mosa darza je napisao/la:
Ići ću vjerojatno i dalje na utakmice Zadra, ako i ode Jupe ća, ali brale ako ga zamine sa Zulom, u širokom luku ću zaobilaziti sve što ima doticaja s klubom.
Njegovo razdoblje u ciboni, a pogotovo ono sa semaforom, kad su nam pokradeni snovi o euroligi, ne zaboravljam nikada.
Najveća glupost i najveći spin koji se pojavio ikada u povijesti zadarske košarke od strane navijača je taj o "Zuli" kao treneru Zadra. A plasirali su ga "Jusupovci" kao protutežu u navijačkom nadmetanju i predbacivanju drugoj strani tko više voli Zadar. Anzulović nije mogao postati trener Zadra ni kada je kao trener Zagreba imao 7:0 u odnosu prema Jusupu u Zadru i kada je imao poprilično "jaka leđa" u obliku tada moćnog tzv. vanjskog stručnog suradnika koji se svojevremeno bavio ribarstvom. I kad čovjek pomisli da su to priče iz nekog njegovog prošlog života, one i dalje traju i traju i traju...