Ljudi nema sanse da netko uvjetuje minutazu da bi dosao, to ne ide bas tako, pogotovo ne u slucaju igraca tipa sare koji je odigrao vec nesto .
Mislim da trenutno sare ne moze biti prva opcija u ekipi koja igra puno veci level nego sto je igrao prosle sezone ali mislim da je spreman za ozbiljne minute, i zato mi se jako svida opcija da mihailovic ostane , dovede pravi jeben play , moze ga se naci po solidnoj cijeni, i onda uz ta dva igraca koja su jaka na lopti , imas saru i npr bicica +
U hrv prvenstvu protiv vecine ekipa bicic ili torbarina mogu igrat najmanje 15-20 min + indivualn rad i svakodnevni trening sa igracima tipa mihailovic i vrh play ih pripremas za buducnost isto tako u poseban program i pripremu mozes ubaciti jos nekog mladog igraca ovisno za koga struka ocjeni da ima buducnost.
U hrv prvenstvu izuzev protiv cibone i splita mihailovica bi skroz odmara , aba ligu bicic jos nije spreman igrati prve sezone al zato tu imas playa, saru i mihailovica ,
klarici bi dao cak petorku na poziciji 3, vrhunski suter , moze odigrat odlicnu obranu , ima iskustva vec i sto je najbitnije pokazao je da moze igrat pogotove prije 2 sezone kad je bilo ono problema sa ozljedama , uz njega ramu ili sikiric ako ga je moguce dovesti.
Cetvorka neko sa sutem , tipa dreznjak ali malo srcaniji od njega, i na petici back-up zganec ( ako ce prihvatit takvu ulogu) i stranac tipa onouaku.
Eto samo neka ideja na brzinu