KK Zadar 2026/2027

Zaratin
Zaratin
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.07.2025.
Poruka: 260
11. lipnja 2026. u 12:32

GrunfZd je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Beka se moglo dovest bez problema za relativno male novce, uostalom krka ga je dovela u slicnom periodu kad mi mekica i to iz prve srpsk3 i donia je upravo ono sto je nama tribalo

Vidi cijeli citat

Ti se uvik uvatiš jednog igrača, jedne utakmice i uzmeš ih ko primjer. 

Kao prvo - takvog igrača kojeg ti tražiš je jako teško pogoditi za takve novce. Tako smo mi pogodili Wahla, ali to je slučaj jedan od sto. 

Ove godine nismo pogodili Martineza, Tkačenka, Buljevića. Jebiga. 


Drugo, doveo je beka za male pare - Mekića. Išao je po ono što poznaje, kao što je radio sve ove 4 godine. 

Vidi cijeli citat

Vraneša...

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.501
11. lipnja 2026. u 12:32

Ja jupi jedino zamjeram što nije više koristia klupu, pa kakva god da je. Sezona je preduga i previše je utakmica za samo 8 igrača. Imaš buljevića, ukranjinca koji sigurno mogu igrat makar 5-6 minuta. Side ti na klupi, daješ mi lovu, a ne koristiš ih. To nema smisla. Tako je bilo svih ovih godina. Ja razumim da je on takav trener, ali na današnji broj utakmica, to je neodrživo

 

A koliko je značilo imati sd-a, mislim da je ova sezona primjer

[uredio mosa darza - 11. lipnja 2026. u 12:34]
Zaratin
Zaratin
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.07.2025.
Poruka: 260
11. lipnja 2026. u 12:33

Moj Grunfe nisi ti baš toliki košarkaški stručnjak kakav se predstavljaš

lari_bird
lari_bird
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.04.2013.
Poruka: 3.158
11. lipnja 2026. u 12:34

Dominik77 je napisao/la:

Zadar je lokalni brend , nije zanimljiv širem krugu zanimanja. Vi bi trebali razmislit o nekom socios modelu, da vas se skupi 20 Ilijada po 100 eura članarine i jos pretplate za sezonu...na takvo članstvo dosli bi i neki sponzori i sklopila bi se dobra priča za neki iskorak.

Ali problem Vam je isti kao i Hajduku, provincijski , da ne kažem malograđanski mentalitet koji iznjedri i takve iste upravljačke kadrove tako da ovu priču iz prethodnog pasusa nema ko ni vodit.

Tako da vam je tavorenje u istim ili sličnim okolnostima izgledna budućnost.

Vidi cijeli citat

A kome bi dao da 'upravlja' s novcima 🤔

Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 240
11. lipnja 2026. u 12:36

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

Zadar je na kraju koštalo to što Jupe nema plan C. 

Ako ne ide plan A - Vlado i plan - B igra leđima Mazalina, nema se što drugo ponuditi. 

Zadar cijelu sezonu nema jakog igrača 1 na 1 koji ti može dati 10 poena kad sve stane. 

Sve što se i dovodilo trebalo se usmjeriti u takvog igrača. 

Košarka je sustav, ali na kraju egzekucija pojedinica čini tu ekipu uspješnom ili ne. 

Jedan brzi bek koji može probijati linije i jedan visoki koji je zaštitnik obruča je falio Zadru cilu vrime. 

Ne kužim zašto nikad nije probao dovesti visokog koji stvarno može zaštititi obruč. 

Ne kao Lončar, on je samo velik i ne pruža nikakvu zaštitu obruča. 

Ko će ostati, vidit ćemo. 

Prvo riješiti pitanje trenera pa dalje, ali ako ostane ovaj core skupa jer realno u HR okviru nema bolje + Vlado, treba ciljati igrače gore navedene. 

Vidi cijeli citat

Čovjek skupljao sitniš po podu za Mekića a ti pitaš zašto nije doveo dva igrača koji koštaju 30000 eura mjesečno. 

Vidi cijeli citat

Ne razumiš ti ili ne želiš razumiti. 

Da imaš iti malo normalnog SD, i da taj malo čačka Belgija, Auatrija što god možeš nači nešto. 

Jupe nemam vrimena za to, jer realno para nemaš i ne može nazvati Miška i reći daj mi tri opcije pare nisu problem. 

Tu se ide na teži način i treba rudariti... 

Vidi cijeli citat

Da je baba muško zvala bi se duško

Vidi cijeli citat

Odlično zapažanje. 

Na razini diteta u prvom razredu osnovne škole.. 

Vidi cijeli citat

Pa jebote teoretiziraš da je ovo da je ono, pa što drugo da ti napišem? Kako je on moga dovesti dva igrača o kojima pišeš koji koštaju koliko koštaju? S kojim SD-om, s kojom skautskom službom, s kojim novcima? Što ti nije jasno?

Vidi cijeli citat

Ne teroriziram ja nikoga nego dajem mišljenje kako se klub triba voditi i di se grišilo. 

Vrati unazad pola godine što san pisa pa će ti sve jasno biti. 

Otvorit ćeš i ti oči jednog dana pa ćeš vidit kako se tribalo... 

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.091
11. lipnja 2026. u 12:37

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

Zadar je na kraju koštalo to što Jupe nema plan C. 

Ako ne ide plan A - Vlado i plan - B igra leđima Mazalina, nema se što drugo ponuditi. 

Zadar cijelu sezonu nema jakog igrača 1 na 1 koji ti može dati 10 poena kad sve stane. 

Sve što se i dovodilo trebalo se usmjeriti u takvog igrača. 

Košarka je sustav, ali na kraju egzekucija pojedinica čini tu ekipu uspješnom ili ne. 

Jedan brzi bek koji može probijati linije i jedan visoki koji je zaštitnik obruča je falio Zadru cilu vrime. 

Ne kužim zašto nikad nije probao dovesti visokog koji stvarno može zaštititi obruč. 

Ne kao Lončar, on je samo velik i ne pruža nikakvu zaštitu obruča. 

Ko će ostati, vidit ćemo. 

Prvo riješiti pitanje trenera pa dalje, ali ako ostane ovaj core skupa jer realno u HR okviru nema bolje + Vlado, treba ciljati igrače gore navedene. 

Vidi cijeli citat

Čovjek skupljao sitniš po podu za Mekića a ti pitaš zašto nije doveo dva igrača koji koštaju 30000 eura mjesečno. 

Vidi cijeli citat

Ne razumiš ti ili ne želiš razumiti. 

Da imaš iti malo normalnog SD, i da taj malo čačka Belgija, Auatrija što god možeš nači nešto. 

Jupe nemam vrimena za to, jer realno para nemaš i ne može nazvati Miška i reći daj mi tri opcije pare nisu problem. 

Tu se ide na teži način i treba rudariti... 

Vidi cijeli citat

Da je baba muško zvala bi se duško

Vidi cijeli citat

Odlično zapažanje. 

Na razini diteta u prvom razredu osnovne škole.. 

Vidi cijeli citat

Pa jebote teoretiziraš da je ovo da je ono, pa što drugo da ti napišem? Kako je on moga dovesti dva igrača o kojima pišeš koji koštaju koliko koštaju? S kojim SD-om, s kojom skautskom službom, s kojim novcima? Što ti nije jasno?

Vidi cijeli citat

Ne teroriziram ja nikoga nego dajem mišljenje kako se klub triba voditi i di se grišilo. 

Vrati unazad pola godine što san pisa pa će ti sve jasno biti. 

Otvorit ćeš i ti oči jednog dana pa ćeš vidit kako se tribalo... 

Vidi cijeli citat

Teoretiziraš a ne teroriziraš. 

Nothing changes nothing
mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.501
11. lipnja 2026. u 12:38

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

GrunfZd je napisao/la:

Mljet je napisao/la:

Zadar je na kraju koštalo to što Jupe nema plan C. 

Ako ne ide plan A - Vlado i plan - B igra leđima Mazalina, nema se što drugo ponuditi. 

Zadar cijelu sezonu nema jakog igrača 1 na 1 koji ti može dati 10 poena kad sve stane. 

Sve što se i dovodilo trebalo se usmjeriti u takvog igrača. 

Košarka je sustav, ali na kraju egzekucija pojedinica čini tu ekipu uspješnom ili ne. 

Jedan brzi bek koji može probijati linije i jedan visoki koji je zaštitnik obruča je falio Zadru cilu vrime. 

Ne kužim zašto nikad nije probao dovesti visokog koji stvarno može zaštititi obruč. 

Ne kao Lončar, on je samo velik i ne pruža nikakvu zaštitu obruča. 

Ko će ostati, vidit ćemo. 

Prvo riješiti pitanje trenera pa dalje, ali ako ostane ovaj core skupa jer realno u HR okviru nema bolje + Vlado, treba ciljati igrače gore navedene. 

Vidi cijeli citat

Čovjek skupljao sitniš po podu za Mekića a ti pitaš zašto nije doveo dva igrača koji koštaju 30000 eura mjesečno. 

Vidi cijeli citat

Ne razumiš ti ili ne želiš razumiti. 

Da imaš iti malo normalnog SD, i da taj malo čačka Belgija, Auatrija što god možeš nači nešto. 

Jupe nemam vrimena za to, jer realno para nemaš i ne može nazvati Miška i reći daj mi tri opcije pare nisu problem. 

Tu se ide na teži način i treba rudariti... 

Vidi cijeli citat

Da je baba muško zvala bi se duško

Vidi cijeli citat

Odlično zapažanje. 

Na razini diteta u prvom razredu osnovne škole.. 

Vidi cijeli citat

Pa jebote teoretiziraš da je ovo da je ono, pa što drugo da ti napišem? Kako je on moga dovesti dva igrača o kojima pišeš koji koštaju koliko koštaju? S kojim SD-om, s kojom skautskom službom, s kojim novcima? Što ti nije jasno?

Vidi cijeli citat

Ne teroriziram ja nikoga nego dajem mišljenje kako se klub triba voditi i di se grišilo. 

Vrati unazad pola godine što san pisa pa će ti sve jasno biti. 

Otvorit ćeš i ti oči jednog dana pa ćeš vidit kako se tribalo... 

Vidi cijeli citat

A svi skupa ćemo otvoriti oči kad dogodine nebude milju eura dovoljno za ostanak u abi

Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 240
11. lipnja 2026. u 12:41

Uprava i grad na potezu. 

Naučene lekcije postoje od ove sezone i to treba ispraviti. 

 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.419
11. lipnja 2026. u 12:45

GrunfZd je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Beka se moglo dovest bez problema za relativno male novce, uostalom krka ga je dovela u slicnom periodu kad mi mekica i to iz prve srpsk3 i donia je upravo ono sto je nama tribalo

Vidi cijeli citat

Ti se uvik uvatiš jednog igrača, jedne utakmice i uzmeš ih ko primjer. 

Kao prvo - takvog igrača kojeg ti tražiš je jako teško pogoditi za takve novce. Tako smo mi pogodili Wahla, ali to je slučaj jedan od sto. 

Ove godine nismo pogodili Martineza, Tkačenka, Buljevića. Jebiga. 


Drugo, doveo je beka za male pare - Mekića. Išao je po ono što poznaje, kao što je radio sve ove 4 godine. 

Vidi cijeli citat

Ma netribas pogodit al daj mi smisao tog dovodenja, mogu vidit smisao u dovedenju ukrajinca al jebi me nmg vidit  pretjeranog smisla u dovodenju mekica, jasno mi je radi cega je doveden al misljenja sam i tad i sad da to nije ono sto smo mi tribali ciljat i to je moj problem s ciloj prici jer bilo je evidentno da nam triba netko ko mote povuc kontru i ko more probit tu prvu liniju a ovaj je sve suprotno. On je prvo dovea tkachenka da mu donese obranu a onda je diga ruke od njega i dovodi mekica da donese isto, nelogican potez i tribalo je poginit s ukrajincem kad si ga vec dovea a na beku trazit brzog amera. Iako lako je sad biti pametan, da smo dobili dns nebi uopce raspravljali o ovome.

[uredio xxx01 - 11. lipnja 2026. u 12:54]
Zadar_United
Zadar_United
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 07.06.2026.
Poruka: 79
11. lipnja 2026. u 12:56

iliB ovalP je napisao/la:

Zadar_United je napisao/la:

iliB ovalP je napisao/la:

Mislin da se tu više radi o glasnoj manjini, derbi navijači i likovi koji jedva čekaju prvi kiks ili poraz da mogu pisati komentare.

Vidi cijeli citat


mene zanima di su svi ti ljudi kad se igra protiv alkara ili dubrave onda Zadar nije zanimljiv a najglasniji su kad se izgubi

Vidi cijeli citat


Bože sačuvaj pa ne navija se za "svoj" klub protiv alkara il dubrave. To se dođe na finale da se možeš slikat i onda automatski dobiješ pravo za komentiranje i pljuvanje po svemu

Vidi cijeli citat

To je premium paket godisnje ulaznice ukljuceno pravo pljucanja

Za Hrvatsku I Zadar svoj
  • Najnovije
  • Najčitanije