ginobili je napisao/la:
cesari je napisao/la:
hezonji nisu davali šanse ni u zagrebu ni u barceloni ni u orlandu oba trenera...zar vama zaista ništa te činjenice ne govore?
Vidi cijeli citat
Vidim da su ti za Barcelonu i Skilesa odgovorili.
Ali Zagreb je napustio kao 17godišnjak???
O kakvom nedavanju šanse tamo pričaš.
Vidi cijeli citat
pratim ovaj forum već godinama i znam što je većina forumaša i kad pisala o pojedinim igračima...
kad je bio u zagrebu svi su pisali da mu se ne daje dovoljno šanse da je kriv trener, otišao u barcelonu ista priča, otišao u orlando lani ista priča, ove godine ista priča. 4 trenera je promijenio i uvijek isti problem, na treninzima fantastičan, na utakmicama ne baš tako dobar.
vi i dalje ne vidite logički gdje je tu problem? jeste li ikad ozbiljnije trenirali bilo koji sport pa shvatili koja je razlika između treninga i utakmica? znate li da na treninzima federer nije ni blizu najbolji igrač, a kad dođu mečevi potpuno druga stvar?
[uredio cesari - 30. siječnja 2017. u 02:46]