Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.06.2020.
Poruka: 3.352
08. ožujka 2021. u 22:44

Kakva je ovo petorka u zadnjoj četvrtini. Ne možemo koš zabiti i trener još uvijek ne mijenja.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 23.910
08. ožujka 2021. u 22:45

utakmica bez rezultaltskog znacaja (inace bi Antonijo igrao), moje misljenje, ali utakmica koja je bila vazno iskustvo iz gledista naseg prvenstva, kao poruka Zadru i Ciboni...pored ovih tjelesnih monstruma Splicani kao Peras, Campara i Dokovic izgledaju kao Juniori Bosca prema igracima Splita, ali ipak su se odlicno drzali...sve te greske su posljedica visokog ritma, bit ce im to super skola..u finalu PH-e...mislim da niste fer sa kritikom Lukovica...on je bio preko 30 min. na parketu, a Zvezda je igrala pun gas (sto ne znaci da su bili dobri, nasuprot)

08. ožujka 2021. u 22:57

eto danas ste vidjeli sta trebate napraviti za nastup na TV-u....fino blatiti Pancirova kad prenosi utakmicu (kao kolega Ajduk1911)...a posto on cita ovaj forum tijekom utakmice, javit ce se on ;-)

[uredio narada108 - 08. ožujka 2021. u 22:57]
samobasket
samobasket
Pristupio: 20.12.2013.
Poruka: 3.131

Dobro je Split igrao odbranu, a i Zvezda isto, nije bilo lakih poena, e sad ako hoces da igras minimum EC, trebaju ti igraci da mogu tako 2-3 puta nedeljno

Alex Shved
Alex Shved

Šteta, Zvezda se nudila. Igrali su jako loše, a mi nismo mogli to iskoristiti. Neshvatljivo mi je da Ukić baca onakav alley oop, da mi 5 minuta ne zabijamo iz igre, a trener ne vraća Đokovića ili Čamparu. Babić koji je bio loš danas odigrao do kraja bez razloga. Perasović nije trebao ulaziti zadnjih 5 minuta, a Pavle nije trebao ostati do kraja. Kao i protiv Alkara, bezidejnost na kraju gdje se samo tražio switch na njihovog visokog, a mi na parketu bez sigurnih šutera. Sve u svemu, jako loše odluke i igrača i Karakaša. Pokazao je da je još amaterski trener koji ne prepoznaje na vrijeme problem.

samobasket
samobasket
08. ožujka 2021. u 23:04

Alex Shved je napisao/la:

nije Zvezda igrala lose nego je Split igrao dobru odbranu(17:11 u 4/4), jedino Perasovic nije fizicki jos dorastao i mozda njega nije trebalo ubacivati u zadnjoj cetvrtini(ciljano su isli preko njega), ali nije ni gubitak nek oseti jacinu igre.

kosarka171
kosarka171
Mali dioničar
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.574
08. ožujka 2021. u 23:05

Cestitke na borbenosti i steta Zvezda se nudila.Mali Peras nakon onih gresaka i promasaja trebao ostati  na klupi,Kedo seniorski i trebao jos koju minutu,Ukuc malo previse.

Sve u svemu steta.

Gripe
Gripe
Pristupio: 20.06.2020.
Poruka: 3.321
08. ožujka 2021. u 23:13

Sta su radili Campara i Kedzo na klupi zadnjih 5 minuta? Zasto Ukicu dopustamo silovanje trica ko da je Skelin trener?

Pohvale za obranu i za pristojnu utakmicu i poraz, ali napadacki ne izgledamo nista bolje nego sa Skelinom, to je i dalje silovanje ukica i lukovica...Pavle probudi se i pocni ponovo igrat kosarku, -4, samo 1 skok ne prilici reprezentativcu