Mljet je napisao/la:
Zadar je na kraju koštalo to što Jupe nema plan C.
Ako ne ide plan A - Vlado i plan - B igra leđima Mazalina, nema se što drugo ponuditi.
Zadar cijelu sezonu nema jakog igrača 1 na 1 koji ti može dati 10 poena kad sve stane.
Sve što se i dovodilo trebalo se usmjeriti u takvog igrača.
Košarka je sustav, ali na kraju egzekucija pojedinica čini tu ekipu uspješnom ili ne.
Jedan brzi bek koji može probijati linije i jedan visoki koji je zaštitnik obruča je falio Zadru cilu vrime.
Ne kužim zašto nikad nije probao dovesti visokog koji stvarno može zaštititi obruč.
Ne kao Lončar, on je samo velik i ne pruža nikakvu zaštitu obruča.
Ko će ostati, vidit ćemo.
Prvo riješiti pitanje trenera pa dalje, ali ako ostane ovaj core skupa jer realno u HR okviru nema bolje + Vlado, treba ciljati igrače gore navedene.
Čovjek skupljao sitniš po podu za Mekića a ti pitaš zašto nije doveo dva igrača koji koštaju 30000 eura mjesečno.