KK Zadar 2026/2027

123
...
168169170
Znaš Me Znan Te
Znaš Me Znan Te
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.10.2023.
Poruka: 41
danas u 00:04

Amulica je napisao/la:

Neko je pisa kako je puklo izmedu dijana i jupe..dijan je tia vise vrimena za familiju i radia je samo treninge i scouting a nije putova na utakmice...i onda kad smo izgubili protiv splita kup jupe je reka mi se ode mucimo dok dijan doma u fotelji lezi...tu je valjda puklo..inace dijan uvik fali jupu kao trenera....

Sto se tice mladih igraca zadra..niko ih nije spominja  za vrime jupinog mandata dok kabic nie dobia otkaz radi svade s jupom..i onda on izlazi javno i sere di su mladi da  odleze...a do tad ni rici o mladima..to je ta prica propalih igraca  koji vode ljetnu ..i onda mali gago odigra vrhunski i govore ovaj bi u zadru ubia ko nama igra.( podcijenjuju ramu iako nemos za ovaj budet nac zahvalnijeg igraca koi pozna sredinu).i onda taj isti igrac u dubrovniku ili di vec nemore igrat.....gago je primjer samo nista protiv decka...Nakon svade s kabicem je krenulo sve nizbrdo..el su ga odlucili maknut koliko toliko..a dolaskom jurline koi je ista ekipa samo je bilo pitanje vrimena kad...uz pritiske sa svih strana pljuvanje od razno raznih redikula franina itd...spike da gubi sve egale( sad cemo viditi koliko ce uopce bit egala) ne stavlja mlade itd nie mu bilo sudeno nego a zavrsi ovako sezona...toliko negative su te osobe napravile..da sad se samo cek da se zareda par poraza pa ce druga strana njima srat pisat komentare di su dica mladi...jupe nije valja itd.. a realno zadar je sredina koja ne trpi poraze nije sredina niti klub di ce se igraci razvijat..ako si kvalitetan i dobro igras more...tako da svu sricu novom treneru tribat ce mu...jedino nas iz ovog crnila more izvuc da pogode sa  par vrhunskih igraca i da bude dobra sezona...ovo da ce zadar igrat za zadarskin igracima su price za malu dicu...ili za ljude koi misle da je zadar borik il diadora

Vidi cijeli citat

Krivo, Dijan je bija s momčadi u Zagrebu na Kupu, čak ima i slika.

El Comandante
MirMir
MirMir
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 01.12.2023.
Poruka: 81
danas u 07:49

O odlascima i dolascima možemo diskutirati jesu fer i korektni ili nisu. Problema je što klub nema hijerarhiju, nema viziju, sve se radi stihijski. 

Pretpostavimo da ova sezona bude ludilo, da izgori sve od rezultata, da sve egal utakmice dobijemo, da uđemo u polufinale ABA lige i dignemo kantu PH. I što onda? Da mi je znati sto bi onda mi imali od toga? Opet dogodine krpaj 9 igrača, opet 3 puta po Hrvatskoj...

Ivan1990
Ivan1990
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.12.2025.
Poruka: 106
danas u 08:48

Najbolje onda ove godine ispast iz abe i ne uc u playoff u PH, pa se nagodinu vratiti i osvojit ABA2 cisto da se vidi cilj i napredak

malaika1911
malaika1911
Mali dioničar
Pristupio: 08.06.2015.
Poruka: 6.341
danas u 09:37

Jupe je zadnje dvije godine imao isti budžet, 750 000€.

Sad je budžet dignut na 800 000€ znači minimum rezultata je jedan trofej i doigravanje ABA lige te veća minutaža mladim igracima, jer si potjerao trofejnog trenera kako bi klub napredovao rezultatsku i igrački (domaći kadar).

Isti ili slabiji rezultat je korak u nazad i može proči isključivo sa otkazom odgovorne osobe, propalog igrača i trenera Jurline.

P.S. Ovo povećanje je lova koju su lani uštedili na pomoćnom treneru i sportskom direktoru.

 

ZD1010
ZD1010
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.12.2025.
Poruka: 53
danas u 10:13

Ne znam zašto neko traži razlog odlaska Dijana tu. Odi su nas uvjeravali da je i Vraneš otiša radi sina i ne može se skoncentrirati na košarku

Znaš Me Znan Te
Znaš Me Znan Te
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 30.10.2023.
Poruka: 41
danas u 10:55

ZD1010 je napisao/la:

Ne znam zašto neko traži razlog odlaska Dijana tu. Odi su nas uvjeravali da je i Vraneš otiša radi sina i ne može se skoncentrirati na košarku

Vidi cijeli citat

A za početak, Vraneš nema sina, ima ćer.

El Comandante
ZD1010
ZD1010
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 28.12.2025.
Poruka: 53
danas u 10:59

Znaš Me Znan Te je napisao/la:

ZD1010 je napisao/la:

Ne znam zašto neko traži razlog odlaska Dijana tu. Odi su nas uvjeravali da je i Vraneš otiša radi sina i ne može se skoncentrirati na košarku

Vidi cijeli citat

A za početak, Vraneš nema sina, ima ćer.

Vidi cijeli citat

Sad ne znam možda je pisalo i ćer, ali uglavnom da ide radi bolesti diteta 

gogsi30
gogsi30
Potencijal za velika djela
Pristupio: 09.11.2024.
Poruka: 1.755
danas u 11:12

ZD1010 je napisao/la:

Znaš Me Znan Te je napisao/la:

ZD1010 je napisao/la:

Ne znam zašto neko traži razlog odlaska Dijana tu. Odi su nas uvjeravali da je i Vraneš otiša radi sina i ne može se skoncentrirati na košarku

Vidi cijeli citat

A za početak, Vraneš nema sina, ima ćer.

Vidi cijeli citat

Sad ne znam možda je pisalo i ćer, ali uglavnom da ide radi bolesti diteta 

Vidi cijeli citat


Ja mislin da je to bija razlog da bude u Zadru, a ne da ide vani. A zašto nije osta to je druga stvar. 

Aljinoviceva
Aljinoviceva
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 25.07.2025.
Poruka: 28
danas u 11:29

ZD1010 je napisao/la:

Znaš Me Znan Te je napisao/la:

ZD1010 je napisao/la:

Ne znam zašto neko traži razlog odlaska Dijana tu. Odi su nas uvjeravali da je i Vraneš otiša radi sina i ne može se skoncentrirati na košarku

Vidi cijeli citat

A za početak, Vraneš nema sina, ima ćer.

Vidi cijeli citat

Sad ne znam možda je pisalo i ćer, ali uglavnom da ide radi bolesti diteta 

Vidi cijeli citat

Bilo kako bilo skroz je nepotrebno spominjat bilo kojem igracu dicu..bolest..familiju

Šimun1007
Šimun1007
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.01.2025.
Poruka: 109
danas u 12:49

Ugl sad se vranes moze vratit

123
...
168169170
  • Najnovije
  • Najčitanije