gadaflibija je napisao/la:
joke1505 je napisao/la:
Franjo je napisao/la:
satko je napisao/la:
pravac karijere i preskakanje razvojnih stepenica. Ali ostaje činjenica da neke stvari ne štimaju u većoj slici. Mi znamo samo onoliko koliko vidimo na terenu, oni su karikiram 24 sata zajedno, ali opet ako ozbiljno ne računaju na njega zašto ga ne pošalju u D ligu, zašto uzimaju opciju, zar im treba mahač ručnicima u vidu 5. picka koji nikada nije dobio šansu u kontinuitetu. Kada kažem šansu onda mislim na 10 utakmica sa minimum 20+ minuta i bez opterećenja prve greške.
Vidi cijeli citat
Imao je tu minutažu u kontinuitetu lani u ožujku i travnju pa opet brojke nisu bile na razini očekivanja, kasnije je i u reprezentaciji imao standardnu minutažu s opet ispodprosječnim učinkom.
Vidi cijeli citat
Ćemu izmišljanje, hoćeš reči da pamtiš 21-godišnjaka u HR reprezentaciji koji je odigrao bolje četvrtfinale OI ili nekog reprezentativnog natjecanja, hoćeš da kažeš da ako si među 5 šutera na olimipjadi s postotkom šuta i imaš 21 godinu da je to ispodprosječno, o NBA statistikama i nisam nešto struka , ali kemp ti je lijepo odgovorio, čovjek koji o NBA-u zna vjerovatno više nego pola foruma.
Mogu ja razumjeti sve "neobjektivne" stavove, ali jedina i prava šansa koju je on dobio bila je krajem prošle sezone i brojke su bule tu, uostalom i cjelokupna sezona nije uopće bila loša, svaki ,ali baš svaki mladi igrač s pristupom i neprincipjelnim stavom koji ima Vogel prema Hezonji bio bi u govnima bez izuzetka, takve stvari nije mogao rješiti ni jedan Dražen , a zašto bi mogao 21-godišnji klinac poput Hezonje
Vidi cijeli citat
Stalno(gotovo) dobiva šansu ali
on je ne jede,ne grize je,ne trsi se..ne hebe trenera i ostale da se izdigne iznad svega!Shvati čovječe da on u ovom času i kako izgleda nema toliku širinu da prigrli šansu pa taman ona bila samo pet minuta.
Da se barem baci jednom u publiku za loptom,ali ni to.
Lip je i zgodan momak pravi maneken!Jel se na to fura?
Da nisi vrljav

kao što jesi pogledao bi Šarića,on nije uškopljen kad dobije šansu,no Mario izgleda upravio tako.
Izgleda kastrirano na terenu.
I kaj sada?
Samo pogledaj nekoliko zadnjih utakmica pa onda ovo tvrdi, mislim da ipak treba malo gledati pa komentirati, a ne pisati na pamet, baš ovo je bilo evidentno izraženo, a ne ubacuj u priču nekog drugog igrača, Šarić ima svoj put i hvala Bogu za sada mu jako dobro ide
[uredio joke1505 - 30. siječnja 2017. u 16:21]