KK Zadar 2026/2027

fanat baštoni
fanat baštoni
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2020.
Poruka: 208
danas u 11:15

Daj nemojte me batije, da nam jedan Niko Šare uvjetuje da bi doša ako će bit starter. I još bi ga ti žrtvova za Vladu. Ne bi da je Dončić... 

ilfenomeno
ilfenomeno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2018.
Poruka: 1.277
danas u 11:20

Mljet, Zaratin, koliki je buđet dogodine za igrace, iman info iz 3 izvora, pa ne zelin lupati, vi ste ipak na prvoj fronti...

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.395
danas u 11:23

fanat baštoni je napisao/la:

Daj nemojte me batije, da nam jedan Niko Šare uvjetuje da bi doša ako će bit starter. I još bi ga ti žrtvova za Vladu. Ne bi da je Dončić... 

Vidi cijeli citat


ne razumiš što zelin reci... mihailovic ima veliku placu da se ne lazemo a ko sto puno puta vidili nije play, isto ko sto sare nije i ako si vec odredia da guraš šaru u vatru onda bi dovedi amera izuzetno jakog na lopti da bude play a ne mihailovica jer ovaj je najbolji u toj ulozi sekundarnog ballhandlera

maci97
maci97
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.05.2016.
Poruka: 3.832
danas u 11:24

Znači u nekoj udarnoj rotaciji Vlado i Krše na 2, opet triba neki starter na playu, vjv Amer. Što se točno minja? To što nije Kapusta nego neki stranac i što Ramo neće tolko igrat dvicu, već će te minute skupit Krše i Šare. Ne vidin ja opet tu neke ozbiljne minute za Andru i Torbarinu/Bičića, nije to na bekovima nešto drukčije od lani. Morat će Torba ili Bičić na posudbu a onaj koji ostane će uz Andru uglavnom igrat Premijer. U ABA i dalje ne vidim di će dobit prostor u takvoj rotaciji.

Friends come and go, banners are forever.
jupeheroj
jupeheroj
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 18.06.2026.
Poruka: 40
danas u 11:32

fanat baštoni je napisao/la:

Daj nemojte me batije, da nam jedan Niko Šare uvjetuje da bi doša ako će bit starter. I još bi ga ti žrtvova za Vladu. Ne bi da je Dončić... 

Vidi cijeli citat


Njegov agent Mikulić to uvjetuje

Zato je Jupe i maknut jer kod njega ne prolazi to

mosa darza
mosa darza
Mali dioničar
Pristupio: 18.09.2013.
Poruka: 7.498
danas u 11:47

Kako bi ja te menadžere nogom u guzicu. Nikako onda nisam za Šaru. Nek igraju bičić i mirčeta radije, ako se dokažu na treningu

fanat baštoni
fanat baštoni
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.05.2020.
Poruka: 208
danas u 11:51

Budemo li imali Šaru ko startera u ekipi ispadamo iz ABA lige ko zadnja kanta dogodine. Može biti maksimalno četvrti ili peti igrač u bekovskim rotacijama. A Mikuliću ako ne paše neka ide kod Jamesa Dolana i nek traži za njega startnu petorku u Knicksima, nemam ništa protiv.  

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.395
danas u 12:03

Na stranu ovaj menadzercic koji ocigledno pokusava postat bitna faca po pitanju kk zadra, mislim da sare itekako zasluzuje priliku jer ko je gleda utakmicu protiv bosne u sarajevu/zagrebu , jasno se moglo viditi da momak itekako ima kvalitetu za ovu razinu jer to je two-way igrac koji ima ozbiljne  fizikalije i osobno bi isa s njim s ozbiljnom ulogom dok bi najvece ugovore dava ka poziciji 1 i 5 za strance

 

 

[uredio xxx01 - 23. lipnja 2026. u 12:04]
menader22
menader22
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 31.05.2026.
Poruka: 54
danas u 12:12

Ljudi nema sanse da netko uvjetuje minutazu da bi dosao, to ne ide bas tako, pogotovo ne u slucaju igraca tipa sare koji je odigrao vec nesto .

 

Mislim da trenutno sare ne moze biti prva opcija u ekipi koja igra puno veci level nego sto je igrao prosle sezone ali mislim da je spreman za ozbiljne minute, i zato mi se jako svida opcija da mihailovic ostane , dovede pravi jeben play , moze ga se naci po solidnoj cijeni, i onda uz ta dva igraca koja su jaka na lopti , imas saru i npr bicica +  

 

U hrv prvenstvu protiv vecine ekipa bicic ili torbarina mogu igrat najmanje 15-20 min + indivualn rad i svakodnevni trening sa igracima tipa mihailovic i vrh play ih pripremas za buducnost isto tako u poseban program i pripremu mozes ubaciti jos nekog mladog igraca ovisno za koga struka ocjeni da ima buducnost.

 

U hrv prvenstvu izuzev protiv cibone i splita mihailovica bi skroz odmara , aba ligu bicic jos nije spreman igrati prve sezone al zato tu imas playa, saru i mihailovica , 

 

klarici bi dao cak petorku na poziciji 3, vrhunski suter , moze odigrat odlicnu obranu , ima iskustva vec i sto je najbitnije pokazao je da moze igrat pogotove prije 2 sezone kad je bilo ono problema sa ozljedama , uz njega ramu ili sikiric ako ga je moguce dovesti.

 

Cetvorka neko sa sutem , tipa dreznjak ali malo srcaniji od njega, i na petici back-up zganec ( ako ce prihvatit takvu ulogu) i stranac tipa onouaku.

 

Eto samo neka ideja na brzinu

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.186
danas u 12:18

I Vidaić dolazi skupa sa Beramom ?

Ako je ovo su jako dobre vijesti

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
  • Najnovije
  • Najčitanije