menader22 je napisao/la:
A slusaj svak moze pricati sto zeli prema vanka, a mi da ne znamo sto se zapravo dogada, nece on sigurno na televiziji reci da se njega pita , ali eto mislio sam mozda da ga pitaju za misljenje bar u vezi nekog trenera, jer ako razmisljaju dugorocno s tim trenerom, a posto mu je sin ipak jedan od vecih talenata sigurno mozda zele znati dali se s tim roko slaze i kakvo je njegovo misljenje, da ne bi mozda pokupija sin i posla ga negdi drugdi.
Ipak je on zaposlenik kluba i veliko igracko ime, i ima znanja + sto je prosa svakakve trenere.
Vidi cijeli citat
Ma daj molim te, zna se da su ovi iz nadzornog vodili sportsku politiku ove sezone i zato i je sezona ispala kako je ispala. A sto znaci sto je zaposlenik ako ovi gori misle da su pametniji... znaci moja je tvrdnja da ukic zeli da odreduje sportsku politiku kluba a ne da bude seniorski trener
[uredio xxx01 - 27. lipnja 2026. u 13:24]