KK Zadar 2026/2027

malaika1911
malaika1911
Mali dioničar
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 6.337
11. lipnja 2026. u 20:03

SjeverVisnjika je napisao/la:

plavi dom je napisao/la:

Višnjik je top dvorana, što se sinoć i pokazalo, samo je građena za ovakve i europske utakmice. I neka je, to što imamo jude i nesposobnjakoviće u gradu je druga tema..

Moram pohvaliti navijače oko određenih stvari sinoć, bilo je debila koji su bacali papire, posebno u glupim trenutcima, ali su reagirala oba teleskopa i većinom je stalo. Isto tako na kraju utakmice nije bilo žvižduka nego podrška igračima

A onom Dujmovu što nam je psova mater i htio se tuči s Jugom kad ga je masa ljudi upozorila klub treba doživotno izbaciti s tribine

 

Vidi cijeli citat

Na sto smo spali da se navijače "nekadašnjeg" Zadra kojeg su se svi bojali jer se sudcima dililo kapelade na jugu, bacale petarde na parket, a Etkinsa docekiva majmun na centru i svima beštimalo sve živo danas od njegovih navijača druge navijače naziva "debilima" jer su se bacali papiri prema klupi Cibone

Vidi cijeli citat


Skroz sam zaboravio na to. Dobra stara rasistička vremena.😀

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.181
11. lipnja 2026. u 20:18

Znali su kapelade letite na jugu za hukanje i sam san svjedok istih 🤣🤣🤣

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.372
11. lipnja 2026. u 20:24

Po meni triba gurnit u vatru vise gulana i mircetu a bicica, torbarinu, dundovica na posudbu dok sare je vec sad spreman za dobru ulogu na ovoj razini al ne ko play... ko sto je kolega gori vec napisa nemoguce ih je imati sve u rosteru

[uredio xxx01 - 11. lipnja 2026. u 21:04]
x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 6.014
11. lipnja 2026. u 21:13

Dovesti vrhunskog Amera playa dogodine, a drugi play Bičić. 

Šimun1007
Šimun1007
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.01.2025.
Poruka: 107
11. lipnja 2026. u 21:44

Samo da se nadovezen na visnjik, vec san bija davno napisa pa cu ponovit :

Dvorana visnjik nije radena za svjetsko rukometno prvenstvo 2009 g kao ostale dvorane po hrvatskoj

Dvorana se pocela raditi 2004 godine

A hrvatska nakon velikih rezultata dobila je domacinstvo 2005, znaci 2005 je hrv saznala.da je domacin SP 2009 znaci godinu nakon nego se visnjik pocea se raditi

I brate niko mi nemore rec onako kad je krcata da nije dobar stimung meni je ono top

Al da je mogla bit bolje napravljena po meni je

Da su bar tribine ka u nekin arenama ono skroz do terena bas ono betonske da mogu navijaci bas bit uz teren, ma bar da je jedna takva skroz od vrha do dna, jebes ove vipove 

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.493
11. lipnja 2026. u 22:15

Šimun1007 je napisao/la:

Samo da se nadovezen na visnjik, vec san bija davno napisa pa cu ponovit :

Dvorana visnjik nije radena za svjetsko rukometno prvenstvo 2009 g kao ostale dvorane po hrvatskoj

Dvorana se pocela raditi 2004 godine

A hrvatska nakon velikih rezultata dobila je domacinstvo 2005, znaci 2005 je hrv saznala.da je domacin SP 2009 znaci godinu nakon nego se visnjik pocea se raditi

I brate niko mi nemore rec onako kad je krcata da nije dobar stimung meni je ono top

Al da je mogla bit bolje napravljena po meni je

Da su bar tribine ka u nekin arenama ono skroz do terena bas ono betonske da mogu navijaci bas bit uz teren, ma bar da je jedna takva skroz od vrha do dna, jebes ove vipove 

Vidi cijeli citat

Točno tako. Sićam se kako sam 2003 god kroz staklo hnk na kalelargi gleda maketu dvorane i cilog tog kompleksa koji je triba imati i neki neboder. Rukometa nije bilo ni na mapi

ZadarZadar65
ZadarZadar65
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.03.2020.
Poruka: 1.066
11. lipnja 2026. u 22:22
GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.082
11. lipnja 2026. u 23:06

mosa darza je napisao/la:

Šimun1007 je napisao/la:

Samo da se nadovezen na visnjik, vec san bija davno napisa pa cu ponovit :

Dvorana visnjik nije radena za svjetsko rukometno prvenstvo 2009 g kao ostale dvorane po hrvatskoj

Dvorana se pocela raditi 2004 godine

A hrvatska nakon velikih rezultata dobila je domacinstvo 2005, znaci 2005 je hrv saznala.da je domacin SP 2009 znaci godinu nakon nego se visnjik pocea se raditi

I brate niko mi nemore rec onako kad je krcata da nije dobar stimung meni je ono top

Al da je mogla bit bolje napravljena po meni je

Da su bar tribine ka u nekin arenama ono skroz do terena bas ono betonske da mogu navijaci bas bit uz teren, ma bar da je jedna takva skroz od vrha do dna, jebes ove vipove 

Vidi cijeli citat

Točno tako. Sićam se kako sam 2003 god kroz staklo hnk na kalelargi gleda maketu dvorane i cilog tog kompleksa koji je triba imati i neki neboder. Rukometa nije bilo ni na mapi

Vidi cijeli citat

Dvorana nije rađena za rukomet, ali je rađena kao multifunkcionalna dvorana a ne košarkaška. Tribine su daleko od terena, teleskopske tribine s kojih je "otjeran" Tornado jer se ne smije skakati na njima, novinarska mista na takoreći najboljim sjedalima u dvorani itd. Na kraju krajeva, i prevelika je. 

[uredio GrunfZd - 11. lipnja 2026. u 23:08]
Nothing changes nothing
Kasabian
Kasabian
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.06.2025.
Poruka: 145
12. lipnja 2026. u 11:57

Dugo mi neki poraz nije dušu uzea ka ovaj,treći dan se refat ne mogu emocionalno nikako....🤍💙

EastZd
EastZd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.05.2017.
Poruka: 300
12. lipnja 2026. u 12:22
[uredio EastZd - 12. lipnja 2026. u 12:22]
  • Najnovije
  • Najčitanije