Ima netko dobar stream? :)
Vidi cijeli citat

al da ljudi nemaju jednu izradjenu akciju,,,uzas od basketa,,,,
Poruka: 520
Dobra obrana, u napadu lopte ni za lijek, koš je pao iz kontre. Startna petorka u kojoj su Dedmon i Fournier prepustili mjesta Vučeviću i Hezonji vratila utakmicu u egal. Fournier iz igre 1-7, sa dvije popooijene blokade a sve to za manje vremena u igri od Maria. Je li problem u Mariovoj nenametljivosti ili ulozi vodonoše?
joe2
joe2
07. travnja 2016. u 01:39
problem je celavac na klupi magica,,,,
Poruka: 520
07. travnja 2016. u 01:56
Istina, ali evo mene veseli npr. današnji razvoj situacije - 14 minuta u komadu, dobrim dijelom zato što je igrao, barem isprve, odličnu obranu. S druge strane Fournier je presmiješan - toliko toga uzima a danas mu posebno ne ide pa je skoro mučno ga gledati. Mario u obrani postaje sila. Bez obzira na neke sitne greške koje su itekako razumljive on je stvarno naučio igrati strašnu obranu.Samo na račun toga bi meni igrao više. A opet, pitanje je bili je igrao tako da mu trener ne reagira kako reagira na greške u obrani.

Sve u svemu, u 14 min. je jedan koš ispod prosjeka svojih statističkih kolona, nije loše.
Samo da se oslobodi, da mu lopta počme dolaziti, igra momčadi će se slagati oko njega u budućnosti.
Papa Bear
Papa Bear
Dokazano ovisan
Pristupio: 27.07.2008.
Poruka: 16.089
07. travnja 2016. u 02:14

Manjak ovlasti u napadu je problem, a ključan razlog tome je trener Skiles koji te ovlasti i raspoređuje.

Žalosna je činjenica kako je Top 5 pick morao proživjeti sezonu u tretmanu kao da je biran van Lotterya samo zbog idiota od trenera koji ne želi forsirati igrače koji će biti nosioci franšize u sljedećih 10 godina (Gordon, Hezonja).

Kada se samo vidi kakav tretman primjerice imaju Towns, Wiggins i Lavine u Minnesoti, ili Mudiay i Jokić u Denveru, te se usporedi sa "tretmanom" Hezonje i Gordona u Orlandu, mislim da je onda svima jasno o čemu pričam.

07. travnja 2016. u 02:55
sedam blokada u zadnjih 12 nastupa.... nije lose za sg/sf bijelog rukija sa malom minutazom....
07. travnja 2016. u 03:21
i jos jednom ovaj francuski proljev nije uspio ispast heroj na kraju...pa kolko ce on prilika za to dobit....kad ce ss shvatit da decko nije kapacitet za takvu ulogu....
baloncesto
baloncesto
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.02.2016.
Poruka: 1.138
07. travnja 2016. u 03:45
Mali proslavio Reggie Bullocka.. I dalje se muci u obrani kad mora trcati i probijati se kroz blokove.. Prvih par minuta je igrao solidnu obranu, onda je kasnije krenulo, zaspao u bloku iz auta, popusio tricu kad je stajao prenisko na strani pomoci itd itd.. U napadu korektan, par asista za smitha, dva suta pogodjena..

Highlight veeceri, na -3 I 14 sek do kraja celavi ne zove time out vec na -4, 4 sek do kraja..

Vucevic tragikomedija od igraca, badava dobra napadacka igra kad preko njega padne vise nego sto zabije..

Oladipo ima nekih mentalnih problema, ona pogodjena cigla 2min prije kraja moze uzeti samo umno poremecena osoba..

Forsier usprkos svojim limitima fizickim, ide dosta okomito nankos, dobar prvi korak kad izlazi iz blokova i Mario moze uciti od njega neke stvari.. U obrani protivnicke SF moze cuvati samo u SF filmovima..