Gledao sam kombinirano s Philom, ali sam otpratio sve što je odigrao Mario.
Obrambeno je solidan, ali još mu se dogodi da ne probije blok i pogubi se, ali manje nego ostalim igračima Tragica.
U napadu je prvu tricu uzeo nakon par sekundi napada i za tavke stvari bi ga i ja naribao. Ostalo mu ne zamjeram. Vidi se da je nesiguran i da mu fali igre i slobode, da se oslobodi toga da će mu se svaki potez gledati kroz povećalo. Vođenje lopte MORA poboljšat. Za europske prilike je to solidno, ali u nba su klasu bolji igrači protiv kojih moraš igrat.
A Boston je bio sjajan. Totalno su ih razmontirali. Igraju sjajno, visoki igrači napadaju licem prema košu i dobivaju prave dubinske lopte u pravom trenutku, Brown je sjajan, o Thomasu ne treba trošiti riječi, Smart asistira...
Ako u Orlandu žele iz ovog tamburanja izvući jednu pozitivnu stvar, to bi bilo Hezonjinih 5 asista na Biyomba. Očito da njih dvoje dobro komuniciraju i Mario ga dobro koristi na picku. A to se vidjelo i na prošlim utakmicama, tako da ovo sinoć nije slučajno. Na tome trebaju raditi i koristiti to češće.
Što se Rudeža tiče, on je šajbao trice ko lud, u obrani se trudio, ali i on par puta izvisio pod košem.
A kad dođu zadnje sekunde, onda dodaju Hezonji, jer on jedini ne žali opucat i pokvarit si statistiku. Ova zadnja mu je ušla, pa ajde.
[uredio ginobili - 28. siječnja 2017. u 13:04]