Mario Hezonja

joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
03. studenog 2019. u 23:07

wogboy je napisao/la:

Ako sada usere ja prelazim u Satko Nosonja sektu.

Vidi cijeli citat


3648...To kao u Alan Fordu....., sve dok igra ovakvu obranu nema straha

my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
05. studenog 2019. u 05:38

Ne uzme otvorenu tricu vec dribling i stepback i onda zabije. Highlight polaganje na drugi obruc u kontri. 

baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.135
05. studenog 2019. u 07:06

Lopta te na kraju uvijek kazni.. Portland igra smece kosarku, obranu ne igraju, podcijenili ove klince, a klinci se napalili.. Uveo Hezonju zadnje tri minute, stavio dvije trice zaredom dok su lovili minus.. Kasno se sjetili igrati obranu..

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
05. studenog 2019. u 07:16

Mario je za europu vec neko vrijeme. Sto prije to prihvati bolje za njega. 

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.052
05. studenog 2019. u 07:17

evo opet...tebi nikad dosadno ponavljat, jelda?

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.052
05. studenog 2019. u 07:21

hezonja ove sezone ima sut za tri preko 40 posto.....tako da ne vidim razloga za povratak u europu....

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.182
05. studenog 2019. u 07:25

blackmamba24 je napisao/la:

Mario je za europu vec neko vrijeme. Sto prije to prihvati bolje za njega. 

Vidi cijeli citat

Ovo je jedan od glupljih postova sta sam procitao na sportnetu a dosta vremena provodim na nogometnom podforumu. 4

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2019.
Poruka: 408
05. studenog 2019. u 07:42

Collins out za sezonu, bit ce minuta 39

NS
NS
Mali dioničar
Pristupio: 24.01.2012.
Poruka: 9.821
05. studenog 2019. u 08:48

crabtree je napisao/la:

blackmamba24 je napisao/la:

Mario je za europu vec neko vrijeme. Sto prije to prihvati bolje za njega. 

Vidi cijeli citat

Ovo je jedan od glupljih postova sta sam procitao na sportnetu a dosta vremena provodim na nogometnom podforumu4

Vidi cijeli citat


onda je to bas hrabra izjava 47

Vratite Lea i Pota.
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
05. studenog 2019. u 09:02

Uspio pogledatii to uživo, nešto ranije ustao da završim oko posla pa gledao tekmu. Uglavnom Hez još jedna dobra utakmica vidim i po komentarima da se hvali njega Lilya i Simonsa kao i Whitesidea. Ovo je baš trenerova izgubljena utakmica, mislim da je prerano vratio Hooda u povratku od ozljede i ovaj je dosada igrao jako dobro, ali evo večeras 1-8,kada se na to doda Bazeova katastrofalna forma kao i CJ-ov tunel vision i pokušaj traženja forme nije ni moglo drugačije završiti.

Koncepcijski pitanje je do kada će trener igrati ovo sa Toliverom, očito je da tu leži problem, mada on ne igra mnogo, ali kada igra u problemu su. U Heza ima povjerenje i drži ga kao igrača koji mora voditi odbranu i skok druge petorke no ako nastave sa porazima mislim da Hez uskače u 5, a Skai bi morao dobiti onda značajnije minute jer ovo sa Toliverom ne liči zaista ni na što. Veliki problem im je ozljeda Collinsa i Nurkića tako da će biti hvatanja play offa.

Hez s druge strane pored jako dobre obrane lagano diže napad to se pogotovo ogleda po procentu šut za 3 poena što je ključ i ako uspije to zadržati na 40% to će biti odlična vijest, skakački je već digao brojke, minutažu ima, našao je svoje mjesto i polako može uzimati i neke ovlasti. U ovakvoj formi uzeti samo 6 šuteva je za njega premalo treba težiti barem prema brojci 10 šuteva po utakmici. Uglavnom najbitnije poslije Lillarda igra najkonstantnije i Hood je bio ispred njega ali ozljeda ga poremetila. 

[uredio joke1505 - 05. studenog 2019. u 09:08]
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
  • Najnovije
  • Najčitanije