KK Zadar 2026/2027

Mljet
Mljet
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.03.2026.
Poruka: 237
jučer u 13:07

xxx01 je napisao/la:

Sare nije krilo

Vidi cijeli citat

Danas ne postoje više pozicije u košarci. 

Sve je front court, back court. 

Tako da on mora biti spreman igrati od 1 do 3 , ali nikako kao primarni kreator. 

Sekundarni. 

 

ZD1010
ZD1010
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.12.2025.
Poruka: 44
jučer u 13:07

birzebbuga je napisao/la:

Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.

Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.  

Vidi cijeli citat

Dosadni ste s tih 10 domaćih igrača isto ko oni da Jupe ne valja, ista sorta ljudi samo drukčija percepcija. 

Klub ide dalje, podrži klub ili prati Hajduk ili što već, a ironiju ostavi za užu familiju.

KotaTornado
KotaTornado
Željan dokazivanja
Pristupio: 21.06.2024.
Poruka: 363
jučer u 13:08

Mljet je napisao/la:

birzebbuga je napisao/la:

Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.

Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.  

Vidi cijeli citat

Nitko nije najavljivao 12 Zadrana u ekipi. To su gluposti. 

Jedan do dva su dosta da stječu iskustvo i sljedeće godine preuzimaju veću ulogu. Tako se to radilo uvik. 

Sad sljedi traje formiranje ekipe... 

 

Vidi cijeli citat

Pa upravo to je Jupe radio, za primjer sa Klaricom. A ostali nisu bili niti blizu top 10 igrača u rosteru Zadra

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
jučer u 13:08

On je realno igrac ala onaj miljenovic iz zvezde ili ali nikolic iz olimpije, znaci bek sa dobrim fizikalijama sa potencijalom da bude zvijer obrambeno i da bude dobar na lopti, trenutno ko srkundarni al za koju sezonu moze napredovat da bude i primarni. On nmz gradit karijeru ko krilo jer mu fali visine/duzine...

[uredio xxx01 - 23. lipnja 2026. u 13:10]
Zaratin
Zaratin
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.07.2025.
Poruka: 258
jučer u 13:09

birzebbuga je napisao/la:

Ako Ramljak i Mihailović ostanu, uz Šaru iza kojeg stoji manager i savez, te najavljena tri Amerikanca i barem jednog Slovenca kojeg će Modrić dovesti jer je to njegovo domaće tržište, nema nikakvog mjesta za domaće mlade igrače, osim čekanja na ozljede i rezultat od +/- 20 razlike. Prema najavama očekivalo se deset domaćih igrača i dvojica sa strane s ulogom osigurača. Kako sada stvari stoje Torbarini, Bičiću, Mirčeti i ostalima se loše piše. Čak i da ostanu u sastavu čeka ih klupa i nezadovoljstvo jer će jedan baš biti guran, dok njih čekaju ostaci i garbage time. Ne bi čak niti to bio problem da najave nisu bile sasvim suprotne. Nisam baš siguran za Klaricu. Mislim kako će se njemu kroz neko vrijeme suptilno poručiti kako je super momak, ali da bi za njegovu karijeru bilo dobro malo promijeniti okolinu. Treba napraviti mjesta za Amerikance i Slovence.

Nemam ništa protiv malog Berama, ali suštinski se ništa ne mijenja od vremena kada je Vidaković vodio omladinski pogon i ujedno bio trener jedne od selekcija. Jedno ime se zamijenilo drugim. Drago mi je što su poslušali savjet i odustali od plaćanja stanova, hrane i prijevoza za Tesline učenike iz zagrebačkog bazena koji su trebali spasiti zadarski omladinski pogon. Nisam oduševljen prethodnom suradnjom novog voditelja omladinskog pogona s Vujčićem, jer s njim uvijek ide određena ''prtljaga'', ali recimo da je negdje ipak morao početi.  

Vidi cijeli citat

Sa Beramom se puno toga mjenja nego naspram sa Vidakovićem, biti će to sve puno ozbiljnije,  ovaj je bio totalni levat.

gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.738
jučer u 13:10

xxx01 je napisao/la:

Kakvo ispadanje iz abe? Pa da smo imali jednog glasa ove sezone, lagano bi bili prvaci... glas i dva amera na krucijalnim pozicijama su garancija kvalitete, tomislav gabric takoder za ovu razinu i vise nego dobar jos domaci sa vrhunskim karakterom i iskustvom, za saru san vec pisa sto mislin... jer ideja je igrati moderno sto podrazumijeva brzo, sa ranim sutevima a ovo je okvirno ekipa za takvu kosarku, plus guramo mlade je naslovni slogan ove nove ere bez jusupa pa san i na to obratia pozornost

Vidi cijeli citat


Šta znači ovo moderno...brzo, sa ranim šutevima?

Zaratin
Zaratin
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.07.2025.
Poruka: 258
jučer u 13:10

ilfenomeno je napisao/la:

Mljet, Zaratin, koliki je buđet dogodine za igrace, iman info iz 3 izvora, pa ne zelin lupati, vi ste ipak na prvoj fronti...

Vidi cijeli citat

Isti ili ne znatno veći 

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.189
jučer u 13:12

Zaratin je napisao/la:

ilfenomeno je napisao/la:

Mljet, Zaratin, koliki je buđet dogodine za igrace, iman info iz 3 izvora, pa ne zelin lupati, vi ste ipak na prvoj fronti...

Vidi cijeli citat

Isti ili ne znatno veći 

Vidi cijeli citat

Znaci nista on novih sponzora i dizanja budzeta ? 🔝

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
jučer u 13:13

gogsi30 je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Kakvo ispadanje iz abe? Pa da smo imali jednog glasa ove sezone, lagano bi bili prvaci... glas i dva amera na krucijalnim pozicijama su garancija kvalitete, tomislav gabric takoder za ovu razinu i vise nego dobar jos domaci sa vrhunskim karakterom i iskustvom, za saru san vec pisa sto mislin... jer ideja je igrati moderno sto podrazumijeva brzo, sa ranim sutevima a ovo je okvirno ekipa za takvu kosarku, plus guramo mlade je naslovni slogan ove nove ere bez jusupa pa san i na to obratia pozornost

Vidi cijeli citat


Šta znači ovo moderno...brzo, sa ranim šutevima?

Vidi cijeli citat

A da se maksimalno forsira tranzicija i da napade zavrsavas vrlo rano ko sto je jupe radia u onoj prvoj sezoni sa jordanom recimo

[uredio xxx01 - 23. lipnja 2026. u 13:13]
zazadarsvedogroba
zazadarsvedogroba
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.06.2026.
Poruka: 16
jučer u 13:13

xxx01 je napisao/la:

zazadarsvedogroba je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Osobno bi u ovom smjeru pokusa ici jer kad vec idemo gurat mlade, onda ginemo s njima i nemaju mi tu nekog smisla ni vlado ni ramljak vise

1. Amer profilno ala gibson iz cedevite, mirceta

1/2. Sare

2/3. Glas, klarica

3. Perkusic, gulan

4. Gabric, colak recimo profilno

5. Amer profilno ala onaj smith iz mornara ko se sica, neka grdosija ala loncar ili kreso ljubicic

Vidi cijeli citat

brate lagano bi ispali sa ovom ekipom

Vidi cijeli citat

Od koga? Borca iz cacka i slovana iz bratislave? Ubodi s amerima i ovo je dosta dobra ekipa za ovu razinu

Vidi cijeli citat

a gledaj,to je vec nesto drugo ako bi uboa tri dobra amera i recimo dovea Sikirica i Saru i da ostanu Vlado i Ramo

  • Najnovije
  • Najčitanije