Mario Hezonja

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
08. studenog 2019. u 06:43

7777771167

1-8 fg....konacno

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
08. studenog 2019. u 06:43

satko1 je napisao/la:

Da može nešto pogoditi...

Vidi cijeli citat

pogodit nemoze ..al zakucat moze....

muggsy1
muggsy1
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.05.2019.
Poruka: 1.550
08. studenog 2019. u 06:55

Kako mu je Lou sprasio tricu u facu, strasno. 

Ali ne moze se tu nesto puno napraviti ako cemo iskreno, Lou je mašina.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2015.
Poruka: 1.928
08. studenog 2019. u 06:56

Zubac 15 poena, 13 skokova i 2 blokade uz ODLICNU igru i u napadu i u obrani (Ubio Whitesidea, ovaj nabio statistiku sad na kraju na Harrellu), daleko najbolji igrac na parketu dok je igrao i kladim se sam sa sobom ulazeci na forum da ce Hezonjina tema biti aktivna, a da njegova nece :D

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
08. studenog 2019. u 07:00

malo mi je mucno u zelucu  oko toga kako Doc djeli minute na C.... ja ne znam sta bi Zu trebo napravit da dobije minute u 4Q

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2015.
Poruka: 1.928
08. studenog 2019. u 07:01

replicant je napisao/la:

malo mi je mucno u zelucu  oko toga kako Doc djeli minute na C.... ja ne znam sta bi Zu trebo napravit da dobije minute u 4Q

Vidi cijeli citat


Dvadeset je plafon izgleda, ubijao Whitesidea i u napadu i u obranu, bio odlican u svakom pogledu i dobio 19.57. Ovo sto on do sad izvlaci u tih svojih 15-17 min po utakmici je apsolutni maksimum, igra skoro pa savrseno.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.11.2019.
Poruka: 408
08. studenog 2019. u 09:13

The Dream
The Dream
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.07.2016.
Poruka: 1.995
08. studenog 2019. u 11:16

roberto2 je napisao/la:

replicant je napisao/la:

malo mi je mucno u zelucu  oko toga kako Doc djeli minute na C.... ja ne znam sta bi Zu trebo napravit da dobije minute u 4Q

Vidi cijeli citat


Dvadeset je plafon izgleda, ubijao Whitesidea i u napadu i u obranu, bio odlican u svakom pogledu i dobio 19.57. Ovo sto on do sad izvlaci u tih svojih 15-17 min po utakmici je apsolutni maksimum, igra skoro pa savrseno.

Vidi cijeli citat


Ma ljudi, dobro je, igra konstantno u timu koji je contender, odlično koristi dobivene minute, odlično se slaže sa Kawhijem i ne manje važno, ovako se neće previše potrošiti kroz sezonu i play-off (imamo neke kvalifikacije ovo ljeto, ne? 2)

A za Heza, ako ništa, ukrao je loptu Kawhiju i tako ,,osvetio'' Bojana. 4

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.01.2014.
Poruka: 11.182
08. studenog 2019. u 11:47

Opet ga je trener koristio u završnici bez obzira na očajan šut i brain fartove u 4/4, svakako dobar znak. A i nije djelovao snužden kao inače kad ima raspad večer poput sinoćnje. Šteta one trice Lou Willa preko njega, neobranjivo. Da je promašio bilo bi uzbudljivo da samog kraja

replicant
replicant
Mali dioničar
Pristupio: 26.10.2017.
Poruka: 9.048
09. studenog 2019. u 04:57

jucer i danas 1-13 fg