Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
03. studenog 2019. u 12:53

The Dream je napisao/la:

Kanransha je napisao/la:

crodevils je napisao/la:

Mene i dalje fascinira koliko ovdje ima odanih Hezonji.. 63  ovo ko ona priča o sinu koji je ušao u loše društvo i majci koja zna da joj sin više nije onaj mali dječarac, ali ga i dalje ga voli i voljet će ga ma kakav god da bio.. 

tako i ovdje.. i da više ne ulazi u igru do kraja sezone, opet će imati duplo više postova nego recimo Zubac ili Babo.. 

Vidi cijeli citat


Zu i Babo nisu toliko zanimljivi jer su više manje konstantni. Hezo ide iz krajnosti u krajnost - od izluđivanja do ekstaze - uvik je tu negdi i nije da ne igra (ala Bender) i ima bljeskove, a opet je sve to nedovoljno. Pa je onda najzanimljiviji jer se čovik nada da bi moglo bit nešto (iako realno neće).

Vidi cijeli citat


Hezonjina tema je sve. 20

 

Samo ovdje je moguće da na sportskom forumu dvojica forumaša krenu pričati i o računalima i tehnologiji. 60

Vidi cijeli citat


Eh da, gdje mi je Baton....Imam još par tehnoloških prisjećanja ....a onda bi mogli o legendarnim tv prenosima NBA 

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
Baton
Baton
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2014.
Poruka: 6.644
03. studenog 2019. u 12:57

The Dream je napisao/la:

Kanransha je napisao/la:

crodevils je napisao/la:

Mene i dalje fascinira koliko ovdje ima odanih Hezonji.. 63  ovo ko ona priča o sinu koji je ušao u loše društvo i majci koja zna da joj sin više nije onaj mali dječarac, ali ga i dalje ga voli i voljet će ga ma kakav god da bio.. 

tako i ovdje.. i da više ne ulazi u igru do kraja sezone, opet će imati duplo više postova nego recimo Zubac ili Babo.. 

Vidi cijeli citat


Zu i Babo nisu toliko zanimljivi jer su više manje konstantni. Hezo ide iz krajnosti u krajnost - od izluđivanja do ekstaze - uvik je tu negdi i nije da ne igra (ala Bender) i ima bljeskove, a opet je sve to nedovoljno. Pa je onda najzanimljiviji jer se čovik nada da bi moglo bit nešto (iako realno neće).

Vidi cijeli citat


Hezonjina tema je sve. 20

 

Samo ovdje je moguće da na sportskom forumu dvojica forumaša krenu pričati i o računalima i tehnologiji. 60

Vidi cijeli citat


opravdana kritika na moj račun, znam biti ko stara baba.

sada sam pogledao Heza. To nije normalno koje su njegove mogučnosti u oba smjera. Uvijek pomisliš, sada će, samo što nije eksplodirao. Frustrira ali je i uzbudljivo njega gledati. Moraš ga voljeti, jebga. 4

[uredio Baton - 03. studenog 2019. u 12:57]
Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.628
03. studenog 2019. u 13:01

Ima commodore 64 u Intersparu za kupiti i PS1 52

pikepiletina
pikepiletina
Mali dioničar
Pristupio: 06.08.2011.
Poruka: 9.828
03. studenog 2019. u 13:32

joke1505 je napisao/la:

Malo o tome kako je igrao Hez u Portlandu sinoć...

1) Point forwardovanje ili ti kreacija ...

In and out pass iz tranzicije

Uručivanje iz tranzicije

Dubinski pas iz tranzicija

2) Šut za tri ili ti ga napokon ubo lik

Podnošljivih 50%

3) Šut za dva ili još čeakam prekucavanje

Floater i napad na otvrenom terenu

4) Skokovi (bolji prosjek nego poena)

Box out i primarni napad

5) Odbrana ili NBA Rozić ( kome li će sprčiti ženicu)

Simons u zid

6) Izgubljene lopte ili ti kurcobolja nakon par grešaka - odrasti Mario

A da dignem laktove...

Vidi cijeli citat

Zanimljiva video analiza, ali 3 linka od 8 su pogrešna

ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
03. studenog 2019. u 14:33

Vidi cijeli citat


Ove sjekire nema šanse da su bile čisto po lopti. Barem jednu su mu trebali svirati faul.

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
03. studenog 2019. u 14:35

pikepiletina je napisao/la:

joke1505 je napisao/la:

Malo o tome kako je igrao Hez u Portlandu sinoć...

1) Point forwardovanje ili ti kreacija ...

In and out pass iz tranzicije

Uručivanje iz tranzicije

Dubinski pas iz tranzicija

2) Šut za tri ili ti ga napokon ubo lik

Podnošljivih 50%

3) Šut za dva ili još čeakam prekucavanje

Floater i napad na otvrenom terenu

4) Skokovi (bolji prosjek nego poena)

Box out i primarni napad

5) Odbrana ili NBA Rozić ( kome li će sprčiti ženicu)

Simons u zid

6) Izgubljene lopte ili ti kurcobolja nakon par grešaka - odrasti Mario

A da dignem laktove...

Vidi cijeli citat

Zanimljiva video analiza, ali 3 linka od 8 su pogrešna

Vidi cijeli citat


Hvala, ovaj zadnji nije bio dobar to sam sad uočio i ispravio, ostalo je ok samo se možda pojavljuje u drugoj sekvenci, ali nije frka ispravi gdje sam pogriješio...

[uredio joke1505 - 03. studenog 2019. u 14:43]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
03. studenog 2019. u 14:55

ginobili je napisao/la:

Vidi cijeli citat


Ove sjekire nema šanse da su bile čisto po lopti. Barem jednu su mu trebali svirati faul.

Vidi cijeli citat


Ovaj drugi je i po meni faul i još jedan faul koji su mu svirali trebao je ići na slobodnjake oni vratili loptu sa strane, kao i neki dan onaj faul u napadu, dok recimo Lillard nedavno uradi fantastično zakucavanje uz gori kontakt rukom u napadu ne svira se, po meni ni jedno ni drugo nisu faulovi, ali jbg to je reputacija to treba prihvatiti i ne uzbuđivati se oko toga nego ići dalje kroz utakmicu

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
ginobili
ginobili
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2016.
Poruka: 1.733
03. studenog 2019. u 15:01

Ma ovakve 'blokade' se rade iz nemoći, kada te protivnik prođe, a onda ti kao nešto pokušaš.

Na basketu se to uvijek zove faul i rijetko tko prigovori.

Bilo čisto po lopti ili ne.

 

Ali vidim da se Hez nije bunio, što je ok, ali kod takvih situacija se treba zaurlat. To potakne suca da zasvira 52.

[uredio ginobili - 03. studenog 2019. u 15:05]
Dinko Bilich
Dinko Bilich
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.07.2012.
Poruka: 22.065
03. studenog 2019. u 17:26

crodevils je napisao/la:

Mene i dalje fascinira koliko ovdje ima odanih Hezonji.. 63  ovo ko ona priča o sinu koji je ušao u loše društvo i majci koja zna da joj sin više nije onaj mali dječarac, ali ga i dalje ga voli i voljet će ga ma kakav god da bio.. 

tako i ovdje.. i da više ne ulazi u igru do kraja sezone, opet će imati duplo više postova nego recimo Zubac ili Babo.. 

 

 

al sve to je dobro dok mu se ne počnu analizirati pokreti ruku, tijela, grimase lica, šta sve već ne.. no, možda se to već i dogodilo.. nisam u toku 

Vidi cijeli citat

pa ono,s obzirom na minutažu,statisiku i prije svega 1.četvrtinu kakvu je odradio, a u takoreć prime terminu(nedjelja rano jutro), ja sam (ne)ugodno iznenađen da se natukla tek 1 i žilet stranica, očekivah navalu i eksploziju euforije. 

Nisam pogledao utakmicu već sažetke pa ne bum komentiral,al što jest,jest,nikada niej bio u ovakvoj situaciji. Igra na Zapadu za ozbiljnu ekipu i otvara mu se jako bitna uloga, ako ovo usere,jbg.

wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
03. studenog 2019. u 22:40

Ako sada usere ja prelazim u Satko Nosonja sektu.

  • Najnovije
  • Najčitanije