KK Zadar 2026/2027

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
11. lipnja 2026. u 12:14

Beka se moglo dovest bez problema za relativno male novce, uostalom krka ga je dovela u slicnom periodu kad mi mekica i to iz prve srpsk3 i donia je upravo ono sto je nama tribalo

Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 240
11. lipnja 2026. u 12:18

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

Zadar je na kraju koštalo to što Jupe nema plan C. 

Ako ne ide plan A - Vlado i plan - B igra leđima Mazalina, nema se što drugo ponuditi. 

Zadar cijelu sezonu nema jakog igrača 1 na 1 koji ti može dati 10 poena kad sve stane. 

Sve što se i dovodilo trebalo se usmjeriti u takvog igrača. 

Košarka je sustav, ali na kraju egzekucija pojedinica čini tu ekipu uspješnom ili ne. 

Jedan brzi bek koji može probijati linije i jedan visoki koji je zaštitnik obruča je falio Zadru cilu vrime. 

Ne kužim zašto nikad nije probao dovesti visokog koji stvarno može zaštititi obruč. 

Ne kao Lončar, on je samo velik i ne pruža nikakvu zaštitu obruča. 

Ko će ostati, vidit ćemo. 

Prvo riješiti pitanje trenera pa dalje, ali ako ostane ovaj core skupa jer realno u HR okviru nema bolje + Vlado, treba ciljati igrače gore navedene. 

Vidi cijeli citat

Čovjek skupljao sitniš po podu za Mekića a ti pitaš zašto nije doveo dva igrača koji koštaju 30000 eura mjesečno. 

Vidi cijeli citat

Ne razumiš ti ili ne želiš razumiti. 

Da imaš iti malo normalnog SD, i da taj malo čačka Belgija, Auatrija što god možeš nači nešto. 

Jupe nemam vrimena za to, jer realno para nemaš i ne može nazvati Miška i reći daj mi tri opcije pare nisu problem. 

Tu se ide na teži način i treba rudariti... 

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.091
11. lipnja 2026. u 12:22

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

Zadar je na kraju koštalo to što Jupe nema plan C. 

Ako ne ide plan A - Vlado i plan - B igra leđima Mazalina, nema se što drugo ponuditi. 

Zadar cijelu sezonu nema jakog igrača 1 na 1 koji ti može dati 10 poena kad sve stane. 

Sve što se i dovodilo trebalo se usmjeriti u takvog igrača. 

Košarka je sustav, ali na kraju egzekucija pojedinica čini tu ekipu uspješnom ili ne. 

Jedan brzi bek koji može probijati linije i jedan visoki koji je zaštitnik obruča je falio Zadru cilu vrime. 

Ne kužim zašto nikad nije probao dovesti visokog koji stvarno može zaštititi obruč. 

Ne kao Lončar, on je samo velik i ne pruža nikakvu zaštitu obruča. 

Ko će ostati, vidit ćemo. 

Prvo riješiti pitanje trenera pa dalje, ali ako ostane ovaj core skupa jer realno u HR okviru nema bolje + Vlado, treba ciljati igrače gore navedene. 

Vidi cijeli citat

Čovjek skupljao sitniš po podu za Mekića a ti pitaš zašto nije doveo dva igrača koji koštaju 30000 eura mjesečno. 

Vidi cijeli citat

Ne razumiš ti ili ne želiš razumiti. 

Da imaš iti malo normalnog SD, i da taj malo čačka Belgija, Auatrija što god možeš nači nešto. 

Jupe nemam vrimena za to, jer realno para nemaš i ne može nazvati Miška i reći daj mi tri opcije pare nisu problem. 

Tu se ide na teži način i treba rudariti... 

Vidi cijeli citat

Da je baba muško zvala bi se duško

Nothing changes nothing
Zadar_United
Zadar_United
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 79
11. lipnja 2026. u 12:23

Smijesna je cinjenica da nasa najuspjesnija zadarska tvrtka nije sponzor klubu i da to niko ne pokusa dogovoriti snjima

Za Hrvatsku I Zadar svoj
iliB ovalP
iliB ovalP
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.05.2026.
Poruka: 12
11. lipnja 2026. u 12:24

Zadar_United je napisao/la:

iliB ovalP je napisao/la:

Mislin da se tu više radi o glasnoj manjini, derbi navijači i likovi koji jedva čekaju prvi kiks ili poraz da mogu pisati komentare.

Vidi cijeli citat


mene zanima di su svi ti ljudi kad se igra protiv alkara ili dubrave onda Zadar nije zanimljiv a najglasniji su kad se izgubi

Vidi cijeli citat


Bože sačuvaj pa ne navija se za "svoj" klub protiv alkara il dubrave. To se dođe na finale da se možeš slikat i onda automatski dobiješ pravo za komentiranje i pljuvanje po svemu

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
11. lipnja 2026. u 12:24

I nadan se da su pojedinci u ovoj seriji shvatili koliko je jedan dreznjak na cetvorci vridi, bez obzira na odredene mane u obrani al taj sut zlata vridi i olaksava zivot svima oko sebe, pogotovo u ovakvim atmosferama je uvik bia mudonja, koji se nikad nije skriva nego je priuzima odgovornost

[uredio xxx01 - 11. lipnja 2026. u 12:26]
GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.091
11. lipnja 2026. u 12:29

xxx01 je napisao/la:

Beka se moglo dovest bez problema za relativno male novce, uostalom krka ga je dovela u slicnom periodu kad mi mekica i to iz prve srpsk3 i donia je upravo ono sto je nama tribalo

Vidi cijeli citat

Ti se uvik uvatiš jednog igrača, jedne utakmice i uzmeš ih ko primjer. 

Kao prvo - takvog igrača kojeg ti tražiš je jako teško pogoditi za takve novce. Tako smo mi pogodili Wahla, ali to je slučaj jedan od sto. 

Ove godine nismo pogodili Martineza, Tkačenka, Buljevića. Jebiga. 


Drugo, doveo je beka za male pare - Mekića. Išao je po ono što poznaje, kao što je radio sve ove 4 godine. 

Nothing changes nothing
Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 240
11. lipnja 2026. u 12:29

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

Zadar je na kraju koštalo to što Jupe nema plan C. 

Ako ne ide plan A - Vlado i plan - B igra leđima Mazalina, nema se što drugo ponuditi. 

Zadar cijelu sezonu nema jakog igrača 1 na 1 koji ti može dati 10 poena kad sve stane. 

Sve što se i dovodilo trebalo se usmjeriti u takvog igrača. 

Košarka je sustav, ali na kraju egzekucija pojedinica čini tu ekipu uspješnom ili ne. 

Jedan brzi bek koji može probijati linije i jedan visoki koji je zaštitnik obruča je falio Zadru cilu vrime. 

Ne kužim zašto nikad nije probao dovesti visokog koji stvarno može zaštititi obruč. 

Ne kao Lončar, on je samo velik i ne pruža nikakvu zaštitu obruča. 

Ko će ostati, vidit ćemo. 

Prvo riješiti pitanje trenera pa dalje, ali ako ostane ovaj core skupa jer realno u HR okviru nema bolje + Vlado, treba ciljati igrače gore navedene. 

Vidi cijeli citat

Čovjek skupljao sitniš po podu za Mekića a ti pitaš zašto nije doveo dva igrača koji koštaju 30000 eura mjesečno. 

Vidi cijeli citat

Ne razumiš ti ili ne želiš razumiti. 

Da imaš iti malo normalnog SD, i da taj malo čačka Belgija, Auatrija što god možeš nači nešto. 

Jupe nemam vrimena za to, jer realno para nemaš i ne može nazvati Miška i reći daj mi tri opcije pare nisu problem. 

Tu se ide na teži način i treba rudariti... 

Vidi cijeli citat

Da je baba muško zvala bi se duško

Vidi cijeli citat

Odlično zapažanje. 

Na razini diteta u prvom razredu osnovne škole.. 

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.201
11. lipnja 2026. u 12:30

Mislia san se ne javljati neko vrime i odmoriti malo ali nakon ovakvog javnog posta našeg župana koji je inače i velika košarkaška struka sve je jasno di ova priča vodi.

 

Zadar je sinoć još jednom pokazao zašto je grad košarke.

Čestitam svim navijačima koji su ispunili dvoranu i stvorili sjajnu atmosferu, našim igračima na trudu, borbenosti i zalaganju te protivnicima na zasluženom slavlju i pobjedi.

Ponosni smo na ljubav koju ovaj grad živi prema košarci. Vjerujem da ćemo u sezonama koje dolaze gledati još jači Zadar – Zadar u kojem će igrati više domaće DICE, uz snažno jačanje omladinskog pogona , sustavan razvoj mladih igrača, te klub koji će uz jasne CILJEVE rasti iz utakmice u utakmicu i nastaviti biti ponos našega grada.

Jer košarka u Zadru nije samo sport – ona je dio našeg identiteta.

 💙🤍

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.091
11. lipnja 2026. u 12:32

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

Zadar je na kraju koštalo to što Jupe nema plan C. 

Ako ne ide plan A - Vlado i plan - B igra leđima Mazalina, nema se što drugo ponuditi. 

Zadar cijelu sezonu nema jakog igrača 1 na 1 koji ti može dati 10 poena kad sve stane. 

Sve što se i dovodilo trebalo se usmjeriti u takvog igrača. 

Košarka je sustav, ali na kraju egzekucija pojedinica čini tu ekipu uspješnom ili ne. 

Jedan brzi bek koji može probijati linije i jedan visoki koji je zaštitnik obruča je falio Zadru cilu vrime. 

Ne kužim zašto nikad nije probao dovesti visokog koji stvarno može zaštititi obruč. 

Ne kao Lončar, on je samo velik i ne pruža nikakvu zaštitu obruča. 

Ko će ostati, vidit ćemo. 

Prvo riješiti pitanje trenera pa dalje, ali ako ostane ovaj core skupa jer realno u HR okviru nema bolje + Vlado, treba ciljati igrače gore navedene. 

Vidi cijeli citat

Čovjek skupljao sitniš po podu za Mekića a ti pitaš zašto nije doveo dva igrača koji koštaju 30000 eura mjesečno. 

Vidi cijeli citat

Ne razumiš ti ili ne želiš razumiti. 

Da imaš iti malo normalnog SD, i da taj malo čačka Belgija, Auatrija što god možeš nači nešto. 

Jupe nemam vrimena za to, jer realno para nemaš i ne može nazvati Miška i reći daj mi tri opcije pare nisu problem. 

Tu se ide na teži način i treba rudariti... 

Vidi cijeli citat

Da je baba muško zvala bi se duško

Vidi cijeli citat

Odlično zapažanje. 

Na razini diteta u prvom razredu osnovne škole.. 

Vidi cijeli citat

Pa jebote teoretiziraš da je ovo da je ono, pa što drugo da ti napišem? Kako je on moga dovesti dva igrača o kojima pišeš koji koštaju koliko koštaju? S kojim SD-om, s kojom skautskom službom, s kojim novcima? Što ti nije jasno?

Nothing changes nothing
  • Najnovije
  • Najčitanije