a) priče po raznim medijima kako je ovo Jupi zadnja sezona pred i za vrijeme finala. Ko je to odlučia? Zašto?
b) otvoreno navijanje komentatora za Cibonu na tv-u. Bez ikakve kritike prema sucima.
c) sudački kriterij koji je dopušta ufc zahvate (bez osude komentatora)
d) stiskanje ruke Rudeža sucima na kraju utakmice sa velikim osmjehom na njegovu licu
Šut može biti katastrofalan nakon što su ruke istrpile ufc udarce. Ljudske ruke imaju na kraju krajeva.
Ovako što se već događalo. Nije prvi put da smo namjerno, sistemski, izgubili finale. Previše slučajnosti da bi sve ispala samo teorija zavjere...
Ne vidim di ćeš naći trenera koji će ti obavljati bolji posa za ovaj buđet. Ako će se povećati buđet promjenom trenera, zašto ga nisi ili nećeš povećat Jupi?
Pričama o njegovoj smjeni na kraju sezone dok finale nije gotovo postaje očito da je KK Zadar ponovno posta područna ispostava HKS-a.... Jupe je uvik tija da ostanemo "svoji", da ne budemo pod ničijom kapom. To vrhuški u ZG-u ne paše. Oni žele poltrone i uliguzice.
Malo je reći da mi se košarka u Hrvatskoj i ljudi u njoj (Joke, novinari koji podilaze pitanjima, bez imalo stručnosti, Kabići, Jurline i sl.) gade.
Sve čestitke Jupi, igračima, navijačima. Napravili su maksimum koliko se moglo u ovim uvjetima. Za mene su najbolji u Hrvatskoj. Šampioni, unatoč službenom rezultatu.