KK Zadar 2026/2027

gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.734
12. lipnja 2026. u 13:12

Jel bi vi kao navijači pristali na to da ostane Jupe, ali da mora dovest druge igrače unutar budžeta npr 1-1,5 mil eura tj da stvaori ekipu od nule? 

KotaTornado
KotaTornado
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.06.2024.
Poruka: 358
12. lipnja 2026. u 13:16

gogsi30 je napisao/la:

Jel bi vi kao navijači pristali na to da ostane Jupe, ali da mora dovest druge igrače unutar budžeta npr 1-1,5 mil eura tj da stvaori ekipu od nule? 

Vidi cijeli citat

Na ovo pitanje sigurno vec znas odgovor

Gossip Tesar
Gossip Tesar
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.01.2026.
Poruka: 453
12. lipnja 2026. u 13:16

LazialZD je napisao/la:

Do neki dan VM brania jupu rukama i nogama, dva dana nakon poraza ponovno teški zaokret za 360° ?????

Vidi cijeli citat

Pošalji mu tekst i par desetaka eura pa će i tvoj tekst objaviti bez obzira na sportsku i političku orijentaciju

gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.734
12. lipnja 2026. u 13:22

KotaTornado je napisao/la:

gogsi30 je napisao/la:

Jel bi vi kao navijači pristali na to da ostane Jupe, ali da mora dovest druge igrače unutar budžeta npr 1-1,5 mil eura tj da stvaori ekipu od nule? 

Vidi cijeli citat

Na ovo pitanje sigurno vec znas odgovor

Vidi cijeli citat


Ok, da malo preformuliran. Postoje li takvi igrači koji bi mogli igrat u njegovom sistemu, da su skuplji od trenutnih, naravno i kvalitetniji ili mislite da bi se i on triba prilagodit igračima u toj situaciji, s obzirom da znamo svi kako je tvrdoglav i uporan u određenim stavovima? 

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.491
12. lipnja 2026. u 13:27

Ići ću vjerojatno i dalje na utakmice Zadra, ako i ode Jupe ća, ali brale ako ga zamine sa Zulom, u širokom luku ću zaobilaziti sve što ima doticaja s klubom.

Njegovo razdoblje u ciboni, a pogotovo ono sa semaforom, kad su nam pokradeni snovi o euroligi, ne zaboravljam nikada.

Gossip Tesar
Gossip Tesar
Željan dokazivanja
Pristupio: 11.01.2026.
Poruka: 453
12. lipnja 2026. u 13:42

Sad mi jedan naš doktor govori da Karlo već neko vrime igra na vlastitu odgovornost. RTG u Zadru mu ništa nije otkrija tako da je vjv meko tkivo u pitanju, a uskoro ide na MR u zagrebu.

Dominik77
Dominik77
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.04.2025.
Poruka: 188
12. lipnja 2026. u 13:50

Ako Jusup nikad nije pobijedio Cibone u finalu onda vam možda i treba novi trener jer sad ganjate upravo Cibonu kao novog prvaka, a šta će vam trener koji to očito nije u stanju povijesno napraviti ?

Vrijeme je za nove i mlađe izazivače.

Blue white
Blue white
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 10.06.2026.
Poruka: 25
12. lipnja 2026. u 14:06

mosa darza je napisao/la:

Ići ću vjerojatno i dalje na utakmice Zadra, ako i ode Jupe ća, ali brale ako ga zamine sa Zulom, u širokom luku ću zaobilaziti sve što ima doticaja s klubom.

Njegovo razdoblje u ciboni, a pogotovo ono sa semaforom, kad su nam pokradeni snovi o euroligi, ne zaboravljam nikada.

Vidi cijeli citat

Najveća glupost i najveći spin koji se pojavio ikada u povijesti zadarske košarke od strane navijača je taj o "Zuli" kao treneru Zadra. A plasirali su ga "Jusupovci" kao protutežu u navijačkom nadmetanju i predbacivanju drugoj strani tko više voli Zadar. Anzulović nije mogao postati trener Zadra ni kada je kao trener Zagreba imao 7:0 u odnosu prema Jusupu u Zadru i kada je imao poprilično "jaka leđa" u obliku tada moćnog tzv. vanjskog stručnog suradnika koji se svojevremeno bavio ribarstvom. I kad čovjek pomisli da su to priče iz nekog njegovog prošlog života, one i dalje traju i traju i traju...

Pape&Dida
Pape&Dida
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.03.2026.
Poruka: 631
12. lipnja 2026. u 14:18

Gossip Tesar je napisao/la:

Sad mi jedan naš doktor govori da Karlo već neko vrime igra na vlastitu odgovornost. RTG u Zadru mu ništa nije otkrija tako da je vjv meko tkivo u pitanju, a uskoro ide na MR u zagrebu.

Vidi cijeli citat


Zato treba pripaziti s komentarima,pogotovo vrijedanjima 

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.181
12. lipnja 2026. u 14:19

Je li pricamo o istom zuli koji je tada ima duplo jacu ekipu od Zd i sudacki poguranac kad je tribalo, pa istom onom zuli i pokvarenim semaforima koji su ukrali Zd Euroligu ? Je triba jos nabrajati ?

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
  • Najnovije
  • Najčitanije