Pristupio: 29.08.2017.
Poruka: 7.022
19. siječnja 2024. u 17:44

Opet isto... Odlična priprema Jupe za utakmicu i onda se totalno pogubija!

Ok Vujačić je lipo otvoria, alo cili 2.čet nije kurca napravia, izvadi ga više i vrati Mekića koji je sam drža obranu. Drežnjak opet van utakmice, priko njega su se vratili, pa vadi ga...

Poruka: 711

Neshvatljivo kako Jupe nije u stanju prepoznati da zadnja 3-4 minuta poluvremena vrati Mekića i Davisa koji su u utakmicu ušli sa odličnom energijom, pa i Jambrovića da se digne energija jer su neki igrači predugo na terenu, istrošili se, pala obrana, pala koncentracija i odma surova kazna. Ovaj povratak Krke ide isključivo na Jusupa!

Vujačič odigra odlično, ali onda izgubi dah, vidi se da je pao defanzivno, a onda i ofanzivno krene u loše odluke...

LazialZD je napisao/la:

dobro je namirisao Jupe crnu rupu kad je zvao TO...jer igraci su realizirali da su oni ti ko to moraju rijesiti, nema igraca koji ce krast lopti i ici coast-to-coast za lagane koseve, a nema ni igraca koji ce ici 1 na 5

Dopisnik Modre laste
Pristupio: 09.01.2024.
Poruka: 142
19. siječnja 2024. u 17:49

Zaboravljate koliko smo oslabljeni danas? Krka da išta valja vodila bi nas. Dobit ćemo ih bez dva ključna igrača. Živi bili pa vidili.

ssj
ssj
Poruka: 711
19. siječnja 2024. u 17:53

To nema previše veze sa lošim odlukama Jusupa. Zadar defanzivno protiv Krke izgleda kao seniorska momčad protiv juniorske. Ljudi nisu mogli prići košu, prvi šut za 2 su dali nakon 14 minuta. Ali onda ponavljam katastrofa odluke Jusupa! Jambrović i Mekić su defanzivno kvalitetni igrači koje da je uz Davisa uveo 3-4 minuta prije kraja poluvremena rezultat bi bio nekih 38-22. Ovako ih je Jupe vratio svojim katastrofalnim odlukama u finišu poluvremena.

Da bi igrao tako dobru obranu u kontinuitetu moraš više rotirati igrače jer se troše logično... Ovako su fizički iscrpljeni igrači igrali finiš poluvremena i Krka se vratila ni kriva ni dužna. Ni sami ne znaju kako.