podstrana je napisao/la:
ilfenomeno je napisao/la:
Kaze mi jos prije misec dana, jedan ugledan građanin, doktor, da smo Hajduk 2... jucer mi kaze sto san ti reka, ovo je dobro sto ce biti...
Vidi cijeli citat
Baš sam ovo htio spomenuti, bez da vrijeđam navijače Zadra (ili nedaj Bože stavljam sol na ranu). Nažalost, doktor je dao dobru dijagnozu... opaka je ta bezgranična ljubav koja zaslijepi čovjeka pa ne vidi dobro (ili ne tumači ispravno) neke stvari. Kad je Cibona dobila nas u polufinalu, napisao sam da HR košarku čeka duga dominacija Cibone i da će u sezonama ispred nas, i Zadar i Split biti osuđeni na borbu za prvog pratioca te možda povremeno neki kup. Volio bih da sam u krivu ali niti Zadar niti Split ne mogu financisjki parirati Zagrebu a u današnjem momčadskom sportu novac je sve (recentni primjer je npr vaterpolo: Tomašević je ulio hrpu para u Mladost i dok je tako, titule će ići na Savu - niti Jadran niti Jug tu neće moći previše).
Iskreno, nadam se da vas neće u potpunosti zahvatiti sindrom mog Hajduka i godine lutanja u prosječnosti bez vizije ili odlučnosti da se napravi dugoročna strategija. Jak Zadar i jak Split su garancija da HR košarka ne potone u amaterizam i da uspije zainteresirati neke nove klince da gađaju obruče po školskim igralištima. Držite se!
A sto jadran nebi plesnia mladost? Nije to uopce nerealno. Problem je sto ovih 9000 ljudi u dvorani puno vise gleda hajduka nego zadra i onda nije ni cudo sto su mentalitet od doli prinili i tu