Uspio pogledatii to uživo, nešto ranije ustao da završim oko posla pa gledao tekmu. Uglavnom Hez još jedna dobra utakmica vidim i po komentarima da se hvali njega Lilya i Simonsa kao i Whitesidea. Ovo je baš trenerova izgubljena utakmica, mislim da je prerano vratio Hooda u povratku od ozljede i ovaj je dosada igrao jako dobro, ali evo večeras 1-8,kada se na to doda Bazeova katastrofalna forma kao i CJ-ov tunel vision i pokušaj traženja forme nije ni moglo drugačije završiti.
Koncepcijski pitanje je do kada će trener igrati ovo sa Toliverom, očito je da tu leži problem, mada on ne igra mnogo, ali kada igra u problemu su. U Heza ima povjerenje i drži ga kao igrača koji mora voditi odbranu i skok druge petorke no ako nastave sa porazima mislim da Hez uskače u 5, a Skai bi morao dobiti onda značajnije minute jer ovo sa Toliverom ne liči zaista ni na što. Veliki problem im je ozljeda Collinsa i Nurkića tako da će biti hvatanja play offa.
Hez s druge strane pored jako dobre obrane lagano diže napad to se pogotovo ogleda po procentu šut za 3 poena što je ključ i ako uspije to zadržati na 40% to će biti odlična vijest, skakački je već digao brojke, minutažu ima, našao je svoje mjesto i polako može uzimati i neke ovlasti. U ovakvoj formi uzeti samo 6 šuteva je za njega premalo treba težiti barem prema brojci 10 šuteva po utakmici. Uglavnom najbitnije poslije Lillarda igra najkonstantnije i Hood je bio ispred njega ali ozljeda ga poremetila.
[uredio joke1505 - 05. studenog 2019. u 09:08]