Mario Hezonja

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.06.2014.
Poruka: 1.119
30. siječnja 2017. u 02:46
ginobili je napisao/la:
cesari je napisao/la:
hezonji nisu davali šanse ni u zagrebu ni u barceloni ni u orlandu oba trenera...zar vama zaista ništa te činjenice ne govore?
Vidi cijeli citat


Vidim da su ti za Barcelonu i Skilesa odgovorili.
Ali Zagreb je napustio kao 17godišnjak???
O kakvom nedavanju šanse tamo pričaš.


Vidi cijeli citat


pratim ovaj forum već godinama i znam što je većina forumaša i kad pisala o pojedinim igračima...

kad je bio u zagrebu svi su pisali da mu se ne daje dovoljno šanse da je kriv trener, otišao u barcelonu ista priča, otišao u orlando lani ista priča, ove godine ista priča. 4 trenera je promijenio i uvijek isti problem, na treninzima fantastičan, na utakmicama ne baš tako dobar.

vi i dalje ne vidite logički gdje je tu problem? jeste li ikad ozbiljnije trenirali bilo koji sport pa shvatili koja je razlika između treninga i utakmica? znate li da na treninzima federer nije ni blizu najbolji igrač, a kad dođu mečevi potpuno druga stvar?
[uredio cesari - 30. siječnja 2017. u 02:46]
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
30. siječnja 2017. u 07:09
Stvarno ako sve ovo psihički izdrži skidam mu kapu, Hezonja jednostavno ne postoji logično objašnjenje koliko god se trudili nekada pronaći ga za ovakav tretman, kao što netko napisa iskreno se nadam da on ide dalje, jer ostanak kod Vogela je ogromna šteta i nisam siguran da tim ostankom neće biti "ucjenjen" s ne igranjem ta reprezentaciju
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
prekro
prekro
Mali dioničar
Pristupio: 14.01.2010.
Poruka: 5.575
30. siječnja 2017. u 07:45
smijurija...

ovakav tretman je koliko-toliko razumljiv samo ako je Mario bezobrazno govno koje ne sluša i vrijeđa trenera, a u slobodno vrijeme puši travu, pije i ševi sve živo

neću stavit ruku u vatru, a također ne bi želio ispast rasista...ali ovaj opis mi puuuuuuno viš slići nekom geto-amerikancu (kakvih je pun NBA) nego europljaninu...ali čak i takvi geto-momci, sa svojim pištoljima, kurabama i maricom...čak i oni uredno dobivaju prilike u ovoj ligi (i da, prangijaju bjesomučno, sebični su, ispadaju u obrani)

ali Hez ne...njemu nije dozvoljeno imati ni težak karakter, nije dozvoljeno slučajno ispalit kakav nerezonski šut (kriste, šuter uzme nerezonsku tricu - ajmeeee, ruše se temelji lige, ruši se ingeniozan game plan trenera), nije dozvoljeno zapet u bloku, nije dozvoljeno popušit 1 na 1

Mario, jebi im mater...zajebavaj i maltretiraj po klubu sve što stigneš...lovu ionako zarađuješ...pa nek te se riješe kako znaju i umiju! ako ti daju koju minutu...PRANGIJAAAAAJ!

joooj, kako bi ja bio kontraproduktivan u ovakvoj situaciji...Frenky The Coach me uvede, a ja prvi napad (ne, ne - ne bi ostao u kutu) dolazim po loptu i odma BUM - fadeaway trica iz okreta van balansa preko ruke :)))))...uđe ili ne, samo ladan pogled prema treneru i lagani jogging u obranu...

ako se frajer zajebe, pa me slučajno ne izvadi odmah...u narednom napadu evo me opet...BUUUM! hehehe...nakon toga se više ne bi zajebo da me uvodi u igru :)))

P.S. ako se osjećaš loše, dođeš doma i provjeriš stanje računa...opaaaa, nova plata sjela, novih pola milje dolara! life is goooood
Putreni
Putreni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2016.
Poruka: 1.184
30. siječnja 2017. u 09:24
Opet na rekalibriranju?

To mu je zbog one Panathinaikos slike.
joke1505
joke1505
Mali dioničar
Pristupio: 20.01.2004.
Poruka: 7.539
30. siječnja 2017. u 09:36
Nije se lako iz ovoga izvuči, on pod svaku cijenu mora tražiti trade, dosta dugo e šutio i nije davao izjave i cijenio sam ga zbog toga, no sada nema više ni jednog valjanog razloga da i javno ne pokaže nezadovoljstvo i da traži odlazak.
my favorite:Nash,Wade,Ginobili,Nowitzki,Duncan
basketlife2323
basketlife2323
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.12.2016.
Poruka: 957
30. siječnja 2017. u 09:50
Trade pod hitno.

Ako ide negdje a ne može se izboriti nek sjedi na klupi ali makar nek sjedi radi boljih i s nekom logikom a na da CJ Watson popravi  score s 18-30  na 19-30..

20 min u drugoj petorci s mogućnošću da ispuca 5-10 šuteva bez posljedica da će biti prikovan za klupu sljedeću tekmu.
Uz odgovornu obranu.
Vjerujem da to u kontinuitetu treba dobiti.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 04.07.2016.
Poruka: 215
30. siječnja 2017. u 09:58
cesari je napisao/la:
ginobili je napisao/la:
cesari je napisao/la:
hezonji nisu davali šanse ni u zagrebu ni u barceloni ni u orlandu oba trenera...zar vama zaista ništa te činjenice ne govore?
Vidi cijeli citat


Vidim da su ti za Barcelonu i Skilesa odgovorili.
Ali Zagreb je napustio kao 17godišnjak???
O kakvom nedavanju šanse tamo pričaš.


Vidi cijeli citat


pratim ovaj forum već godinama i znam što je većina forumaša i kad pisala o pojedinim igračima...

kad je bio u zagrebu svi su pisali da mu se ne daje dovoljno šanse da je kriv trener, otišao u barcelonu ista priča, otišao u orlando lani ista priča, ove godine ista priča. 4 trenera je promijenio i uvijek isti problem, na treninzima fantastičan, na utakmicama ne baš tako dobar.

vi i dalje ne vidite logički gdje je tu problem? jeste li ikad ozbiljnije trenirali bilo koji sport pa shvatili koja je razlika između treninga i utakmica? znate li da na treninzima federer nije ni blizu najbolji igrač, a kad dođu mečevi potpuno druga stvar?
Vidi cijeli citat


U isčekivanju da Hezonja proigra forumaši su tu odradili skoro 1000 stranica i priča je od prilike jednaka onoj o njegovoj igri nakon kadetskog polufinala i finala države  2010g.
Za to vrjeme drugi naši talenti igraju košarku i lagano koriste ponuđenu im minutažu  a sa trenirima njihovih ekipa je uglavnom sve u redu?
Slažem se sa onima koji misle da mu  je  košarkaško znanje  za sada nedostatno da bi stekao  bezrezervno povjerenje trenera i da  ipak treba prilično puno nadogradnje,osim ako ide negdje kod trenera koji će graditi igru na šutu koji mu je nakon promjene tehnike također upitan i na tranziciji koju ima i to sve pod uvjetom da igra konstantno dobru odbranu.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 14.10.2015.
Poruka: 983
30. siječnja 2017. u 09:59
Može tražiti trade, ali ne mora dobiti. Nije mi jasno što oni sa njim žele napraviti. Zašto ga ne pošalju u D ligu, zašto su uzimali treću opcijsku godinu, zašto mu daju minute na kapaljku bez ikakvih ovlasti i akcija za njega iako znaju da u ovom trenutku nema mogućnost i znanje da sam sebi kreira poziciju. Zar se još uvijek nadaju PO? Svaka čast Greenu i ekipi, ali zar su oni budućnost kluba? Zbilja teška situacija. Dajte mi sto minusa, ali ovo ljeto je za njega ključno. Ako se drastično ne popravi(što je jedino moguće rudarskim individualnim radom) treća sezona mogla bi mu biti zadnja u ligi, a od njegove karijere bi ostala rupa ako presjedi još jednu sezonu na klupi i autobusu ko u cirkusu. Potpuno bi ga razumio da zamoli ljeto za sebe. Ali bojim se da će stvarnost biti slična prošloj godini, doći će na pripreme sa desetak kila viška, malo se zajebavati sa ekipom iz repke i nazad u SAD, vjerovatno u kamp. A ne treba zaboraviti da će Orlando imati dosta visoki pick na draftu koji se proglašava jednim od jačih u zadnje vrijeme upravo na i oko Marijevih pozicija. Ne bi bilo uopće čudno da mu nakon Greena minutažu "uzima" nekakav rookie. Kada samo pomislim da sam za Hezonju mislio da će nastaviti gdje je Petro nažalost stao...
[uredio satko - 30. siječnja 2017. u 10:00]
litleben
litleben
Dokazano ovisan
Pristupio: 23.11.2012.
Poruka: 11.422
30. siječnja 2017. u 10:01
problem kod trejda bi mogla biti njegova trenutna igra, odnosno minutaža.
Svaki normalan GM će se zapitati, zašto igra tako, odnosno zašto ne igra. U čemu je caka? Što ovi iz Orlanda znaju o njemu, a ostali ne i da li  te kako će im se isplatiti taj trade?
Oh dear look what they've done to the blues, blues, blues.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.12.2015.
Poruka: 526
30. siječnja 2017. u 11:02
litleben je napisao/la:
problem kod trejda bi mogla biti njegova trenutna igra, odnosno minutaža.
Svaki normalan GM će se zapitati, zašto igra tako, odnosno zašto ne igra. U čemu je caka? Što ovi iz Orlanda znaju o njemu, a ostali ne i da li  te kako će im se isplatiti taj trade?
Vidi cijeli citat

Pa tesko da ce Orlando dobiti puno za Hezonju, realnije je kako ce Hezonja biti iskorišten za izjednačavanje plaće u nekom potencijalnom tradeu.

Nisu druge franšize slijepci pa da ne vide što se događa. Vjerujem kako bi ga rado netko uzeo, a sa sadašnjom situacijom cijena mu je jako niska.
  • Najnovije
  • Najčitanije