roberto2 je napisao/la:
replicant je napisao/la:
malo mi je mucno u zelucu oko toga kako Doc djeli minute na C.... ja ne znam sta bi Zu trebo napravit da dobije minute u 4Q
Vidi cijeli citat
Dvadeset je plafon izgleda, ubijao Whitesidea i u napadu i u obranu, bio odlican u svakom pogledu i dobio 19.57. Ovo sto on do sad izvlaci u tih svojih 15-17 min po utakmici je apsolutni maksimum, igra skoro pa savrseno.
Vidi cijeli citat
Ma ljudi, dobro je, igra konstantno u timu koji je contender, odlično koristi dobivene minute, odlično se slaže sa Kawhijem i ne manje važno, ovako se neće previše potrošiti kroz sezonu i play-off (imamo neke kvalifikacije ovo ljeto, ne?
)
A za Heza, ako ništa, ukrao je loptu Kawhiju i tako ,,osvetio'' Bojana. 