S ovim smo donekle nadoknadili onaj sc Derby. Sullivan bas ozbiljan igrac, nije vise slucajno jer igra ovako u kontinuitetu. Bravo

Dokazano ovisan
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 19.970
11. prosinca 2022. u 19:04

Ja i dalje mislim da Split moze u top 8.. ako jednom uspijemo odigrat 2 dobra gostovanja i ta vrata su otvorena. Previse izjednacenih ekipa... steta SC

i na ovako suzen roster mi imamo igrace koji mogu povuc kad treba. Takoder za ostanak ce trebat imat nekih 7-8 pobjeda, a s nekih 10 ce se ic i u Playoff

I onda kad dođu grubi dani pratit će te svuda vjerni splićani
Jopac
Jopac
Pristupio: 30.01.2022.
Poruka: 680
11. prosinca 2022. u 19:06

Bravo momci...uf živaca se troši...al pobjeda je tu...

MaliTre333
MaliTre333
Pristupio: 20.11.2021.
Poruka: 536
11. prosinca 2022. u 19:07

Samo jos jedan visoki igrac da se dovede i to bi bilo to..

horog DP
horog DP
11. prosinca 2022. u 19:18

MaliTre333 je napisao/la:

Vidi cijeli citat

Ma ja iskreno ne mislim da nama treba jedan takav iako se ti dosta dugo spominje neki dodatni igrac. Iskreno vise bi volija neku domacu opciju da dovedemo ako se dovodi. Ja nemam nikakav problem sa tim da se da povjerenje mladima nasim, ali jednako tako da onda ne igraju utakmice kao Mate danas.
Nama treba da se ne gubimo ka ekipa drugo poluvrime danas. Malo vise rotiranja da nam ne umiru igraci u kraj utakmice i da Suba poradi na sebi i svojim greskama.
Ponekad se bas vidi luzerstina utkana u klub sa panikom i losim vodenjem.

11. prosinca 2022. u 19:22

Nego danas se u ABA LIGI gledala snimka na poluvremenu vezano za onaj šut i to na televizoru koliko sam čuo komentatora...to je po pravilniku dopušteno ?