Mario Hezonja

wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
28. studenog 2016. u 01:47
A Vogel ko nas Asa na OI, rotira 8 igracha
baja1234
baja1234
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2013.
Poruka: 917
28. studenog 2016. u 01:47
Swagzim je napisao/la:
Da, Vogel dosta eskperimentira u pokusajima pronalaska "dobitne" rotacije. Biti ce tu trejdova za dva-tri mjeseca kada neke stvari postanu jasnije.
Vidi cijeli citat



Tu je manje više sve jasno, samo u Vogelovoj glavi nije ništa jasno. Nemojte sad samo on je dobar stručnjak bla, bla.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 01:51
Pa ima respektabilnu karijeru zasad. Igrao finale istoka te imao najbolji omjer u konferenciji. George se pod njegovom paskom razvio u superstara, a Stephenson pruzao odlicne igre. Ne moze ga se otpisati na temelju 15ak utakmica Magica koji je vec sezonama pogubljen.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
28. studenog 2016. u 01:55
wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
28. studenog 2016. u 01:58
Vogel sigurno radi dobru stvar za ORL. To sto je to lose za Marija je druga prica.
Ocekujem da u narednih par mjeseci uspije da nadje dobitnu kombinaciju i naprave finu seriju.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 02:08
Svakako je pozitivno sto igraju vrlo dobru obranu. Cini mi se da je ovo prvi put u dosta zadnjih utakmica da im je netko zabio 100 poena.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.06.2015.
Poruka: 570
28. studenog 2016. u 02:11
wogboy je napisao/la:
Vogel sigurno radi dobru stvar za ORL. To sto je to lose za Marija je druga prica.
Ocekujem da u narednih par mjeseci uspije da nadje dobitnu kombinaciju i naprave finu seriju.
Vidi cijeli citat


Sarkazam?

Samo je pitanje sta tocno on moze vise kombinirat? Covjek danas igra s 8 igrac , a od toga Gordon 0/11 i Watson 0/6...  

Od 3 mlada igrac koja su ostavili 2 pocinju s klupe, a jedan nije u rotaciji...
wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
28. studenog 2016. u 02:14
Suvise je dobar trener da bi radio takve stvari bez nekog cilja.
baja1234
baja1234
Željan dokazivanja
Pristupio: 22.05.2013.
Poruka: 917
28. studenog 2016. u 02:15
Swagzim je napisao/la:
Svakako je pozitivno sto igraju vrlo dobru obranu. Cini mi se da je ovo prvi put u dosta zadnjih utakmica da im je netko zabio 100 poena.
Vidi cijeli citat



Da, samo što čini mi se imaju drugi najgori napad u ligi
wogboy
wogboy
Željan dokazivanja
Pristupio: 03.09.2010.
Poruka: 846
28. studenog 2016. u 02:20
Jos jedan poraz ORL bez Heza
  • Najnovije
  • Najčitanije