Kroz zadnjih par godina vidio sam kakvi ljudi žive u ovom gradu i zovu sebe navijačem Zadra a tek danas sam skužio koliko je ovo bolesno društvo.
Ekipa je doslovno nasmijana i vesela cijeli dan jer je Zadar izgubio. Odnosno jer je Jupe izgubio. Sretni su jer će napokon otići, jer će KK Zadar opet biti onaj pravi.
Samo mi nije jasno što oni žele od kluba ako to nisu trofeji? Nije KK Zadar veliki klub, barem na ovim prostorima, jer je imao najbolje uvijete, najbolje navijače, krcat mladim talentima... već zbog 22 trofeja u vitrinama.
Nitko niti jedan klub bez većeg broja trofeja ne prozivaju "velikim".
Glavna fraza im je igranje mladih, isto je spominjao i Kabić i Jurlina i župan Bilaver i sva ekipa po kafićima. Baš me zanima koliko trofeja će se osvojiti u sljedećih 4 godine i koliko će mladi stvarno igrati i s kojom minutažom.