirati bar kao dio rotacije u prvoj ekipi. Eto cak ne mora biti ni iz skole nego eto neki mladi igrac, najmladji u rosteru im je Paponja koji uskoro puni 24 godine

Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 576
25. svibnja 2026. u 12:10

sportskiznalac je napisao/la:

Dinamova skola kosarke je losija nego u doba Rudesa. Kolko znam Kukic je tada dosta stvari tamo radio, osnovao je cak i mini ligu tada tako da nije ni cudo sta ga je CJ tada uzela i prepoznala potencijal.

Meni je sramotno da oni kao Premijerligas nemaju niti jednog igraca iz svoje skole koji moze participirati bar kao dio rotacije u prvoj ekipi. Eto cak ne mora biti ni iz skole nego eto neki mladi igrac, najmladji u rosteru im je Paponja koji uskoro puni 24 godine

Vidi cijeli citat


Koliko god sam popljuvan i etiketiran od danas baniranog, škole su im sada ipak bolje nego su bile prosle sezone/godine. Nemam problem napisati ono kako je. Biti objektivan. Za razliku od onih koji ni blizu ne mogu biti takvi. Što se seniorske ekipe Dinama tiče, da, ne znam tko je slagao taj veteranski roster, ali tko god bio lose je to odradio. Eto, susjed mi je Davor Marcelić, je da ima 50+ godina, ali bolji je od brojnih tamo. Baš bum ga pital jel bi mijenjao Koala veteransku ligu za Premijer.

[uredio Kuki Route 66 - 25. svibnja 2026. u 12:36]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
Kuki Route 66
Kuki Route 66
Željan dokazivanja
Pristupio: 16.05.2026.
Poruka: 576
03. lipnja 2026. u 09:56

Jasno je da će ovdje biti velikih pa i ogromnih promjena u odnosu na prošlu sezonu. Menageri nude novog trenera šakama i kapama, recimo da je Anzulović mlađi jedan id onih koji bi mogli to postati. Od igrača samo Savić ima ugovor i za sljedeću sezonu. Novačić, Kraljević i Garofolić su tu negdje s mojih 66 pa sumnjam da će nastaviti u Dinamu. Pa i igdje drugdje.

Pozz

Fabrizio Romano

 

[uredio Kuki Route 66 - 03. lipnja 2026. u 10:43]
Jbš one koji ne kuže humor i zajebanciju. Pogotovo na svoj račun.
123
...
105106107
  • Najnovije
  • Najčitanije