Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 16:21
Swagzim je napisao/la:

Ovo je zadnji put da cu odgovoriti na ove optuzbe. Nemam nikakve veze sa navedenim clanovima niti sa bilo kome drugim. Ti se slobodno igraj detektiva koliko god hoces, ali se drzi teme i ne budi nekulturan.

Vidi cijeli citat


Ja sam na trenutak pomislio i da se obratim moderatoru, ali bojim se da bi se jadničak u slučaju sankcija još danas zapalio.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 16:29
DarioMa je napisao/la:
Zašto ovdje uopće dolaze ljudi koji ne navijaju za Marija? Meni neshvatljivo.

Bez obzira na sve nema potrebe za nazivanje ljudi pogrdnim imenima i vrijeđanja kao što radi tenis fan.
Nedostatak kućnog odgoja. To nam nije potrebno na forumu.

p.s. Anketa je i dalje otvorena, glasajte, potreban je reprezentativniji uzorak. http://www.strawpoll.me/11751995
Vidi cijeli citat


Vjerujem da svi navijamo za Marija i da zelimo da se razvije sto boljeg igraca. Medutim, tema je tu da se raspravlja i ne vidim zasto se ne bi napisalo da je lose odigrao ako je to slucaj.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.11.2016.
Poruka: 91
28. studenog 2016. u 16:37
iguala je napisao/la:
Swagzim je napisao/la:

Ovo je zadnji put da cu odgovoriti na ove optuzbe. Nemam nikakve veze sa navedenim clanovima niti sa bilo kome drugim. Ti se slobodno igraj detektiva koliko god hoces, ali se drzi teme i ne budi nekulturan.

Vidi cijeli citat


Ja sam na trenutak pomislio i da se obratim moderatoru, ali bojim se da bi se jadničak u slučaju sankcija još danas zapalio.
Vidi cijeli citat


Normalno se i konstruktivno raspravljalo dok on nije dosao dici razinu rasprave nazivajuci ljude glupanima i optuzujuci ih da su klonovi. Mozda je jos uvijek rastrojen radi Davis Cupa pa mu treba oprostiti i ne ukljucivati moderatore u ovo.
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
28. studenog 2016. u 16:39
tenis_fan je napisao/la:
iguala je napisao/la:

Logirao si se na forum, na temi je vođena kakva-takva rasprava, a ti si optužio Swagzima da je klon i napisao mu da je glup, napisao kilometarski post o meni i o tome kako sam glup i još imaš obraza nekoga optužiti da vrijeđa dok nema argumente.  Dakle, kad se ne slažeš s upisima, ti odlučiš vrijeđati sve članove kako bi poboljšao raspravu? Zanimljivo.
Vidi cijeli citat


On je klon i tu sam 100% siguran,a svaka rasprava je bolja od one koju ti vodiš. Ako netko napiše da usprkos lošem Hezonjinom šutu ne pomaže činjenica da loptu često dobiva u zadnjim sekundama,a ti shvatiš da taj želi reći da Hezonja samo zbog toga loše šutira onda tu nema pomoći. Kakvog smisla ima raspravljati s tobom ako izmišljaš da je Hezonja popravljao brojke u garbage time ili kažeš da je takav i takav zato kaj je to rekao jedan forumaš,a kada netko citira mišljenje 10 forumaša onda kažeš da su to napisali hrvatski forumaši. Ima još puno takvih primjera.

Kakvog pak smisla ima činjenica da ne gledaš tekme,a tvrdiš da netko igra dobru obranu jer je visoko draftiran zbog obrambenog potencijala. To je kao da ja kažem da Hezonja trenutno ne šutira loše jer je između ostalog visoko izabran na draftu zbog šuterskog potencijala. Uostalom,već sam ti to objašnjavao,a ti opet po svojem i zato ljudi poput tebe uništavaju raspravu. Možeš ti pisati kaj god hoćeš o Hezonji,ali onda se drži svojih riječi i argumenata,a ne da konstantno mijenjaš kriterije kako ti paše. To je glavni problem uz činjenicu da svaki dan napišeš 20-ak postova na ovoj temi od kojih nijedan nema nikakvog smisla.
Vidi cijeli citat



naravno da je,kao sto sam ja bio i govorio od prvog dana za onog mumiju...pa je udaljen s foruma

a ovaj iguala je glavni cirkusant na nba temama zbog kojeg vise niti dolazim, niti ista citam...
nit sam citao gore raspravu niti ista..ali ovo ako je napisao da je hezonja pumpao brojke u garbage time vidi se koliko je gledao utakmice
hezonja si je u 90% slucaja ove sezone podebljao loše šuterske prosjeke upravo u tom garbage time-u kad je šutirao bezveze kao indijanac i fulao po 6-7 šuteva zaredom...
allen
allen
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 29.08.2006.
Poruka: 56.783
28. studenog 2016. u 16:46
dosli navedeni pacijenti online..i odmah 10 minusa 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 16:49
allen je napisao/la:



naravno da je,kao sto sam ja bio i govorio od prvog dana za onog mumiju...pa je udaljen s foruma

a ovaj iguala je glavni cirkusant na nba temama zbog kojeg vise niti dolazim, niti ista citam...
nit sam citao gore raspravu niti ista..ali ovo ako je napisao da je hezonja pumpao brojke u garbage time vidi se koliko je gledao utakmice
hezonja si je u 90% slucaja ove sezone podebljao loše šuterske prosjeke upravo u tom garbage time-u kad je šutirao bezveze kao indijanac i fulao po 6-7 šuteva zaredom...
Vidi cijeli citat


To je stvarno velika šteta i iskreno mi je žao zbog toga.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 07.07.2015.
Poruka: 2.360
28. studenog 2016. u 16:49
allen je napisao/la:
dosli navedeni pacijenti online..i odmah 10 minusa 
Vidi cijeli citat


da, zanimljivo da je mumija koji nikako nije swagzim upravo online haha kakav pacijent
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 31.05.2012.
Poruka: 665
28. studenog 2016. u 16:50
Dobro, sad kad ste si digli nivo rasprave natrag na standardni nivo, ja se mogu do sljedeće tekme pokupit s ove teme. 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2015.
Poruka: 1.612
28. studenog 2016. u 16:52
allen je napisao/la:
dosli navedeni pacijenti online..i odmah 10 minusa 
Vidi cijeli citat


Ma ne brini. Jedan je već dobio ban neko vrijeme,a drugi zauvijek zato kaj je imao 2 profila pa sada misli da je pametan i da će nekoga isprovocirati iako je baš zbog svoje inteligencije popio ban.   Kao što sam već rekao,treba ih ignorirati,pogotovo Swagzima jer mu je ovo u najboljem slučaju 3. profil i kraj priče.
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.627
28. studenog 2016. u 16:53
U moru klaunova na ovoj temi, iguala i mumija su najveći.
  • Najnovije
  • Najčitanije