Mario Hezonja

Putreni
Putreni
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2016.
Poruka: 1.184
31. siječnja 2017. u 18:17
AdrianaLima fan je napisao/la:

Nude sitno za Hezonju pravdajuci se strahom od Hezonjine naravi, radne etike etc.  U tom kontekstu.
Vidi cijeli citat


Radna etika:
Pa stavljat na instagram slike CoD igrice i svog kompa nije baš najpametnije kad ti je ball-handeling katastrofa.
Slike vježbanja u dvorani bi bile prikladnije.

Narav:
Nakon silnog jankanja sa terena od strane Schilesa i sada Vogelovog rekalibriranja, ja mislim se on dobro drži.
Nije ništa javno rekao protiv trenera. On disciplinirano šuti i gleda J. Greena kako se sramoti.




p.s.
Koja momčad bi po vama bila dobra za njega (a da nije Philly, Netsi ii Sunsi) ?

AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
31. siječnja 2017. u 18:32
Huston bi mu najbolje odgovarao. Minutaze bi imao vise u 90% ekipa.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 27.02.2013.
Poruka: 1.069
31. siječnja 2017. u 18:33
AdrianaLima fan je napisao/la:

Nude sitno za Hezonju pravdajuci se strahom od Hezonjine naravi, radne etike etc.  U tom kontekstu.
Vidi cijeli citat

low-ball je općenito niska ponuda u svakom kontekstu tj. namjerno niža od nekakve objektivne vrijednosti
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2017.
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 18:45
AdrianaLima fan je napisao/la:
Huston bi mu najbolje odgovarao. Minutaze bi imao vise u 90% ekipa.
Vidi cijeli citat


Koliko ekipa u ligi ima slabiju konkurenciju na 2/3 od Magica(Fornier, Gordon, Meeks, Green/Watson je primarno backup play)? Ja bi rekao manje od 5 ako i toliko.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2017.
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 18:56
Obožavan Marija od starta i nisam od njega "odustao" jer nam u reprezentaciji nedostaje klasnih vanjskih igrača koji uz to posjeduju tu neku karakternu "killer" crtu ali treba ponekad biti i realan.

hardek
hardek
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.08.2010.
Poruka: 2.968
31. siječnja 2017. u 18:58
???? je napisao/la:
AdrianaLima fan je napisao/la:
Huston bi mu najbolje odgovarao. Minutaze bi imao vise u 90% ekipa.
Vidi cijeli citat


Koliko ekipa u ligi ima slabiju konkurenciju na 2/3 od Magica(Fornier, Gordon, Meeks, Green/Watson je primarno backup play)? Ja bi rekao manje od 5 ako i toliko.
Vidi cijeli citat


To nema nikakve veze sa ičime. Usudio bi se rec da bi i u clevelandu igrao više nego u Orlandu. To ne znaci da je on extra igrač, to samo znaci da bi ga 90 posto ekipa bolje koristilo nego Magic.
Juventus, storia di un grande amore
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2017.
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 19:01
Trenutno je Mario solidan, ok obrambeni igrač ako gledamo obranu na igraču sa loptom, solidne lateralne kretnje i dužina kao i snaga su mu prednost pri čuvanju suparničkih dvojki ili sporijih razigravača i potpuno izgubljen obrambeni igrač u svim drugim elementima koji obuhvaćaju igranje obrane bez fokusa na igrača sa loptom, napadački je igrač manje dok šutira 29%.
Nažalost ona Vogelova izjava da Mario još ne zna igrati 5 na 5 košerku, bar na najvišoj razini je savršeno pogodila u bit "problema".
AdrianaLima fan
AdrianaLima fan
Mali dioničar
Pristupio: 25.07.2008.
Poruka: 5.008
31. siječnja 2017. u 19:02
???? je napisao/la:
AdrianaLima fan je napisao/la:
Huston bi mu najbolje odgovarao. Minutaze bi imao vise u 90% ekipa.
Vidi cijeli citat


Koliko ekipa u ligi ima slabiju konkurenciju na 2/3 od Magica(Fornier, Gordon, Meeks, Green/Watson je primarno backup play)? Ja bi rekao manje od 5 ako i toliko.
Vidi cijeli citat

Pocevsi od vrha i uzevsi u obzir minutazu i tretman ove sezone.  Boston i Toronto nebi imali potrebe za njim. Atlanta, Washington, Indiana, Chicago bolja sitvacija od Orlanda.  Charlotte vjeroajtno bolja. Milwaukee, Detroid onako. NY bolja sitvacija kao i Miami i Philla Brooklyn prva postava. 
GSW bolja sitvacija( uzeo bi minute Clarku i McCawu.San Antonio bolje kao i Houston. Clipersi i Utah dvojbeno. Oklahoma i Memphis dobra minutaza. Denver isto tako. Portland lose. Sacramento prva postava. New Orleans prva postava. Minnesota lose. Dallas prva postava. Lakersi bolje. Phoenix lose. 
U Clevlandu bi isto imao vise minuta s obzirom na losu klupu. 

Normalno ovo je sve osobno misljenje bez ikakvih brojki ilii cega drugog.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2017.
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 19:04
hardek je napisao/la:
???? je napisao/la:
AdrianaLima fan je napisao/la:
Huston bi mu najbolje odgovarao. Minutaze bi imao vise u 90% ekipa.
Vidi cijeli citat


Koliko ekipa u ligi ima slabiju konkurenciju na 2/3 od Magica(Fornier, Gordon, Meeks, Green/Watson je primarno backup play)? Ja bi rekao manje od 5 ako i toliko.
Vidi cijeli citat


To nema nikakve veze sa ičime. Usudio bi se rec da bi i u clevelandu igrao više nego u Orlandu. To ne znaci da je on extra igrač, to samo znaci da bi ga 90 posto ekipa bolje koristilo nego Magic.
Vidi cijeli citat


Želiš reći da bi Cleveland koji je momčad sa šampionskim aspiracijama dao više prostora igraču koji šutira 29% iz igre i igra lošu obranu? Ne bi rekao.
Iza Jamesa ostane 10-ak minuta koje odlično pokriva prekaljeni veteran Jefferson a na SG su JR i Shump koji su obrambeno daleko kvalitetniji igrači, JR i napadački, čak i Shump tricu šutira preko 40%.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.01.2017.
Poruka: 23
31. siječnja 2017. u 19:09
AdrianaLima fan je napisao/la:
???? je napisao/la:
AdrianaLima fan je napisao/la:
Huston bi mu najbolje odgovarao. Minutaze bi imao vise u 90% ekipa.
Vidi cijeli citat


Koliko ekipa u ligi ima slabiju konkurenciju na 2/3 od Magica(Fornier, Gordon, Meeks, Green/Watson je primarno backup play)? Ja bi rekao manje od 5 ako i toliko.
Vidi cijeli citat

Pocevsi od vrha i uzevsi u obzir minutazu i tretman ove sezone.  Boston i Toronto nebi imali potrebe za njim. Atlanta, Washington, Indiana, Chicago bolja sitvacija od Orlanda.  Charlotte vjeroajtno bolja. Milwaukee, Detroid onako. NY bolja sitvacija kao i Miami i Philla Brooklyn prva postava. 
GSW bolja sitvacija( uzeo bi minute Clarku i McCawu.San Antonio bolje kao i Houston. Clipersi i Utah dvojbeno. Oklahoma i Memphis dobra minutaza. Denver isto tako. Portland lose. Sacramento prva postava. New Orleans prva postava. Minnesota lose. Dallas prva postava. Lakersi bolje. Phoenix lose. 
U Clevlandu bi isto imao vise minuta s obzirom na losu klupu. 

Normalno ovo je sve osobno misljenje bez ikakvih brojki ilii cega drugog.
Vidi cijeli citat


Nisam te baš razumio, sve si ovo nabacao.
Denver ima ghrpu mladih igrača za 2 i 3 pozicije uz Chandlera, Gala i Harrisa tako da bi tu teško vidio parketa.
Kako prva postava Dallas? Ko bi na klupu Matthews ili Barnes? Oba mi se čine daleko bolja od ovog jada u Orlandu.
Charlotte ima Batum, Lamb, Bellineli, Kidd-Gilchrist, daleko jače od ovog u Orlandu.
Chichago ima Wade, Butler + McDermont i ne znam ko još, možda bi tu uletio kao četvrti.
Ne da mi se sve analizirati ali rekao bi da mu je lošija konkurencija jedino u Netsima , Pelicansima i Sixersima.
  • Najnovije
  • Najčitanije