KK Zadar 2026/2027

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.189
11. lipnja 2026. u 15:50

Sare ima iskustva iz euro cupa i aba2 definitivno bi ga volia viti prije Kapuste

[uredio LazialZD - 11. lipnja 2026. u 15:50]
Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Ivan1990
Ivan1990
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.12.2025.
Poruka: 103
11. lipnja 2026. u 15:52

Miriše na titulu😂

Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 237
11. lipnja 2026. u 15:55

Triba vidit za Bičića što je najbolje za njega. 

Realno će biti treći play, ako na pripremama ne pokaže drugačije. 

Minute mu trebaju. 

Po meni ostaviti core jer bolje ne možeš naći i nadodati par igrača na pozicijama di triba. 

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.307
11. lipnja 2026. u 15:56

Svi ste gledali utakmicu, vidili ste šta su radili, i kako su udarali, da su svirali sve trajala bi utakmica sto godina, nemaju kvalitetu, zato su udarali i tako razbijali ritam i nisu dali Zadru da se razigra, više od pola nije svirano, a onoliko provokacije na jednom iograču odavno nisam vidio, kao što su oni radili na Vladi, sahranjivali su ga svaki put sve više i više, jel vi stvarno mislite da oni mogu dobit u fer uvjetima, u četvrtoj i petoj utakmici je sudački kriterij išao extra njima u korist od prve minute, premotajte i gledajte, dobili su na udaranje, normalno da će Rudež pričat o floopingu, kad mu je cijela taktika udaranje što jače

[uredio Iobit - 11. lipnja 2026. u 15:58]
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
11. lipnja 2026. u 15:56

osobno nebi nikog ostavia osim klarice kad jupe ide, tu je potrebna nova ekipa jer ovi su svoje odradili

[uredio xxx01 - 11. lipnja 2026. u 15:58]
x&yzd
x&yzd
Mali dioničar
Pristupio: 29.10.2016.
Poruka: 6.015
11. lipnja 2026. u 16:00

xxx01 je napisao/la:

osobno nebi nikog ostavia osim klarice kad jupe ide

Vidi cijeli citat


Klarica može u Zadru biti 7.-8. igrač. Nema kvalitetu za ništa više. Prilično nebitno za budućnost kluba. 

Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 237
11. lipnja 2026. u 16:00

Klarica je u plafonu, sad što će novi/stari trenere vidit u njemu i kako će ga korist triba vidit. 

 

Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.307
11. lipnja 2026. u 16:03

Joooooj, mani me naknadne pameti

johnwick
johnwick
Željan dokazivanja
Pristupio: 12.05.2026.
Poruka: 144
11. lipnja 2026. u 16:05

Mihailovic , Sare , Torbarina , Dreznjak bek , Klarica , vratiti Sikirica ako ne ode u NCAA, Tisma , Mazalin , Karacic , Kraljević iz Dinama ... i 2 jako dobra Amerikanca ... jednog combo skorera ....i jednu peticu 

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.083
11. lipnja 2026. u 16:07

Wrda je napisao/la:

Odi je košarka sve je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Jako zanimljiv odg Bilavera fansima

Vidi cijeli citat

Što je reka?

Vidi cijeli citat


Otprilike da će i Županija pomoći ali samo kad Vlasnik postavi jasne ciljeve i politiku kluba.

https://www.facebook.com/josipbilaver/posts/pfbid02j2NLQ2XAmWMVN497axSQ6CPkd5aeB6PV2HuxcJQ15xkbtJ76EhP5Sg3oY9kgULpWl

 

Vidi cijeli citat

Kad ti HDZ kaže da HDZ treba odlučiti što će s klubom pa će onda bla bla bla 🙄🤢

Nothing changes nothing
  • Najnovije
  • Najčitanije