KK Zadar 2026/2027

GRMALJ
GRMALJ
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.08.2019.
Poruka: 1.694
jučer u 19:22

x&yzd je napisao/la:

Grad i dalje ima maćehinski odnos prema klubu. 800 tisuća za prvu momčad gledajući prema Abi je jad i bijeda.... Ali, ako trener koji slaže momčad bude mudar, mislim da bi mogao čak i sa tih 800 tusuća sastaviti dobru momčad.

Npr. 550 tisuća za 1.petorku i to jedan igrač od 150.000 eura, četvorica po 100.000.

Četiri igrača koji ulaze s klupe po 50.000.

Tri najmlađa igrača po 20.000.

Vidi cijeli citat

800 000 je sramota i jad! 

Dokle više da čekamo taj famozni iskorak?

Bili prvi ili zadnji isto nam je...nema pomaka 

Ovo je za izaći na ulice više...ozbiljno...puna kapa je ljudima ovih pizdarija...

Ili napravite nešto i dajte lovu ili gasi klub.. 

tribina
tribina
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 14.06.2026.
Poruka: 50
jučer u 19:39

Izaci na ulice, haha. Pa 50 ljudi ti ne bi doslo.

CapunZd
CapunZd
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 15.06.2026.
Poruka: 47
jučer u 19:42

LazialZD je napisao/la:

Iman osicaj da bi i Vlado moga ostati, uz jednog dobrog playa to bi već bilo obećavajuće. 

Vidi cijeli citat

Obećavajuće za ponovit ovu sezonu

LazialZD
LazialZD
Dokazano ovisan
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 14.220
jučer u 19:58

CapunZd je napisao/la:

LazialZD je napisao/la:

Iman osicaj da bi i Vlado moga ostati, uz jednog dobrog playa to bi već bilo obećavajuće. 

Vidi cijeli citat

Obećavajuće za ponovit ovu sezonu

Vidi cijeli citat

Ne samo ovu, nego sve 4 sezone unazad

Sa dragom kod četiri kantuna, kroz tihu varoš proći bi zna, Na rivu il' uz Donat stari dok tiho, tiho sniva Zadar grad
ilfenomeno
ilfenomeno
Potencijal za velika djela
Pristupio: 11.12.2018.
Poruka: 1.291
jučer u 20:00

800 k je buđet netto. Samo za igrače.

Bruto sa svime i dvoranon, trenerima je preko 2 m eura...

Grad daje koliko daje, jeli moze više? Moze, pogotovo ako zagusti...

Županije daje 0 a Bilaver iskace iz paštete na svakoj kosarkaskoj manifestaciji...

Sramota je da klub nije naša ni jednog sponzora a isti ljudi side u upravi godinama

Znatiželja
Znatiželja
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.06.2023.
Poruka: 3.357
jučer u 20:16

Marino3101 je napisao/la:

Ne kužim kako Dijanu sad neće smetati putovanja? Čini se meni da je i on okrenuo leđa Jupi..

A sad ovima što je jupe luđak neće smetati što trener sam bira roster? 

Vidi cijeli citat


Pa cijele godine ste pljuvali one koji su se usudili tvrditi da je Dijan otišao jer je puklo između njega i Jusupa.

Sada je to jasno kao dan. 

citamsamo
citamsamo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 3.170
jučer u 20:51

LazialZD je napisao/la:

Iman osicaj da bi i Vlado moga ostati, uz jednog dobrog playa to bi već bilo obećavajuće. 

Vidi cijeli citat


🤔🤔🙈🙈

štefek
štefek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.09.2015.
Poruka: 2.529
jučer u 20:52

Jel stvarno moguće da se sad Dijan vratio i bit će opet pomoćni trener ili je to zajebancija?

citamsamo
citamsamo
Potencijal za velika djela
Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 3.170
jučer u 20:52

Znatiželja je napisao/la:

Marino3101 je napisao/la:

Ne kužim kako Dijanu sad neće smetati putovanja? Čini se meni da je i on okrenuo leđa Jupi..

A sad ovima što je jupe luđak neće smetati što trener sam bira roster? 

Vidi cijeli citat


Pa cijele godine ste pljuvali one koji su se usudili tvrditi da je Dijan otišao jer je puklo između njega i Jusupa.

Sada je to jasno kao dan. 

Vidi cijeli citat


Zar nije Dijan bio na treninzima i sudjelovao u pripremi utakmica u drugom dijelu polusezone, samo nije hodao s njima? 😉🤔

Badilj_Zd
Badilj_Zd
Željan dokazivanja
Pristupio: 25.01.2025.
Poruka: 321
jučer u 21:11

GRMALJ je napisao/la:

Vidi cijeli citat

800 000 je sramota i jad! 

Dokle više da čekamo taj famozni iskorak?

Bili prvi ili zadnji isto nam je...nema pomaka 

Ovo je za izaći na ulice više...ozbiljno...puna kapa je ljudima ovih pizdarija...

Ili napravite nešto i dajte lovu ili gasi klub.. 

Vidi cijeli citat


Upravo zbog svega nabrojeno ja ovaj klub vise ne pratin iz dvorane,a mislin da bi se brzo moga oladit i od pracenja po forumu i na tv-u

  • Najnovije
  • Najčitanije