Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 20.086
11. prosinca 2022. u 19:25

Borac i MZT po do sada prizkazanim utakmicama su mi losije i bezveznije ekipe od nas i to sa dobrim pristupom mozemo pobjediti u oba slucaja. Cak bi reka da smo po rosteru jaci od njih.

hhc je napisao/la:

Nego danas se u ABA LIGI gledala snimka na poluvremenu vezano za onaj šut i to na televizoru koliko sam čuo komentatora...to je po pravilniku dopušteno ?

Vidi cijeli citat

Jasno jer se moze koristit ta tehnologija u odnosu na tehnologiju koja se nije smila koristit tada.

11. prosinca 2022. u 19:46

Doc ce jos jedan igrac sigurno, reka je i Suba na pressici i imat cemo Ukica i u jednom dijelu sezone Vuku. Sudenje nam je neusporedivo bolje u Aba ligi u odnosu na domacu ligu. I uz neke previde i greske to je i dalje miljama daleko od hksovih sudaca

Fabjan
Fabjan
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 4.644
11. prosinca 2022. u 19:51

Bravo Splite, pobjeda s osam igrača. I ne, nije ih samo osam zbog kratkog rostera nego nije igra Ukić (Vuko već odavno ne igra) a Suba nije stavlja Perkušića.

Posebne pohvale Runjiću, dobro ga je zabolilo i nije baš normalno hoda ni trča s iskrivljenim kolinom ali, izdrža je do kraja utakmice kad se vratija na parket i odigra dobru obranu.

Ajmo Splite, osvojit prvenstvo ili kup! Ajmo Hrvatska, uletit na Europsko prvenstvo!
x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 5.590
11. prosinca 2022. u 20:19

Drago mi je da se Splitu večeras nije ponovio Studentski centar. Unatoč lošem šutu u svim kategorijama su uspjeli pobijediti. Čestitke 👏

Pino vrati se
vakula
vakula
Pristupio: 23.06.2021.
Poruka: 3.984
11. prosinca 2022. u 21:07

Ipak su na poluvremenu pregledali ona 2 spomenuta nagazena suta za 3 i oduzeli Megi 1 poen. U premijerusi vridi pravilo "sve je to u 5 deka".

liquid sun
liquid sun
Pristupio: 02.03.2012.
Poruka: 2.873
11. prosinca 2022. u 21:13

Bravo splite. Napokon pobjeda. Za moj ukus previse statican napad splita. Pick je jedino sto igraju. 2 igraju, ostali stoje. Pa dajte, protrcite jedan drugome kroz blokove, neko ce zapeti na pola sekunde. Odma imas prednost... a ne ovako. Ako ne prodje pick, onda staticna izolacija.... kazu mavra pumpa i neda loptu. A kome da doda kad svi stoje......

vakula
vakula
12. prosinca 2022. u 00:22

Je, dobili smo, ali igramo staticno do Boga. Megini igraci u napadu stalno trce, minjaju pozicije, traze missmatcheve, traze slobodnog igraca... Nasi stoje ukopani i cekaju. Drugo poluvrijeme Mega otvori pressingon s trojicon, odma rade 8:0 i ode prednost. Jesmo li mi ikad igrali 3 minute foul court pressing? Mi pustamo protivnika da olako dođe do trice, a za to isto mi izgubimo po napada, a cesto i cili. Za to nadoknadit moras imat bolji sut i dominaciju u skoku. U oba segmenta smo veceras bili za dlaku bolji. Srica da Megu nije isa sut, inace zakurac i srcanost i publika. Uvjeren san da bi jedan Jusup s ovon iston ekipon bija puno vise na tabeli.

Alex Shved
Alex Shved
Pristupio: 18.06.2020.
Poruka: 3.352
12. prosinca 2022. u 00:40

vakula je napisao/la:

A nemamo brze bekove s kojima možemo igrati pressing. Mavra ne može pritisnuti nikoga full court pa to nema ni smisla pokušavati. Puno je puta prošle sezone Subotić uhvatio protivnike na krivoj nozi zonskim pressingom po cijelom terenu. U napadu jesmo malo statični na trenutke, ali imamo 2 beka koji vole loptu u rukama i ne napadaju odmah po prijemu (Mavra i Shorter). Više se oslanjamo na snagu i fizikalije, pogotovo Sullivan i Nelson. Ipak, zabili smo 31 poen u kontri, a oni samo 18, tako da smo ih tu nadtrčali. Ja sam najviše kritičan kako igramo protiv switcha (i to uglavnom prema Mavri), ali danas ga Mega nije upotrijebila i dobro smo to odradili.