KK Zadar 2026/2027

Dominik77
Dominik77
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2025.
Poruka: 188
11. lipnja 2026. u 17:20

Efektivno, najbolje ste navijali u maloj na Gripama. Sve više od toga ta tzv prednost ne dolazi do izražaja. Višnjik je konceptualno potpuno promašena dvorana, isto kao i Spaladium.

highlanderSINJ
highlanderSINJ
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.06.2010.
Poruka: 1.566
11. lipnja 2026. u 17:23

Dominik77 je napisao/la:

Efektivno, najbolje ste navijali u maloj na Gripama. Sve više od toga ta tzv prednost ne dolazi do izražaja. Višnjik je konceptualno potpuno promašena dvorana, isto kao i Spaladium.

Vidi cijeli citat


 

Spaladium je koncepcijski najbolja s orana u državi. Od tribina, ozvučenja i sjedalica. Odlični kutevi, top posao odrađen s aspekta dvorane kao sportskog borilišta.

Jako ili nikako
malaika1911
malaika1911
Mali dioničar
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 6.338
11. lipnja 2026. u 17:32

Kroz zadnjih par godina vidio sam kakvi ljudi žive u ovom gradu i zovu sebe navijačem Zadra a tek danas sam skužio koliko je ovo bolesno društvo.

Ekipa je doslovno nasmijana i vesela cijeli dan jer je Zadar izgubio. Odnosno jer je Jupe izgubio. Sretni su jer će napokon otići, jer će KK Zadar opet biti onaj pravi.

Samo mi nije jasno što oni žele od kluba ako to nisu trofeji? Nije KK Zadar veliki klub, barem na ovim prostorima, jer je imao najbolje uvijete, najbolje navijače, krcat mladim talentima... već zbog 22 trofeja u vitrinama.

Nitko niti jedan klub bez većeg broja trofeja ne prozivaju "velikim".

Glavna fraza im je igranje mladih, isto je spominjao i Kabić i Jurlina i župan Bilaver i sva ekipa po kafićima. Baš me zanima koliko trofeja će se osvojiti u sljedećih 4 godine i koliko će mladi stvarno igrati i s kojom minutažom.

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.495
11. lipnja 2026. u 17:36

Oni misle da će se razvit mladi pa će klub napraviti transfer od 10ak milja eura ka u nogometu 😅

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.495
11. lipnja 2026. u 17:39

Odi je košarka sve je napisao/la:

ilfenomeno je napisao/la:

Koliko cujen Šare bi se tija vratiti doma i nebi iša u Usa

Vidi cijeli citat

Da. Kolko ja znam za sad bi dogodine zicer tribali bit Šare, Bičić, Mirčeta i Gulan

Vidi cijeli citat

A torba, dundović i krše ?

plavi dom
plavi dom
Željan dokazivanja
Pristupio: 10.05.2022.
Poruka: 714
11. lipnja 2026. u 17:50

Višnjik je top dvorana, što se sinoć i pokazalo, samo je građena za ovakve i europske utakmice. I neka je, to što imamo jude i nesposobnjakoviće u gradu je druga tema..

Moram pohvaliti navijače oko određenih stvari sinoć, bilo je debila koji su bacali papire, posebno u glupim trenutcima, ali su reagirala oba teleskopa i većinom je stalo. Isto tako na kraju utakmice nije bilo žvižduka nego podrška igračima

A onom Dujmovu što nam je psova mater i htio se tuči s Jugom kad ga je masa ljudi upozorila klub treba doživotno izbaciti s tribine

 

Arhemid
Arhemid
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2017.
Poruka: 2.151
11. lipnja 2026. u 17:57

Šare ima ugovor s CJ, ako ga netko želi - 50k eura

Badilj_Zd
Badilj_Zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2025.
Poruka: 307
11. lipnja 2026. u 18:07

Visnjik je graden iskljucivo zbog prvenstva u rukometu,boli njih ona stvar za Kk Zadrom

Sad je ta dvorana tvornica love Visnjik,bitna za dogadaje,koncerte i slicno,najmanje za klub

maci97
maci97
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2016.
Poruka: 3.831
11. lipnja 2026. u 19:26

Sve i da neko ozbiljno misli razvijat te mlade i s njima držat neku razinu (a igraju po B divizijama i u takvoj državi ne mogu do finala), problem je što imamo previše istih igrača. Ne moš vratit Šaru pa razvijat i njega i Mirčetu i Bičića i Torbu, svi okupiraju istu poziciju.

Osim Gulana nemaš pravo krilo za gurnut u vatru ako Jerak stvarno ide, od viskoh nemaš apsolutno ništa osim neke naznake Božikovića koji ni izbliza nije spreman. Oni koji bi mogli participirat doslovce smetaju jedni drugima, ja ne vidin kako bi ih trebali sve razvijat.

Friends come and go, banners are forever.
SjeverVisnjika
SjeverVisnjika
Potencijal za velika djela
Pristupio: 20.04.2021.
Poruka: 1.085
11. lipnja 2026. u 19:42

plavi dom je napisao/la:

Višnjik je top dvorana, što se sinoć i pokazalo, samo je građena za ovakve i europske utakmice. I neka je, to što imamo jude i nesposobnjakoviće u gradu je druga tema..

Moram pohvaliti navijače oko određenih stvari sinoć, bilo je debila koji su bacali papire, posebno u glupim trenutcima, ali su reagirala oba teleskopa i većinom je stalo. Isto tako na kraju utakmice nije bilo žvižduka nego podrška igračima

A onom Dujmovu što nam je psova mater i htio se tuči s Jugom kad ga je masa ljudi upozorila klub treba doživotno izbaciti s tribine

 

Vidi cijeli citat

Na sto smo spali da se navijače "nekadašnjeg" Zadra kojeg su se svi bojali jer se sudcima dililo kapelade na jugu, bacale petarde na parket, a Etkinsa docekiva majmun na centru i svima beštimalo sve živo danas od njegovih navijača druge navijače naziva "debilima" jer su se bacali papiri prema klupi Cibone

  • Najnovije
  • Najčitanije