Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 15:06
tenis_fan je napisao/la:
Swagzim je napisao/la:
Kajser je napisao/la:
Vogel ocito da trazi igru, trazi petorku, luta kao brod bez kormilara.
Da, tu GM ima ponajvecu odgovornost zbog igraca koji su na raspolaganju u rosteru, ali pobogu pa ne moze Fournier biti opcija br.1. Njega bolu ku.rac , potpisao ugovor od 80 mil, i sad nabija samu statistiku.
Tu i Vogel ima veliku krivicu
Vidi cijeli citat


A tko je trenutno spremniji biti opcija broj 1 od Fourniera? Eventualno Vucevic, ali ni njime ovdasnji forumasi bas nisu zadovoljni. Primjetio sam trend da se pljuje po svim igracima koji uzimaju minute/lopte Hrvatima u NBA. Treba jednostavno prihvatiti cinjenicu da je Mario trenutno znatno losiji igrac od Fourniera i da ga danas vjerojatno niti jedan ozbiljan trener ne bi pretpostavio Francuzu. 

Vidi cijeli citat


Već sam ti pokazao da to nije tako s onim statistikama u kojima se lijepo vidi da momčad s Hezonjom na terenu igra bolje za razliku od Fourniera pošto momčad igra bolje kada je on na klupi.
Vidi cijeli citat


Ocito si me pomijesao s nekim.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 15:07
schizophrenic je napisao/la:
Swagzim je napisao/la:
schizophrenic je napisao/la:
3-28 vs. .308
Vidi cijeli citat


Jedna utakmica.

Vidi cijeli citat

ne to je odgovor na moje pitanje sta je dobio vogel sa SF pozicije u zadnje tri tekme vs. HEZONJA
Vidi cijeli citat


Sta dobije od Hezonje kada igra?
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 15:08
tenis_fan je napisao/la:
Ti si Potapenko stvarno besramno biće. Dva si mjeseca kmečao kako skalice uništava Hajdukovu temu,tu najbolju temu na forumu,pisao žalopojke,pričao kako će se raspadom Hajdukove teme raspasti i forum i da se ti zalažeš za dobro svih forumaša bez obzira na različita mišljenja,a sada redovito dolaziš podjebavati i rugati se ovim malo nadobudnima kraj tolike hrpe bolesnika.

Imaš ljude koji rade po nekoliko profila i ostaju budni do 3-4 ujutro samo da bi mogli srati po Hezonji. Onda imaš ovog igualu za kojeg bi čovjek pomislio da je trol,ali onda shvatiš da se nije uspio ni nazvati kako spada i stvari odmah postaju jasnije. Usput vidiš njegovo shvaćanje situacije i shvatiš da je čudo ako je uspio završiti osnovnu.

On ni ne gleda utakmice,a redovito svima pametuje. Koristi neku stvar za argument,a kada to okreneš protiv njega onda te napadne da pričaš gluposti. Čovjek jednostavno postaje gluplji čitanjem svakog njegovog posta. Netko napiše da Hezonja loše šutira,ali ne pomaže ni to kaj često dobije loptu u zadnjim sekundama,a ovaj napiše da se ne može reći da Hezonja zato loše šutira. To nitko na svijetu osim njega nije tako shvatio. Kaj reći,stvarno je "poseban".

Ima još sličnih da dalje ne nabrajam,ali poanta je da ti nakon toliko kmečanja zbog uništavanja Hajdukove teme od strane par bolesnika dolaziš na najgoru temu na forumu i ismijavaš normalne ljude koji su malo nerealni i neke stvari napišu u afektu u 3 u noći kraj ljudi koji su vrlo slični onima čije si baniranje tražio.
Vidi cijeli citat


Tema je Mario Hezonja, a ne Iguala, zanimljivo je koliko oni koji se žale na trolove vole skretati s teme i raspravu pretvarati u osobno prepucavanje. I tek da napomenem, Iguodalu je davno, dok se još ti nisi ni rodio, tako zvao Slavko Cvitković.
[uredio iguala - 28. studenog 2016. u 15:10]
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
28. studenog 2016. u 15:10
Ništa, jer ne igra, osim ako sporadičnih 5,7 ili 8 minuta s intermezzom od po par dnp-cd ne znači da netko "igra".
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.08.2016.
Poruka: 2.677
28. studenog 2016. u 15:11
pa dosad nije dobivao puno i zato Hezonja kaznjen i to bome drakonski... sad je vrijeme da neki drugi malo dobiju po prstima..a samim time i da se ponovo proba sa Hezonjom
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2015.
Poruka: 1.612
28. studenog 2016. u 15:13
Swagzim je napisao/la:

Ocito si me pomijesao s nekim.

Vidi cijeli citat


Haha,mislio sam da si dovoljno glup pa ćeš se uhvatiti,ali ipak nisi. Uglavnom ljudi,ovo vam je Mumija ili Phenomenon. Znam to zato kaj sam ja taj koji je skužio da se radi o istoj osobi,a siguran sam i da je ovo još jedan njegov profil. Vratio se malo pametniji pa nije istovremeno registrirao 2 profila i malo je promijenio stil pisanja kao i činjenicu da ne piše samo na Hezonjinoj temi,ali je svejedno očito da se radi o istoj osobi čak i u slučaju da je promijenio IP adresu. Ako moderatori ne nađu dovoljno dokaza da ga baniraju samo ga ignorirajte,baš svaki njegov post pa neka slobodno piše sam sa sobom ako mu to čini zadovoljstvo.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2015.
Poruka: 1.612
28. studenog 2016. u 15:17
iguala je napisao/la:

Tema je Mario Hezonja, a ne Iguala, zanimljivo je koliko oni koji se žale na trolove vole skretati s teme i raspravu pretvarati u osobno prepucavanje. I tek da napomenem, Iguodalu je davno, dok se još ti nisi ni rodio, tako zvao Slavko Cvitković.
Vidi cijeli citat


Stvar je u tome da takvi kao ti uništavaju temu pa je potrebno par puta otići u off topic da bi se kvaliteta rasprave u konačnici poboljšala. Ti je uništavaš sa svojim priglupim postovima,izvlačenjem iz konteksta samo da bi se s nekim svađao i činjenicom da koristiš određene argumente,a napadaš druge kada iste argumente okrenu protiv tebe. To nije ni za razinu indexa i zato treba upozoriti na takve poput tebe.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 15:36
tenis_fan je napisao/la:


Stvar je u tome da takvi kao ti uništavaju temu pa je potrebno par puta otići u off topic da bi se kvaliteta rasprave u konačnici poboljšala. Ti je uništavaš sa svojim priglupim postovima,izvlačenjem iz konteksta samo da bi se s nekim svađao i činjenicom da koristiš određene argumente,a napadaš druge kada iste argumente okrenu protiv tebe. To nije ni za razinu indexa i zato treba upozoriti na takve poput tebe.
Vidi cijeli citat


Logirao si se na forum, na temi je vođena kakva-takva rasprava, a ti si optužio Swagzima da je klon i napisao mu da je glup, napisao kilometarski post o meni i o tome kako sam glup i još imaš obraza nekoga optužiti da vrijeđa dok nema argumente.  Dakle, kad se ne slažeš s upisima, ti odlučiš vrijeđati sve članove kako bi poboljšao raspravu? Zanimljivo.
Jotojoto
Jotojoto
Dokazano ovisan
Pristupio: 13.06.2011.
Poruka: 18.075
28. studenog 2016. u 15:42
Vogel se našao u neizglednoj situaciji. Priča s kojom su ga "kupili" vjerojatno je bila - potentni "young core", prostor na capu, klima, porezne olakšice...

Međutim - a dopustite da se varam jer nisam gledao previše cijelih utakmica - da je gm draftirao (odnosno u slučaju Paytona pribavio tradeom) igrače na temelju nekakvog wow faktora.

Gordon je elitni fizikalac, samo što izgleda da osim fizike tu nema previše košarke i da bi mogao biti zapamćen po nastupima na dunk contestu i ništa više. Ove godine je konačno trebao dobiti priliku, ali ne na krivoj poziciji.

Payton se izdvaja jedino frizurom, da se ošiša vjerojatno bi izgledao neprimjetan u moru prosječnih igrača; ako je netko od mladih dobio priliku, to je bio on.

Mario, a njega izdvajam jer je njegov topic, možda najmanje pati od nedostatka košarkaših oruđa od sve trojice. Vrlo dobre fizikalije i atletizam, uparen sa finom mehanikom šuta, plus osebujan karakter. Loša strana je nedostatak vještine baratanja loptom i držanja (previsok stav) i ...osebujan karakter. Enigma su njegova loša izdanja u predsezoni, kao i odluka o mijenjanju nečeg dobrog (mehanika, jelte) i sada je de facto nigdje.

Točno je da je teško paralelno razvijati više mladih igrača (pogotovo ako nisu top prospecti) i ganjati rezultat u isto vrijeme. Vogel sada mijesi pitu (da parafraziram jednog forumaša) od igrača koji su trebali služiti kao potpora mladim igračima, a ne kao nositelji igre i ugoditi i vlasnicima koji hoće rezultat i gm koji brani svoju viziju ekipiranja (barem putem drafta). Djeluje kao nemoguća misija, ali bez Toma Cruisea i, čini se da bi Vogelu brzo moglo dojaditi, ali ne zbog Marija (da parafraziram drugog forumaša koji je uzeo plaćeni dopust).

Da nije naš igrač tamo, ovo bi bila franšiza koju bi moglo biti zanimljivo pratiti kao dio nekog putujućeg "vjerovali ili ne" reality show programa. Pitanje je kokliko će tener ustrajati na ovom novom lineupu. Sumnjjam da Hezonja može nešto profitirati od ubacivanja u petorku/povećanja minute, pa čak i da počne pogađati šuteve, jer Orlando nema nikakvu igru. Trade kao mogućnost za "restart", a onima koji ostanu neka Nebesa pomognu.
[uredio Jotojoto - 28. studenog 2016. u 15:45]
obećao sam adminu da ću biti dobar
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.11.2016.
Poruka: 2
28. studenog 2016. u 15:43
Zašto ovdje uopće dolaze ljudi koji ne navijaju za Marija? Meni neshvatljivo.

Bez obzira na sve nema potrebe za nazivanje ljudi pogrdnim imenima i vrijeđanja kao što radi tenis fan.
Nedostatak kućnog odgoja. To nam nije potrebno na forumu.

p.s. Anketa je i dalje otvorena, glasajte, potreban je reprezentativniji uzorak. http://www.strawpoll.me/11751995
  • Najnovije
  • Najčitanije