Evo napokon je riješena sapunica "air Emilio".Vratio se u Jazine na jednu godinu. Malo su mi se živci smirili, međuitm, kaže senjor Vrančić da je sa ovim potpisom zaljkučen roster za ovu sezonu.Znači ništa od Meeksa( za kojim žalim malo više nego za...recimo Ridlom i J.Ružićem

), ili nekog drugog stranca.Malo slažem ekipu u glavi, nema niti jednog stranca, a čini mi se da samo Krstić nije Zadranin.Jel to Jupe ide na lokalpatriotizam

?!
Iskreno govoreći, očekivao sam bolji "shopping" u Jazinama, al što je tu je, vidjet ćemo na što to liči već za desetak dana.
Danas je tekma sa Splitom, u ST-u, čini mi se u 17 30 h.
BTW. Direktor je još izjavio da ova momčad košta 700 000 eura, sa trenerom.Skoro ih je platio sam Popović
