KK Zadar 2026/2027

splitski lajavac
splitski lajavac
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.11.2023.
Poruka: 491
11. lipnja 2026. u 11:43

GrunfZd je napisao/la:

Zadar i Split su li-la, mislim da je St ove sezone malo i premašio Zadra, Cibona ima malo niži ali sve je to blizu, nije to razlika koja garantira nešto. 

Vidi cijeli citat

mislim da je Split ima jači budžet ove sad sezone, ali našu transfer politiku vode predsjednik NO i njegov prika i onda imaš ovo šta smo mi imali.

 

Aljinoviceva
Aljinoviceva
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.07.2025.
Poruka: 25
11. lipnja 2026. u 11:49

Ma nije ni u Splitu nista bolje

iadera
iadera
Potencijal za velika djela
Pristupio: 26.09.2013.
Poruka: 3.458
11. lipnja 2026. u 11:51

NIkako mi nije jasan ovaj dio o dominaciji Cibone sljedećih godina. Ja osin priča ništa od toga nisan vidija... Uostalom niko od nas ne zna što će biti s nama od jeseni. 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.425
11. lipnja 2026. u 11:53

E promaka ti je najaci bankar kanade na vrhu cibone. Nas ceka renesansa...

[uredio xxx01 - 11. lipnja 2026. u 11:54]
mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.506
11. lipnja 2026. u 11:54

I indijska vjenčanja su gorila lani.

 

Gledajmo mi sebe i kako se poboljšati na svim razinama. 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.425
11. lipnja 2026. u 11:57

To je sve utopija, nas jedino moze spasit da neki razumni simpatizer zadrq okrene jebacke u biznisu vanka pa se dode malo igrati sa kk zadrom. Ovaj trenutni sistem je doslovno prilivanje iz supljeg u prazno, teska monotomija je biti simpatizer/navijac zadra

[uredio xxx01 - 11. lipnja 2026. u 11:59]
Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 244
11. lipnja 2026. u 12:04

Zadar je na kraju koštalo to što Jupe nema plan C. 

Ako ne ide plan A - Vlado i plan - B igra leđima Mazalina, nema se što drugo ponuditi. 

Zadar cijelu sezonu nema jakog igrača 1 na 1 koji ti može dati 10 poena kad sve stane. 

Sve što se i dovodilo trebalo se usmjeriti u takvog igrača. 

Košarka je sustav, ali na kraju egzekucija pojedinica čini tu ekipu uspješnom ili ne. 

Jedan brzi bek koji može probijati linije i jedan visoki koji je zaštitnik obruča je falio Zadru cilu vrime. 

Ne kužim zašto nikad nije probao dovesti visokog koji stvarno može zaštititi obruč. 

Ne kao Lončar, on je samo velik i ne pruža nikakvu zaštitu obruča. 

Ko će ostati, vidit ćemo. 

Prvo riješiti pitanje trenera pa dalje, ali ako ostane ovaj core skupa jer realno u HR okviru nema bolje + Vlado, treba ciljati igrače gore navedene. 

Kasabian
Kasabian
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.06.2025.
Poruka: 145
11. lipnja 2026. u 12:08

Partiju smo izgubili na plus 11 i Cibonom bonusu napucavajući trice umisto da smo gurali pod koš balun,tu sva priča staje,o slobodnim bacanjima i igri Borisa Timše u ovom finalu,posebno zadnje dvije utakmice je bespredmetno išta reći... 

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.096
11. lipnja 2026. u 12:11

Mljet je napisao/la:

Zadar je na kraju koštalo to što Jupe nema plan C. 

Ako ne ide plan A - Vlado i plan - B igra leđima Mazalina, nema se što drugo ponuditi. 

Zadar cijelu sezonu nema jakog igrača 1 na 1 koji ti može dati 10 poena kad sve stane. 

Sve što se i dovodilo trebalo se usmjeriti u takvog igrača. 

Košarka je sustav, ali na kraju egzekucija pojedinica čini tu ekipu uspješnom ili ne. 

Jedan brzi bek koji može probijati linije i jedan visoki koji je zaštitnik obruča je falio Zadru cilu vrime. 

Ne kužim zašto nikad nije probao dovesti visokog koji stvarno može zaštititi obruč. 

Ne kao Lončar, on je samo velik i ne pruža nikakvu zaštitu obruča. 

Ko će ostati, vidit ćemo. 

Prvo riješiti pitanje trenera pa dalje, ali ako ostane ovaj core skupa jer realno u HR okviru nema bolje + Vlado, treba ciljati igrače gore navedene. 

Vidi cijeli citat

Čovjek skupljao sitniš po podu za Mekića a ti pitaš zašto nije doveo dva igrača koji koštaju 30000 eura mjesečno. 

Nothing changes nothing
Dominik77
Dominik77
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2025.
Poruka: 188
11. lipnja 2026. u 12:13

Zadar je lokalni brend , nije zanimljiv širem krugu zanimanja. Vi bi trebali razmislit o nekom socios modelu, da vas se skupi 20 Ilijada po 100 eura članarine i jos pretplate za sezonu...na takvo članstvo dosli bi i neki sponzori i sklopila bi se dobra priča za neki iskorak.

Ali problem Vam je isti kao i Hajduku, provincijski , da ne kažem malograđanski mentalitet koji iznjedri i takve iste upravljačke kadrove tako da ovu priču iz prethodnog pasusa nema ko ni vodit.

Tako da vam je tavorenje u istim ili sličnim okolnostima izgledna budućnost.

  • Najnovije
  • Najčitanije