KK Zadar 2026/2027

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.186
11. lipnja 2026. u 16:08

Fico Kraljevic daj me nemoj...

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.307
11. lipnja 2026. u 16:10

Što se tiče kluba, gotovo je, Jusup im je trebo dok je bila kriza, sada kada je gotova, više im ne treba, sad će se klub vodit klasično politički, i opet tteneri tipa Veljka Mršića, nema više smislenog sistema, gotovo je to

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.395
11. lipnja 2026. u 16:24

Jupe je zajeba, jurlina je zajeba i obojica snose odgovornost za ovu sezonu al s obzirom koliko je da u prethodnim sezonama je zasluzia ostati trener zadra, medutim ne u ovim okolnostima ko dosada jer realno potrosia se on dosta a i ovi senatori, plus su tu vec relacije u kojima je tesko jupi biti realan s obzirom da je previse vezan za pojedince. Naletia san na tekst o treneru unicaje kako se lomia misecima oce li ostwt i potpisat ugovor na par sezona koji su mu nudili, medutim covik je jednostavno skuzia da nemore vise dati ono sto triba klubu u ovom momentu, daje sezonama unazad cilog sebe i ostvaria brutalne rezultate al nemos iz sezone u sezonu biti overachiever. Tako i kod jupe, nemoguce je rudarit iz sezone u sezonu a da ne dodes do zida u jednom momentu, pogotovo u ovim uvjetima kad mu vec misecima sapanjaju dasku

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/ibon-navaro-se-oprostio-uz-suze-ne-zelim-da-napustim-malagu-ali-moram-to-da-uradim/546003

 

[uredio xxx01 - 11. lipnja 2026. u 16:41]
Iobit
Iobit
Potencijal za velika djela
Pristupio: 04.08.2024.
Poruka: 1.307
11. lipnja 2026. u 16:26

Jusup je napravio maestralan posao, u 4 godine tri puta u finalu osvojeno, jedan kup ,aba liga kako kad, play in play off, da je imo veči budžet napravio i puno puno više, čak je i bio u aba ligi trener godine mislim

[uredio Iobit - 11. lipnja 2026. u 16:28]
Mekaruka19650
Mekaruka19650
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.03.2023.
Poruka: 169
11. lipnja 2026. u 16:30

xxx01 je napisao/la:

podstrana je napisao/la:

ilfenomeno je napisao/la:

Kaze mi jos prije misec dana, jedan ugledan građanin, doktor, da smo Hajduk 2... jucer mi kaze sto san ti reka, ovo je dobro sto ce biti...

Vidi cijeli citat

Baš sam ovo htio spomenuti, bez da vrijeđam navijače Zadra (ili nedaj Bože stavljam sol na ranu). Nažalost, doktor je dao dobru dijagnozu... opaka je ta bezgranična ljubav koja zaslijepi čovjeka pa ne vidi dobro (ili ne tumači ispravno) neke stvari. Kad je Cibona dobila nas u polufinalu, napisao sam da HR košarku čeka duga dominacija Cibone i da će u sezonama ispred nas, i Zadar i Split biti osuđeni na borbu za prvog pratioca te možda povremeno neki kup. Volio bih da sam u krivu ali niti Zadar niti Split ne mogu financisjki parirati Zagrebu a u današnjem momčadskom sportu novac je sve (recentni primjer je npr vaterpolo: Tomašević je ulio hrpu para u Mladost i dok je tako, titule će ići na Savu - niti Jadran niti Jug tu neće moći previše).

Iskreno, nadam se da vas neće u potpunosti zahvatiti sindrom mog Hajduka i godine lutanja u prosječnosti bez vizije ili odlučnosti da se napravi dugoročna strategija. Jak Zadar i jak Split su garancija da HR košarka ne potone u amaterizam i da uspije zainteresirati neke nove klince da gađaju obruče po školskim igralištima. Držite se!

Vidi cijeli citat

A sto jadran nebi plesnia mladost? Nije to uopce nerealno. Problem je sto ovih 9000 ljudi u dvorani puno vise gleda hajduka nego zadra i onda nije ni cudo sto su mentalitet od doli prinili i tu 

Vidi cijeli citat

Realno prevelika je ovo dvorana za Zadar. Jel se može napuniti, može ali više od pola ljudi koji su sinoć došli vjerovatno ne znaju više od 3 igrača(neki ne znaju ni 1). U nekom idealnom svijetu se tribala napraviti dvorana od 5 ipo 6 tisuća kapacitet u Jazinama al za to je već kasno. 

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.395
11. lipnja 2026. u 16:42

Dvorana je vrhunska al za zadar s proracunom od 10-15 mil

GrunfZd
GrunfZd
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.07.2014.
Poruka: 10.083
11. lipnja 2026. u 16:48

xxx01 je napisao/la:

Dvorana je vrhunska al za zadar s proracunom od 10-15 mil

Vidi cijeli citat

Ma Višnjik nije uopće za košarku i u tome je problem. Kao multifunkcionalna dvorana super, ali za košarku jednostavno nije koncipirana pravilno. 

Nothing changes nothing
ForzaDarza
ForzaDarza
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 23.08.2025.
Poruka: 48
11. lipnja 2026. u 16:51

johnwick je napisao/la:

Mihailovic , Sare , Torbarina , Dreznjak bek , Klarica , vratiti Sikirica ako ne ode u NCAA, Tisma , Mazalin , Karacic , Kraljević iz Dinama ... i 2 jako dobra Amerikanca ... jednog combo skorera ....i jednu peticu 

Vidi cijeli citat


Hahah kraljevic , sikiric u zadar nece dok je jupe tu. Matea Dreznjaka mi ne mozemo dovesti...

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.395
11. lipnja 2026. u 16:52

A nije koncipirana za navijanje al ovako za gledanje top, a i nemos ti realno imat veliku dvoranu a da mozes napraviti stimung ko u nekoj duplo manjoj

[uredio xxx01 - 11. lipnja 2026. u 16:53]
Mekaruka19650
Mekaruka19650
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.03.2023.
Poruka: 169
11. lipnja 2026. u 17:12

xxx01 je napisao/la:

A nije koncipirana za navijanje al ovako za gledanje top, a i nemos ti realno imat veliku dvoranu a da mozes napraviti stimung ko u nekoj duplo manjoj

Vidi cijeli citat

Prevelika je i jadno izgleda na većini utakmica di je cila prazna. Cak i da imaš ekipu za Euroligu ne bi se punila do vrha na utakmicama protiv donjeg doma ABA lige a o Hrvatskoj ligi ne triba ni pričati. 

  • Najnovije
  • Najčitanije