KK Split 2026/27

123
...
495051
menader22
menader22
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.05.2026.
Poruka: 62
danas u 13:15

A slusaj svak moze pricati sto zeli prema vanka, a mi da ne znamo sto se zapravo dogada, nece on sigurno na televiziji reci da se njega pita , ali eto mislio sam mozda da ga pitaju za misljenje bar u vezi nekog trenera, jer ako razmisljaju dugorocno s tim trenerom, a posto mu je sin ipak jedan od vecih talenata sigurno mozda zele znati dali se s tim roko slaze i kakvo je njegovo misljenje, da ne bi mozda pokupija sin i posla ga negdi drugdi.

 

Ipak je on zaposlenik kluba i veliko igracko ime, i ima znanja + sto je prosa svakakve trenere.

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.211
danas u 13:15

xxx01 je napisao/la:

Ne bih se slozia da ukic ne zeli utjecaj oko prve ekipe

Vidi cijeli citat

U svakom slučaju šteta po meni jer bi iz vlastitih redova njegovom promocijom riješili goruće pitanje, a on mi djeluje ka dobar potencijal. Daleko od toga da san protiv dovođenja provjerenih imena ka Jusup, ali oko Roka se ne bi puno mislija

U našem malom mistu, živi jedan kralj...
menader22
menader22
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.05.2026.
Poruka: 62
danas u 13:16

Drugo pitanje kakvo je onda misljenje tih koji odlucuju o Jusupu ? Cudno mi je stvarno da je covjek nakon zadra slobodan trener, imas ga priliku potpisati jer evo vec je 1.7 a ti nemas jebenog trenera 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.469
danas u 13:22

menader22 je napisao/la:

A slusaj svak moze pricati sto zeli prema vanka, a mi da ne znamo sto se zapravo dogada, nece on sigurno na televiziji reci da se njega pita , ali eto mislio sam mozda da ga pitaju za misljenje bar u vezi nekog trenera, jer ako razmisljaju dugorocno s tim trenerom, a posto mu je sin ipak jedan od vecih talenata sigurno mozda zele znati dali se s tim roko slaze i kakvo je njegovo misljenje, da ne bi mozda pokupija sin i posla ga negdi drugdi.

 

Ipak je on zaposlenik kluba i veliko igracko ime, i ima znanja + sto je prosa svakakve trenere.

Vidi cijeli citat

Ma daj molim te, zna se da su ovi iz nadzornog vodili sportsku politiku ove sezone i zato i je sezona ispala kako je ispala. A sto znaci sto je zaposlenik ako ovi gori misle da su pametniji... znaci moja je tvrdnja da ukic zeli da odreduje sportsku politiku kluba a ne da bude seniorski trener

[uredio xxx01 - 27. lipnja 2026. u 13:24]
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.874
danas u 14:42

xxx01 je napisao/la:
Ne bih se slozia da ukic ne zeli utjecaj oko prve ekipe, jer kad malo citas izmedu redaka ono sto je govoria onda se lako da zakljucit da bi on itekako zelia imati utjecaj
Vidi cijeli citat

 

Ekipa iz Nadzornog odbora zapravo ne želi da in se Ukić "miša u posal" oko seniora. Njih omladinski pogon ne zanima, pa su ga prepustili njemu.

Ukić je dovoljno pametan da in, savjetima koje ne bi slušali, ne posluži ka "žrtveno janje" kad bi oni pofalivali  a on in se ka bija "miša".

Da je klub normalno vođen, naravno da bi Ukić pomoga savjetom a ovako...

[uredio Fabjan - 27. lipnja 2026. u 14:45]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
Ferata
Ferata
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.03.2015.
Poruka: 1.544
danas u 14:48

Kako čujem, Bašić je sad glavni šerif i ne želi da mu se itko mješa u posao.

Maroević je navodno postao sporedna figura jer on i Šuta unutar stranke već duže ne "pušu" u isti rog (ako je vjerovat čovjeku koji je i u stranci i u onoj žutoj zajednici).

Na brodu je sve super, samo kapetan Kuka
gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.758
danas u 14:49

Ko da je ikoga iz nadzornog briga za maloga od Ukića. Njima je bitno samo da ostanu u nadzornom dovoljno dugo da se mogu pohvalit njime kad dođe u seniore ili kad se možda napravi neki rezultat. 

 

robo0302
robo0302
Mali dioničar
Pristupio: 14.08.2020.
Poruka: 6.328
danas u 15:01

Ferata je napisao/la:

Kako čujem, Bašić je sad glavni šerif i ne želi da mu se itko mješa u posao.

Maroević je navodno postao sporedna figura jer on i Šuta unutar stranke već duže ne "pušu" u isti rog (ako je vjerovat čovjeku koji je i u stranci i u onoj žutoj zajednici).

Vidi cijeli citat


miša mu se samo AI u posa ili se on miša AI-u

Stoke, Inter, Dila Gori, Dnjipro, Slovan, Maccabi, Everton, FCSB, Gzira, Galatasaray, Tobol, Villareal, Paok, Ružomberok, Dinamo Tirana, ....LOADING....
citamsamo
citamsamo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 3.171
danas u 15:25

Ako potpisete Jupu morate Jurlini nekakvu premiju odnijet 😂😂

[uredio citamsamo - 27. lipnja 2026. u 15:25]
zuti1945
zuti1945
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.06.2024.
Poruka: 356
danas u 15:44

Ne,ne platit će Jurlina nama, ipak smo mu uzeli najveći "teret"🤡

123
...
495051
  • Najnovije
  • Najčitanije